przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 21 września 2017

Życzenia Prezydenta RP dla społeczności żydowskiej z okazji Rosz ha-Szana [PL/ENG]

Z serca życzę, aby był to dla Państwa czas radości oraz wielu serdecznych spotkań w gronie rodziny, bliskich i przyjaciół. Proszę o przyjęcie życzeń szczęścia, pokoju, a także wszelkiej pomyślności - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 20 września 2017

Depesza kondolencyjna Prezydenta RP do Prezydenta Meksykańskich Stanów Zjednoczonych Enrique Peñi Nieto

Z wielkim ubolewaniem przyjąłem informację o kolejnym potężnym trzęsieniu ziemi, które dotknęło Meksykańskie Stany Zjednoczone, w tym m.in. stolicę Pana kraju – Mexico City – i które pochłonęło setki ofiar - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 19 września 2017

List prezydenta z okazji urodzin Janusza Zaorskiego

Pana kino stanowi ważną przestrzeń dyskusji o polskiej historii, o patriotyzmie wpisanym w ludzki los. W interesujący sposób prowadzi Pan dialog z przeszłością - napisał prezydent Andrzej Duda w liście z okazji urodzin reżysera. 
Niedziela, 17 września 2017

Prezydent: Prawda o ich tragicznym losie wciąż trwa w naszej pamięci

Każdy z tych krzyży, umieszczonych na platformie wagonu, upamiętnia przecież tysiące obywateli Rzeczypospolitej, deportowanych do łagrów i miejsc osiedlenia - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym w niedzielę przez Szefa BBN Pawła Solocha. 
Niedziela, 17 września 2017

List do Uczestników i Organizatorów XXXV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ludzi Pracy

Przybywają tu Państwo kierowani ideałami „Solidarności”. Ideałami, które niezmiennie są aktualne i inspirujące - napisał Prezydent RP Andrzej Duda. List odczytała w niedzielę Agnieszka-Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP. 
Niedziela, 17 września 2017

Życzenia dla Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej

Proszę przyjąć serdeczne życzenia oraz gratulacje z okazji jubileuszu Pani urodzin. W tym szczególnym dniu pragnę przekazać Pani Profesor wyrazy uznania i wdzięczności za imponujący dorobek artystyczny - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 16 września 2017

List prezydenta do uczestników obchodów 75. rocznicy utworzenia Narodowych Sił Zbrojnych

Żołnierze konspiracji narodowej należeli do najwartościowszych bojowników o wyzwolenie Polski spod władzy i terroru obu okupantów - napisał prezydent w liście odczytanym przez zastępcę szefa BBN ministra Dariusza Gwizdałę. 
Sobota, 16 września 2017

List prezydenta z okazji 25-lecia działalności Katolickiego Radia Podlasie

Katolickie Radio Podlasie na trwałe wpisało się w życie Siedlec i całego regionu podlaskiego. Już od 25 lat Państwa rozgłośnia towarzyszy mieszkańcom tej ziemi w chwilach podniosłych i powszednich - napisał prezydent. List odczytał minister A.Kwiatkowski. 
1234567  62
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.