przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 6 października 2016

"GPW jest symbolem polskiego sukcesu przemian"

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest symbolem polskiego sukcesu przemian - powiedział w czwartek prezydent Andrzej Duda na uroczystej gali z okazji 25-lecia GPW. 
Środa, 5 października 2016

Prezydent podziękował olimpijczykom i paraolimpijczykom za sukcesy

Prezydent podziękował i pogratulował olimpijczykom i paraolimpijczykom za sukcesy na tegorocznych igrzyskach w Rio de Janeiro. Wyróżnił także srebrne medalistki Olimpiady Szachowej w Baku. 
Środa, 5 października 2016

Prezydent na Gali Olimpijskiej: To były igrzyska sukcesu

W obecności Pary Prezydenckiej medaliści Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro odsłonili w środę w Muzeum Sportu i Turystyki tabliczki upamiętniające ich sukcesy w Brazylii. - To były igrzyska sukcesu – mówił potem Prezydent RP podczas Gali Olimpijskiej. 
Poniedziałek, 3 października 2016

Spotkanie z Prezydium NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”

W poniedziałek Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z Prezydium Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych „Solidarność”. Tematem spotkania były zagadnienia związane z polskim rolnictwem. 
Poniedziałek, 3 października 2016

35-lecie "Tygodnika Solidarność"

- W pierwszym w komunistycznej Polsce piśmie wydawanym niezależnie od władzy mówiono o godności, szacunku dla pracownika; te słowa niestety w dużej części są aktualne do dzisiaj - mówił Andrzej Duda podczas gali z okazji 35-lecia "Tygodnika Solidarność". 
Piątek, 30 września 2016

Andrzej Duda wziął udział w pogrzebie Szymona Peresa

W Jerozolimie odbyły się w piątek uroczystości pogrzebowe byłego Prezydenta Izraela Szymona Peresa. Uczestniczył w nich m.in. Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 30 września 2016

Trzy ustawy z podpisem Prezydenta

Dnia 29 września 2016 r. Prezydent RP podpisał ustawę o dochodach jednostek samorządu terytorialnego; o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt oraz ustawę o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego. 
Czwartek, 29 września 2016

Prezydent powołał Mateusza Morawieckiego na stanowisko Ministra Rozwoju i Finansów

- Ta zmiana ma charakter innowacyjny. Jest to zmiana funkcjonalna, nie personalna - powiedział Prezydent Andrzej Duda powołując Wicepremiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko Ministra Rozwoju i Finansów. 
1 POPRZEDNIA 96979899100101102  140
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.