przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 15 maja 2018

List Prezydenta RP na uroczystościach pogrzebowych Wandy Wiłkomirskiej

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Wandy Wiłkomirskiej. Żegnamy dziś wielką, zasłużoną postać polskiej i światowej kultury - napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 12 maja 2018

List z okazji obchodów 9. rocznicy wizyty Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego w Koprzywnicy

Jego wizja Polski nowoczesnej i solidarnej, a zarazem wiernej swoim tradycjom, na naszych oczach się urzeczywistnia - napisał Andrzej Duda w liście z okazji obchodów 9. rocznicy wizyty Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego w Koprzywnicy. 
Sobota, 12 maja 2018

Życzenia Prezydenta RP dla Zofii Kucówny

Proszę o przyjęcie serdecznych gratulacji i życzeń wszelkiej pomyślności z okazji jubileuszu Pani urodzin. W tym szczególnym dniu pragnę przekazać Pani Profesor wyrazy uznania i wdzięczności za imponujący dorobek twórczy oraz pedagogiczny. 
Piątek, 11 maja 2018

List Prezydenta z okazji Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego

Łączę się z Państwem w radości z zakończenia tak ważnej inwestycji, jaką jest Kampus 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego - napisał Prezydent Andrzej Duda. List został odczytany przez organizatorów uroczystości. 
Piątek, 11 maja 2018

Życzenia Prezydenta RP dla Jana Englerta

Pański dorobek teatralny i filmowy, udział w spektaklach Teatru Telewizji, a także w niezliczonych słuchowiskach radiowych budzi podziw - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście, który został w piątek przekazany jubilatowi. 
Czwartek, 10 maja 2018

List Prezydenta na uroczystości wręczenia Nagrody „Kustosz Pamięci Narodowej”

Do zaszczytnego grona Kustoszy Pamięci Narodowej dołączają kolejne znakomite osoby i organizacje, a różnorodność ich działań pokazuje, jak wiele jest sposobów, by dbać o narodową pamięć - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez min. Kolarskiego. 
Środa, 9 maja 2018

Prezydent: Dostępność ma również wymiar społeczny

Już po raz trzeci pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej organizowany jest Konkurs Architektoniczno-Urbanistyczny „Lider Dostępności”. Cieszę się, że również po raz trzeci gala finałowa Konkursu i jego podsumowanie odbywają się w Pałacu Prezydenckim. 
Poniedziałek, 7 maja 2018

List Prezydenta RP z okazji Pielgrzymki Samorządów Terytorialnych do Sanktuarium NMP Łaskawej Lwowskiej w Lubaczowie

Prezydent RP Andrzej Duda skierował list do Uczestników i Organizatorów Pielgrzymki Samorządów Terytorialnych do Sanktuarium NMP Łaskawej Lwowskiej w Lubaczowie. 
1 POPRZEDNIA 1234567  86
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.