przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 8 września 2018

Para Prezydencka czytała „Przedwiośnie” z aktorami w Skolimowie

To dla mnie okazja, aby podziękować Państwu za pielęgnowanie polskiego słowa, polskiej kultury, a tym samym za budowanie polskiej kultury – mówił Andrzej Duda w ogrodzie Domu Artystów Weteranów Scen Polskich, gdzie zorganizowano Narodowe Czytanie. 
Sobota, 8 września 2018

Prezydent interweniuje ws. likwidacji zakładu UniMould w Pieńsku

Prezydent Andrzej Duda interweniuje ws. likwidacji zakładu UniMould w Pieńsku - już w czwartek rozmawiał o tym problemie z burmistrzem Pieńska oraz wojewodą dolnośląskim; temat ten poruszy także z podczas spotkania z przedstawicielami rządu 
Sobota, 8 września 2018

Spotkanie z uczestnikami konferencji „Lasy dla Niepodległej”

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w sobotę z uczestnikami konferencji „Lasy dla Niepodległej”. To wydarzenie otwierające Dni Ochrony Środowiska. Konferencja ma na celu upamiętnienie odzyskania niepodległości Polski. 
Piątek, 7 września 2018

Uroczystości dożynkowe z Patronatem Narodowym w Stulecie Odzyskania Niepodległości

Prezydent Andrzej Duda zdecydował o objęciu Patronatu Narodowego w Stulecie Odzyskania Niepodległości nad uroczystościami dożynkowymi organizowanymi w 2018 roku na terenie całego kraju. 
Piątek, 7 września 2018

Błażej Spychalski powołany na Sekretarza Stanu w KPRP

Prezydent RP Andrzej Duda powołał Błażeja Spychalskiego na stanowisko Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i jednocześnie odwołał Krzysztofa Łapińskiego ze stanowiska Sekretarza Stanu. 
Piątek, 7 września 2018

Prezydent: Dzisiejsza uroczystość to przykład solidarności międzyludzkiej

W piątek w Belwederze dzieci funkcjonariuszy służb publicznych, którzy polegli lub zostali ranni w trakcie wykonywania obowiązków służbowych odebrały stypendia z rąk Pary Prezydenckiej. 
Środa, 5 września 2018

Spotkanie Pary Prezydenckiej z paralekkoatletami 

- Chylę czoło przed Państwa hartem ducha i wspaniałymi wynikami – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z medalistami Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Berlinie 2018. W spotkaniu uczestniczyła również Małżonka Prezydenta. 
Sobota, 1 września 2018

Obchody Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP [PL/ENG] 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Zwierzchnik Sił Zbrojnych Andrzej Duda, wziął udział w uroczystym Apelu Pamięci z okazji Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP, który odbył się przy Grobie Nieznanego Żołnierza na Placu Piłsudskiego w Warszawie. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  140
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.