przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 27 kwietnia 2017

Wystąpienie prezydenta na gali 2. Edycji Konkursu Architektoniczno-Urbanistycznego „Lider Dostępności”

"Dziękuję za to, że Państwo tak mocno walczą, żeby Konstytucja była właśnie wypełniona w tym art. 32 czy w art. 52, który mówi o wolności przemieszczania się w naszym kraju, o wolności wyboru miejsca zamieszkania". 
Środa, 26 kwietnia 2017

Życzenia prezydenta dla Jana Pietrzaka z okazji 80. urodzin

Jako współtwórca i jedna z najjaśniejszych gwiazd Kabaretu Hybrydy oraz osławionego Kabaretu Pod Egidą od początku dostarczał Pan jedynej w swoim rodzaju, szlachetnej rozrywki, jaką jest inteligentny, dowcipny dialog z publicznością. 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

"Polska chce świata zbudowanego na współpracy"

Polska chce świata zbudowanego na współpracy i bezpieczeństwie; jestem przekonany, że Meksyk jest dla nas ważnym partnerem w dziele budowy takiego świata - powiedział prezydent Andrzej Duda w Mieście Meksyk na uroczystej sesji meksykańskiego Senatu 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

Prezydent: Cieszy mnie deklaracja zwiększenia wydatków na obronność

- Najważniejsze, byśmy sami umieli dbać o nasze bezpieczeństwo - podkreślił Andrzej Duda odnosząc się do kwestii zwiększania wydatków na obronność do 2,5 proc. PKB w 2030 r. Jak mówił, uzgodnił tę deklarację z szefem MON. 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

Wystąpienie podczas otwarcia Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Meksyku

"Otwierając tę meksykańską placówkę PAIH, życzę Państwu sukcesu. Zarówno polskim przedsiębiorcom tutaj, w Meksykańskich Stanach Zjednoczonych, jak i meksykańskim przedsiębiorcom w Rzeczypospolitej" - powiedział Andrzej Duda. 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

„W Meksyku widzimy szansę na rozwój dla polskiego biznesu” 

- Stawiamy na najwyższą jakość i nowoczesne, innowacyjne rozwiązania – podkreślał prezydent Andrzej Duda na zakończenie Polsko-Meksykańskiego Forum Ekonomicznego. 
1234567  111
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.