przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 8 grudnia 2018

List Prezydenta do uczestników Chrześcijańskiego Kongresu Społecznego

Umiejętność łączenia wrażliwości społecznej oraz refleksji etycznej pozwoliła mądrze i sprawnie odbudować zręby polskiej państwowości i powszechnie akceptowany ład społeczny - napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 8 grudnia 2018

List z okazji odsłonięcia pomnika Stanisława i Gabriela Narutowiczów

Jesteśmy dumni z tego, że mamy w swojej historii tak wybitne postacie jak bracia Stanisław i Gabriel Narutowiczowie. Możemy brać przykład z ich postawy i uczyć się od nich, jak działać na rzecz przyjaźni - napisał Prezydent. 
Środa, 5 grudnia 2018

Życzenia dla Barbary Krafftówny

Z okazji jubileuszu Pani urodzin, w imieniu własnym oraz Małżonki, mam zaszczyt przekazać Pani najserdeczniejsze życzenia, a także wyrazy najwyższego szacunku dla Pani wspaniałego dorobku artystycznego - napisał Andrzej Duda. 
Wtorek, 4 grudnia 2018

List Prezydenta z okazji Święta Barbórki

Słowa uznania kieruję do górników, a także do badaczy, inżynierów, służb ratowniczych i nadzoru górniczego. Wszystkim Państwu z serca dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu trudnych, odpowiedzialnych i często niebezpiecznych zadań. 
Wtorek, 4 grudnia 2018

List Prezydenta z okazji 25-lecia Katolickiej Agencji Informacyjnej

Dziękuję wszystkim Państwu za codzienną pracę, poprzez którą przyczyniają się Państwo do upowszechniania wiedzy o Kościele, jego nauczaniu oraz o działaniach duchowieństwa i wiernych świeckich - napisał Andrzej Duda. 
Wtorek, 4 grudnia 2018

List Prezydenta z okazji Uroczystości Barbórkowej w Kopalni Soli „Kłodawa”

Dziękuję za codzienny trud, za troskę o pomyślność tego zakładu oraz Państwa małej ojczyzny - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Błażeja Spychalskiego, który reprezentował Prezydenta podczas uroczystości. 
Poniedziałek, 3 grudnia 2018

List Prezydenta z okazji obchodów Barbórki 2018 w Kopalni Soli „Wieliczka”

Gratuluję Państwu olbrzymiej liczby zwiedzających i pragnę wyrazić moje uznanie dla prowadzonej przez Państwa działalności uzdrowiskowej. Państwa praca ma ogromną wartość dla kultury narodowej i ważny wymiar społeczny - podkreślił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 3 grudnia 2018

List Prezydenta z okazji obchodów Dnia Górnika w Spółce Restrukturyzacji Kopalń w Siemianowicach Śląskich

Barbórka to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów wyrażających szacunek dla ludzkiego wysiłku i jego owoców - podkreślił Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Błażeja Spychalskiego, który reprezentował Prezydenta podczas uroczystości. 
1 POPRZEDNIA 1234567  113
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.