przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 19 stycznia 2017

Wystąpienie podczas polsko-izraelskiego seminarium PL/ENG

- Bezpieczeństwo oraz wspólnota to dwie fundamentalne dla Polaków wartości. Kiedy spoglądam na historię Izraela, widzę wyraźnie, jak istotne są one również dla Narodu Żydowskiego - mówił prezydent Andrzej Duda w Jerozolimie. 
Środa, 18 stycznia 2017

Wywiad Prezydenta RP dla RMF FM 

- Podpisałem budżet w przekonaniu, że został on uchwalony prawidłowo – podkreślił w rozmowie z Robertem Mazurkiem prezydent Andrzej Duda. - Żywotność sojuszu nie pokazuje, że z NATO miałoby stać się coś złego – odniósł się do wypowiedzi Donalda Trumpa. 
Środa, 18 stycznia 2017

Prezydent: Nie widzę działań, które miałyby osłabiać NATO

Póki co NATO ma się dobrze i nie widzę tutaj żadnych działań, które miałyby doprowadzić do osłabienia Sojuszu Północnoatlantyckiego - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda w radiu RMF FM. 
Środa, 18 stycznia 2017

Wystąpienie Prezydenta w Centrum im. Begina w Jerozolimie

Polaków i Żydów łączy wielowiekowe dziedzictwo współistnienia w Rzeczypospolitej, gdzie razem budowaliśmy pomyślność naszych narodów i w obronie której wiele razy stawaliśmy ramię w ramię - mówił Andrzej Duda w Centrum im. Menachema Begina w Jerozolimie. 
Środa, 18 stycznia 2017

Prezydent: Podpisałem budżet w pełnym przekonaniu, że został uchwalony prawidłowo

Podpisałem budżet na 2017 r. w pełnym przekonaniu, że został on uchwalony prawidłowo - mówił w środę prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla RMF FM. Podkreślił, że przeanalizował problem głosowań nad budżetem i przeprowadził "działania niestandardowe". 
Środa, 18 stycznia 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas ceremonii odznaczenia siostry Szczepany

To niezwykle miłe dla mnie, jako Prezydenta Rzeczypospolitej, dla mojej żony, że możemy być z Państwem i że możemy zobaczyć, jak nasze polskie siostry elżbietanki niosą dobro - mówił prezydent Andrzej Duda, odznaczając w Betlejem siostrę Szczepanę. 
1234567  93
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.