przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 16 maja 2018

List Prezydenta RP do uczestników VI Kongresu Rodzicielstwa Zastępczego

Dobro, które dokonuje się w rodzinach zastępczych, promieniuje także poza ich krąg. Jest jednym z filarów, na których opiera się ład społeczny i właściwie pojmowany postęp - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Andrzeja Derę. 
Środa, 16 maja 2018

List gratulacyjny Prezydenta RP do Jerzego Jachowicza

Z okazji 80. urodzin proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje, życzenia dobrego zdrowia oraz wszelkiej osobistej pomyślności, a nade wszystko zasłużonej satysfakcji z Pana pracy dziennikarskiej - napisał Andrzej Duda. 
Środa, 16 maja 2018

List Prezydenta RP z okazji Święta Straży Granicznej

W tym wyjątkowym dniu chcę w imieniu całego narodu podziękować za całoroczny trud, który stanowi gwarancję ładu i porządku w naszej Ojczyźnie - napisał Andrzej Duda. 
Wtorek, 15 maja 2018

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin

Rolą państwa jest wspierać rodziny. Od prawnej i konstytucyjnej ochrony po bieżącą pomoc w sytuacjach kryzysowych państwo powinno towarzyszyć rodzinom w codziennej egzystencji, pomagać w rozwoju i realizacji planów, zapobiegać wykluczeniu 
Wtorek, 15 maja 2018

List Prezydenta RP na uroczystościach pogrzebowych Wandy Wiłkomirskiej

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Wandy Wiłkomirskiej. Żegnamy dziś wielką, zasłużoną postać polskiej i światowej kultury - napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 12 maja 2018

List z okazji obchodów 9. rocznicy wizyty Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego w Koprzywnicy

Jego wizja Polski nowoczesnej i solidarnej, a zarazem wiernej swoim tradycjom, na naszych oczach się urzeczywistnia - napisał Andrzej Duda w liście z okazji obchodów 9. rocznicy wizyty Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego w Koprzywnicy. 
Sobota, 12 maja 2018

Życzenia Prezydenta RP dla Zofii Kucówny

Proszę o przyjęcie serdecznych gratulacji i życzeń wszelkiej pomyślności z okazji jubileuszu Pani urodzin. W tym szczególnym dniu pragnę przekazać Pani Profesor wyrazy uznania i wdzięczności za imponujący dorobek twórczy oraz pedagogiczny. 
Piątek, 11 maja 2018

List Prezydenta z okazji Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego

Łączę się z Państwem w radości z zakończenia tak ważnej inwestycji, jaką jest Kampus 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego - napisał Prezydent Andrzej Duda. List został odczytany przez organizatorów uroczystości. 
1 POPRZEDNIA 1234567  85
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.