przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 6 kwietnia 2016

Posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju nt. wsi i rolnictwa

O godz. 12.00 w Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda bierze udział w posiedzeniu Narodowej Rady Rozwoju pt. „Wieś i rolnictwo. Problemy, zagrożenia, szanse”. 
Poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Prezydent wystąpi przed Zgromadzeniem Parlamentarnym RE

- Prezydent Andrzej Duda wystąpi przed Zgromadzeniem Parlamentarnym Rady Europy; tematem przemówienia będą problemy polityki europejskiej - poinformował minister Krzysztof Szczerski po rozmowie prezydenta z sekretarzem RE Thorbjoernem Jaglandem. 
Sobota, 2 kwietnia 2016

Pałac Prezydencki „Na niebiesko dla autyzmu”

Pałac Prezydencki został podświetlony na kolor niebieski, przyłączając się tym samym do ogólnoświatowej akcji „Na niebiesko dla autyzmu”. 
Wtorek, 29 marca 2016

Prezydent podpisał trzy ustawy

Prezydent Andrzej Duda podpisał we wtorek ustawę o zmianie ustawy – Kodeks postępowania karnego oraz niektórych innych ustaw, o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji i o zmianie ustawy – Kodeks karny oraz ustawy – Kodeks karny wykonawczy. 
Sobota, 26 marca 2016

"Życzymy wszystkim pokoju w sercach i wzajemnej życzliwości" 

Składamy dziś Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Chcielibyśmy, aby liturgiczne obchody Męki i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa napełniły Państwa serca Bożymi łaskami, nadzieją i miłością. 
Czwartek, 24 marca 2016

Iluminacja z okazji Narodowego Dnia Życia

Z okazji Narodowego Dnia Życia na fasadzie Pałacu Prezydenckiego w czwartkowy wieczór pojawiła się okolicznościowa iluminacja. 
Czwartek, 24 marca 2016

Prezydent Andrzej Duda podpisał 5 ustaw

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podpisał w środę pięć ustaw, w tym ustawę o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz ustawę o zmianie ustawy o lasach oraz ustawy o ochronie przyrody. 
Środa, 23 marca 2016

Ustawa o szczególnych rozwiązaniach związanych z ŚDM - podpisana

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 18 marca 2016 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016. 
1 POPRZEDNIA 84858687888990  106
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.