przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

List do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Profesora Mieczysława Tomaszewskiego

Profesora Mieczysława Tomaszewskiego nie ma już wśród nas. Pozostał jednak Jego monumentalny, trwały dorobek naukowy. Pozostało w naszej pamięci świadectwo Jego życia, wypełnionego służbą najwyższym ideałom prawdy i piękna. 
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Z okazji Państwa święta pragniemy gorąco podziękować za wszystko, co robią Państwo dla wychowania młodego pokolenia Polaków. Dziękujemy za to, że pokazują Państwo swoim wnukom, jak kochać Polskę i jak być dobrym obywatelem – życzy Para Prezydencka. 
Niedziela, 20 stycznia 2019

Życzenia Prezydenta dla Anny Polony

W dniu Pani urodzin pragnę przekazać serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz tak charakterystycznej dla Pani pogody ducha - napisał Prezydent w liście odczytanym przez ministra Wojciecha Kolarskiego. 
Niedziela, 20 stycznia 2019

List na obchody 145. rocznicy urodzin Wincentego Witosa

Gorąco dziękuję mieszkańcom wsi polskiej za masowy udział w obchodach stulecia odrodzenia się wolnej Rzeczypospolitej - napisał Prezydent Andrzej Duda do organizatorów i uczestników obchodów 145. rocznicy urodzin Wincentego Witosa w Wierzchosławicach. 
Czwartek, 17 stycznia 2019

List Prezydenta na uroczystości pogrzebowe śp. Franciszka Jakowczyka

Franciszek Jakowczyk nigdy nie zapomniał, że jest Polakiem, i nigdy nie wątpił, że walcząc za Polskę, walczył w słusznej sprawie - napisał Andrzej Duda w liście na uroczystości pogrzebowe żołnierza AK i podziemia antykomunistycznego. 
Sobota, 12 stycznia 2019

List Prezydenta na uroczystą Gali konkursu „Rolnik Pomorza i Kujaw”

Przyznawane w Konkursie nagrody pokazują, że wieś jest także miejscem, gdzie myśli się o przyszłości, gdzie stosuje się nowe technologie i wykorzystuje możliwości, jakie daje rozwój nauki - podkreślił Andrzej Duda w liście. 
Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Życzenia Prezydenta RP dla wiernych Katolickich Kościołów Wschodnich z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie z serca płynące życzenia wszelkiej pomyślności, dostatku i dobrego zdrowia, a także pokoju i pokrzepienia we wspólnym przeżywaniu tego błogosławionego czasu – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 6 stycznia 2019

Życzenia dla wiernych Kościoła Prawosławnego z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Niech obchody tego wielkiego święta spełnionej nadziei, będące znakiem wiary oraz wierności pięknym tradycjom chrześcijańskim, przyniosą Państwu odrodzenie sił ducha i ciała – życzy Prezydent Andrzej Duda wiernym Kościoła Prawosławnego. 
1234567  113
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.