przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 20 maja 2018

List Prezydenta na inaugurację Rejsu Niepodległości

Z serca życzę więc powodzenia na tej niełatwej drodze. Niechaj zawsze sprzyjają Państwu pomyślne wiatry, niech nigdy nie zabraknie stopy wody pod kilem. Wracajcie do Ojczyzny cali i zdrowi - napisał Prezydent w liście odczytanym przez minister Szymańską. 
Sobota, 19 maja 2018

Życzenia urodzinowe dla Bohdana Urbankowskiego

To wspaniała okazja, by podziękować za Pana twórcze dokonania, za dorobek eseistyczny, dramatopisarski i poetycki, za prace poświęcone polskiej myśli humanistycznej - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście, który został przekazany jubilatowi w sobotę. 
Sobota, 19 maja 2018

List Prezydenta z okazji 15-lecia konkursu „Rolnik Pomorza i Kujaw”

Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy zbudowali i rozwinęli ten pożyteczny projekt oraz wszystkim zwycięzcom kolejnych konkursowych edycji - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez minister Halinę Szymańską. 
Piątek, 18 maja 2018

List kondolencyjny Prezydenta RP do Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA

Z głębokim żalem przyjąłem informację o odnalezieniu ciał górników zaginionych w wyniku wstrząsu w kopalni Zofiówka. Składam wyrazy współczucia rodzinom i bliskim ofiar i zapewniam o mojej pamięci - napisał Prezydent RP. 
Piątek, 18 maja 2018

List Prezydenta na obchodach Dnia Hutnika w Hucie Łabędy

Dzisiejsi pracownicy branży hutniczej w Polsce z powodzeniem rozwijają te piękne tradycje. Serdecznie pozdrawiam wszystkich zgromadzonych na uroczystości Dnia Hutnika, połączonych z obchodami 170-lecia powstania Huty Łabędy - napisał Prezydent. 
Piątek, 18 maja 2018

List Prezydenta RP z okazji 74. rocznicy bitwy o Monte Cassino

Dziś możemy zapewnić, że ofiara bohaterów spod Monte Cassino nie poszła na marne , ale że przyniosła plon w wolnej, suwerennej i silnej Polsce - napisał Andrzej Duda. Słowa listu odczytała podczas Apelu Poległych Doradca Zofia Romaszewska. 
Czwartek, 17 maja 2018

List Prezydenta RP do uczestników Kongresu Polska Wielki Projekt

Dziękuję Państwu za świeżość i oryginalność prezentowanych ujęć, za intelektualną odwagę i zaangażowanie, z jakimi stawiają Państwo swoje diagnozy - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym podczas wydarzenia przez minister Halinę Szymańską. 
Środa, 16 maja 2018

List Prezydenta RP do uczestników VI Kongresu Rodzicielstwa Zastępczego

Dobro, które dokonuje się w rodzinach zastępczych, promieniuje także poza ich krąg. Jest jednym z filarów, na których opiera się ład społeczny i właściwie pojmowany postęp - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Andrzeja Derę. 
1234567  85
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.