przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 12 czerwca 2018

Prezydent do piłkarzy po wygranym meczu z Litwą: Jak zawsze przynieśliście wiele radości

Prezydent Andrzej Duda po wygranym przez reprezentację polski wtorkowym meczu z Litwą odwiedził piłkarzy w szatni. - Bardzo dziękujemy. Jak zawsze wiele radości przynieśliście panowie kibicom - powiedział Andrzej Duda. 
Wtorek, 12 czerwca 2018

Święto Służby Ochrony Państwa

Służba Ochrony Państwa obchodziła we wtorek swoje pierwsze święto. W uroczystościach wzięli udział Prezydent RP z Małżonką. Andrzej Duda dziękował funkcjonariuszom SOP za służbę Polsce, za ochronę państwa, ale także za opiekę nad nim i jego rodziną. 
Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Spotkanie Prezydenta RP z członkami KRS

Podczas spotkania Prezydent RP zaapelował do członków Krajowej Rady Sądownictwa o realizowanie zadań Rady z troską o dobro wymiaru sprawiedliwości. 
Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką [PL/ENG] 

Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką spędzili poniedziałkowe południe z przedszkolakami i uczniami szkół podstawowych na pikniku „Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką”. Podczas spotkania Prezydent odznaczył młodego bohatera - Adriana Grodzkiego. 
Piątek, 8 czerwca 2018

Wspólna deklaracja głów państw Bukaresztańskiej Dziewiątki [PL/ENG]

Ponawiamy nasze zobowiązanie do kontynuowania spotkań w ramach Dziewiątki Bukaresztańskiej, platformy konsultacji i dialogu, prowadzącej do uzgodnienia wspólnych stanowisk i dalszego umacniania bezpieczeństwa euroatlantyckiego. 
Piątek, 8 czerwca 2018

Spotkanie B9 w Warszawie [PL/ENG]

Wspólna deklaracja państw Bukaresztańskiej Dziewiątki jest wyrazem solidarności w ramach NATO i odpowiedzialnego podejścia do spraw związanych z bezpieczeństwem - powiedział Prezydent Andrzej Duda o dokumencie przyjętym przez przedstawicieli krajów „B9”. 
Piątek, 8 czerwca 2018

Wyjątkowe Prezenty dla Polski z okazji 100-lecia niepodległości

Kopia ozdobnej szabli podarowanej generałowi Bemowi w czasie Wiosny Ludów czy kafel ze wspólnym godłem Rzeczypospolitej Obojga Narodów - to niektóre z prezentów wręczonych przez Prezydentów Państw B9 z okazji 100. rocznicy niepodległości. 
Czwartek, 7 czerwca 2018

Spotkanie Prezydentów Bukaresztańskiej Dziewiątki [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda będzie gospodarzem spotkania Bukaresztańskiej Dziewiątki. Przywódcy „B9” mają przyjąć wspólne stanowisko krajów wschodniej flanki NATO wobec celów Sojuszu na najbliższe lata. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  131
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.