przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 12 kwietnia 2016

Prezentacja książki „Lech Kaczyński – Ostatni Wywiad”

We wtorek w Pałacu Prymasowskim w Warszawie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wziął udział w premierze książki „Lech Kaczyński – Ostatni Wywiad” autorstwa Łukasza Warzechy. 
Wtorek, 12 kwietnia 2016

Prezydent: GPW wspaniale się rozwija 

Giełda Papierów Wartościowych wspaniale się rozwija, działajmy tak dalej, byśmy byli liderem gospodarki w naszej części Europy - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas inauguracji obchodów 25-lecia podpisania aktu założycielskiego GPW. 
Poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej Szefów BBN 

Aleksander Szczygło i Władysław Stasiak byli przeświadczeni, że trzeba dbać o państwo - mówił w poniedziałek prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej obu byłych szefów BBN, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. 
Niedziela, 10 kwietnia 2016

Tablica pamiątkowa ku czci prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Prezydent Andrzej Duda wraz z Jarosławem Kaczyńskim i Martą Kaczyńską odsłonili na Pałacu Prezydenckim tablicę pamięci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Zaapelował o jedność i wybaczenie. 
Niedziela, 10 kwietnia 2016

Upamiętnienie Ofiar katastrofy smoleńskiej

Prezydent Andrzej Duda w niedzielę złożył wieniec przed pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, a także na grobie śp. Ryszarda Kaczorowskiego w Świątyni Opatrzności Bożej. Wcześniej uczcił pamięć pracowników Kancelarii Prezydenta na Cmentarzu Bródnowskim. 
Niedziela, 10 kwietnia 2016

Msza św. z udziałem Pary Prezydenckiej w archikatedrze

Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej została odprawiana w niedzielę wieczorem w Bazylice Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście w Warszawie. We mszy uczestniczył prezydent Andrzej Duda z Małżonką. 
Niedziela, 10 kwietnia 2016

6. rocznica katastrofy smoleńskiej

O godzinie 8:41, 10 kwietnia 2010 roku w pobliżu lotniska Smoleńsk-Północny rozbił się specjalny samolot Tu-154M. Na pokładzie znajdowało się 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński i jego małżonka Maria. Wszyscy pasażerowie zginęli. 
Sobota, 9 kwietnia 2016

Śniadanie Prezydenta RP z Kardynałem G.L. Müllerem

W sobotę prezydent Andrzej Duda przyjął na śniadaniu Kardynała Gerharda Ludwiga Müllera. 
1 POPRZEDNIA 96979899100101102  119
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.