przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 sierpnia 2018

List Prezydenta RP do uczestników i organizatorów uroczystości dożynkowych w roku 2018

W tym roku świętujemy wielki jubileusz stulecia odzyskania niepodległości. Stwarza to sposobność, a nawet powinność, by przypomnieć wielowiekowe zasługi polskich chłopów - napisał Andrzej Duda w liście na tegoroczne obchody uroczystości dożynkowe. 
Piątek, 21 września 2018

List z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

„Pragnę przekazać wyrazy szacunku i uznania wszystkim, którzy swoją pracą współtworzą renomę KAS jako nowoczesnego, profesjonalnego i respektowanego organu naszego państwa” – napisał Prezydent Andrzej Duda z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej. 
Czwartek, 20 września 2018

List Prezydenta do uczestników IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii „Państwo w czasach zmiany”

To właśnie myśl polityczna jest tym, co leży u podstaw każdego ustroju, dlatego Państwa wkład w kształtowanie oblicza współczesnej i przyszłej Polski jest nieoceniony - podkreślił Andrzej Duda. 
Środa, 19 września 2018

Życzenia Prezydenta dla Zygmunta Krauzego z okazji jubileuszu 80. urodzin artysty

Z okazji 80. urodzin proszę przyjąć serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za Pana dokonania kompozytorskie, pedagogiczne oraz pianistyczne - napisał Andrzej Duda w liście do jubilata - Profesora Zygmunta Krauzego. 
Środa, 19 września 2018

List Prezydenta z okazji II Kongresu Polskich Dzieci Wojny w Sejmie RP

W pamięci historycznej naszego narodu stale tkwi cierń, jakim była gehenna małych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych, obozów przejściowych, gett, więzień i aresztów - przypomniał Andrzej Duda. 
Wtorek, 18 września 2018

List z okazji 25. rocznicy powołania Regionalnych Izb Obrachunkowych

– Zasługi regionalnych izb obrachunkowych dla rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce trudno przecenić – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników konferencji z okazji 25. rocznicy powołania regionalnych izb obrachunkowych. 
Wtorek, 18 września 2018

List z okazji urodzin Jerzego Połomskiego

Z okazji 85. urodzin proszę przyjąć moje serdeczne życzenia, wyrazy uznania oraz podziękowania za Pański bogaty dorobek twórczy, który od przeszło sześciu dekad zachwyca słuchaczy – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do Jerzego Połomskiego. 
Niedziela, 16 września 2018

List Prezydenta z okazji odsłonięcia Pomnika Pamięci Emigracji Polskiej w Halifaksie

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego monumentu. Wierzę, że będzie on trwałym śladem obecności Polaków w Kanadzie oraz inspiracją do coraz lepszej współpracy między naszymi krajami - napisał Andrzej Duda. 
Niedziela, 16 września 2018

List Prezydenta z okazji 36. Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę

Właśnie za to wszystkim Państwu gorąco dziękuję – za Państwa całoroczny wysiłek, bez którego Polska niepodległa, bezpieczna i sprawiedliwa nie może istnieć - napisał Andrzej Duda w liście z okazji 36. Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę. 
1234567  100
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.