przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 10 kwietnia 2018

Wspomnienie Pracowników KPRP, którzy zginęli w Smoleńsku

W katastrofie smoleńskiej zginęło 96 osób, wśród nich jedenastu pracowników Kancelarii Prezydenta. Wciąż o nich pamiętamy! 
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

„Prezydent Lech Kaczyński budował Polskę silną, suwerenną, solidarną” 

To ważny moment dla całego polskiego parlamentu, dla Polski, dla przyszłości Rzeczypospolitej, o którą z tak wielką troską przez całe swoje polityczne życie zabiegał śp. Prezydent Lech Kaczyński - podkreślał Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

W 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej Prezydent uczci pamięć ofiar

W 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką Marią, Prezydent Andrzej Duda w Krakowie i Warszawie weźmie udział w uroczystościach upamiętniających ofiary tej tragedii. 
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Wieniec od Prezydenta RP na grobie Zofii Kossak-Szczuckiej

50 lat temu, 9 kwietnia 1968 roku, zmarła w Bielsku-Białej Zofia Kossak-Szczucka – powieściopisarka, publicystka i działaczka katolicka. W czasie II wojny światowej była współzałożycielką Rady Pomocy Żydom „Żegota”. 
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Gratulacje od Prezydenta RP dla laureatów i nominata International Opera Awards

Z prawdziwą dumą i radością przyjąłem wiadomość, że tegoroczne International Opera Awards, nazywane operowymi Oscarami, otrzymali nasi dwaj rodacy: Pan Piotr Beczała w kategorii Najlepszy Śpiewak, zaś w kategorii Najlepszy Reżyser Pan Mariusz Treliński. 
Piątek, 6 kwietnia 2018

Para Prezydencka spotkała się z uczestnikami akcji „Wielkanoc w Polsce”

- Polskość pozostaje w Państwa duszy przez kolejne pokolenia i dziękuję, że przekazujecie ją młodym - powiedział Prezydent Andrzej Duda, zwracając się do rodaków ze Wschodu uczestniczących w XIX edycji akcji „Wielkanoc w Polsce”. 
Piątek, 6 kwietnia 2018

Prezydent podpisał trzy ustawy

Nowelizację ustawy Prawo wodne, ustawę o komornikach sądowych oraz ustawę o zmianie ustawy o ewidencji ludności podpisał Prezydent RP Andrzej Duda. 
Sobota, 31 marca 2018

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Wielkanocnych [PL/ENG]

Niech czas Wielkanocnych Świąt i nadchodzącej wiosny będzie dla Państwa pełen radości. Życzymy Państwu zdrowia i pogody ducha. Spokojnych Świąt i wesołego Alleluja! - życzą Prezydent RP Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  120
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.