przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 5 lipca 2016

Prezydent rozmawiał z premier i ministrami o szczycie NATO i wydatkach na obronność

Na trzy dni przed rozpoczęciem szczytu NATO w Warszawie Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w Belwederze z premier Beatą Szydło oraz ministrami obrony narodowej, spraw zagranicznych i finansów. 
Wtorek, 5 lipca 2016

Prezydent awansował na stopień generalski szefa SWW

We wtorek 5 lipca br. Prezydent RP Andrzej Duda wręczył płk. Andrzejowi Kowalskiemu, szefowi Służby Wywiadu Wojskowego, akt mianowania na stopień generała brygady. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Prezydent rozmawiał telefonicznie z szefem NATO

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w czwartek telefonicznie z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem nt. stanu przygotowań do szczytu NATO, jego agendzie i merytorycznej treści poszczególnych sesji. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Andrzej Duda podpisał dwie ustawy

30 czerwca prezydent Andrzej Duda podpisał dwie ustawy: o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz ustawę o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji. 
Wtorek, 28 czerwca 2016

Prezydent podpisał cztery ustawy

27 czerwca Prezydent Andrzej Duda podpisał cztery ustawy: o Radzie Mediów Narodowych, o odnawialnych źródłach energii, świadczeniach rodzinnych oraz ustawę rejestracji i ochronie nazw i oznaczeń produktów rolnych i środków spożywczych. 
Poniedziałek, 27 czerwca 2016

Prof. Andrzej Nowak i Bronisław Wildstein powołani do Kolegium IPN

Historyk prof. Andrzej Nowak oraz publicysta Bronisław Wildstein zostali powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę w skład Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. 
Piątek, 24 czerwca 2016

"Będziemy chcieli utrzymać ścisłe związki z Wielką Brytanią"

- Brytyjczycy - byli, są i będą naszymi przyjaciółmi. Należymy do tego samego kręgu kulturowego i w tej kwestii zawsze jesteśmy jedną Europą - powiedział Andrzej Duda. Podkreślił też: - Zrobimy wszystko, aby prawa PL w WB nie zostały uszczuplone. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

"Nie ma nic ważniejszego dla demokracji, niż uczciwe wybory"

Ta uroczystość wskazuje moment rozpoczęcia rzeczywistej demokracji w Polsce – powiedział Prezydent RP podczas obchodów„25-lecia Demokratycznego Prawa Wyborczego i Organów Wyborczych w Polsce” w Zamku Królewskim. 
1 POPRZEDNIA 949596979899100  127
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.