przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 27 września 2018

List Prezydenta z okazji 79. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Dziękuję Państwu za godne uczczenie tej ogromnie ważnej rocznicy, która przypomina o zawsze aktualnych wartościach, zasadach i obowiązkach patriotycznych - napisał Prezydent w liście z okazji 79. rocznicy powstania Państwa Podziemnego w Warszawie. 
Niedziela, 23 września 2018

List do uczestników pielgrzymki samorządowców z Podkarpacia

Ogromnie ważne, aby samorząd terytorialny dawał przykład codziennego wytrwałego i owocnego wysiłku, podejmowanego na rzecz narodu i Ojczyzny – napisał Prezydent RP w liście do uczestników pielgrzymki samorządowców z Podkarpacia. 
Sobota, 22 września 2018

List Prezydenta z okazji 65-lecia Radia Zachód w Zielonej Górze

Życzę całemu zespołowi Radia Zachód wielu kolejnych lat pomyślnej działalności, sukcesów dziennikarskich i artystycznych oraz wszelkiej pomyślności i jak największej satysfakcji z pełnienia tej ważnej misji - napisał Andrzej Duda. 
Piątek, 21 września 2018

List z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

„Pragnę przekazać wyrazy szacunku i uznania wszystkim, którzy swoją pracą współtworzą renomę KAS jako nowoczesnego, profesjonalnego i respektowanego organu naszego państwa” – napisał Prezydent Andrzej Duda z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej. 
Piątek, 21 września 2018

List do uczestników konferencji z okazji 25-lecia istnienia Euroregionu „Sprewa – Nysa – Bóbr”

Bardzo się cieszę, że inicjatywa sprzed ćwierćwiecza tak znacząco przyczyniła się do poprawy jakości życia po obu stronach granicy – napisał Andrzej Duda w liście do uczestników konferencji z okazji 25-lecia istnienia Euroregionu „Sprewa – Nysa – Bóbr”. 
Czwartek, 20 września 2018

List Prezydenta do uczestników IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii „Państwo w czasach zmiany”

To właśnie myśl polityczna jest tym, co leży u podstaw każdego ustroju, dlatego Państwa wkład w kształtowanie oblicza współczesnej i przyszłej Polski jest nieoceniony - podkreślił Andrzej Duda. 
Środa, 19 września 2018

Życzenia Prezydenta dla Zygmunta Krauzego z okazji jubileuszu 80. urodzin artysty

Z okazji 80. urodzin proszę przyjąć serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za Pana dokonania kompozytorskie, pedagogiczne oraz pianistyczne - napisał Andrzej Duda w liście do jubilata - Profesora Zygmunta Krauzego. 
Środa, 19 września 2018

List Prezydenta z okazji II Kongresu Polskich Dzieci Wojny w Sejmie RP

W pamięci historycznej naszego narodu stale tkwi cierń, jakim była gehenna małych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych, obozów przejściowych, gett, więzień i aresztów - przypomniał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 1234567  103
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.