przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 22 grudnia 2017

Para Prezydencka spotka się z Polonią w Chicago

W maju przyszłego roku Para Prezydencka spotka się w Chicago z Polakami mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych - zapowiedział Prezydent RP Andrzej Duda w świątecznym wywiadzie udzielonym Centrali Radia Maryja w USA. 
Czwartek, 21 grudnia 2017

Ustawy z podpisem Prezydenta RP

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał m.in. nowelizację ustawy, dzięki której poziom nakładów publicznych na opiekę zdrowotną ma stopniowo rosnąć do 6 proc. PKB w 2025 roku. 
Środa, 20 grudnia 2017

Prezydent podjął decyzję o podpisaniu noweli ustawy o KRS i ustawy o SN 

Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję o podpisaniu przygotowanych przez siebie: nowelizacji ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa i ustawy o Sądzie Najwyższym. Przekonywał, że wprowadzone rozwiązania będą służyły usprawnieniu wymiaru sprawiedliwości. 
Wtorek, 19 grudnia 2017

Sześć ustaw z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał m.in. nowelizacje ustawy Prawo o ruchu drogowym; ustawę o zmianie ustawy o ochronie zdrowia psychicznego czy nowelę ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej. 
Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezydent odwiedził rannego pilota

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził we wtorek rano w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie rannego pilota samolotu MiG-29, który rozbił się wczoraj wieczorem pod Mińskiem Mazowieckim. 
Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Para Prezydencka na żołnierskiej Wigilii

Chciałem wam podziękować za cały ten rok oddanej służby ojczyźnie – mówił Prezydent Andrzej Duda na przedświątecznym spotkaniu z żołnierzami w Warszawie. W żołnierskiej Wigilii Prezydentowi RP towarzyszyła Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. 
Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Betlejemskie Światło Pokoju w Pałacu Prezydenckim 

- Dziękuję za ten piękny symbol światła, dobra i nadziei. Bądźcie strażnikami tego światła tak, jak jesteście strażnikami ognia przy harcerskich watrach - mówił Prezydent, który wraz z Małżonką przyjął Betlejemskie Światło Pokoju z rąk harcerzy. 
Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Prezydent RP odwołał Elżbietę Witek ze składu Rady Ministrów

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 18 grudnia 2017 r. na wniosek Prezesa Rady Ministrów odwołał Elżbietę Witek ze składu Rady Ministrów, z urzędu Ministra – Członka Rady Ministrów. 
1 POPRZEDNIA 567891011  106
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.