przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 18 września 2018

List z okazji urodzin Jerzego Połomskiego

Z okazji 85. urodzin proszę przyjąć moje serdeczne życzenia, wyrazy uznania oraz podziękowania za Pański bogaty dorobek twórczy, który od przeszło sześciu dekad zachwyca słuchaczy – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do Jerzego Połomskiego. 
Wtorek, 18 września 2018

List z okazji 25. rocznicy powołania Regionalnych Izb Obrachunkowych

– Zasługi regionalnych izb obrachunkowych dla rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce trudno przecenić – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników konferencji z okazji 25. rocznicy powołania regionalnych izb obrachunkowych. 
Niedziela, 16 września 2018

List Prezydenta z okazji 36. Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę

Właśnie za to wszystkim Państwu gorąco dziękuję – za Państwa całoroczny wysiłek, bez którego Polska niepodległa, bezpieczna i sprawiedliwa nie może istnieć - napisał Andrzej Duda w liście z okazji 36. Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę. 
Niedziela, 16 września 2018

List Prezydenta na uroczystości dożynkowe w Solecznikach na Litwie

Łączę się z Państwem serdecznymi myślami w ten wyjątkowy czas, gdy jeszcze silniej odczuwamy więź ze zwyczajami przodków i bogatą historią - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście na uroczystości dożynkowe w Solecznikach na Litwie. 
Niedziela, 16 września 2018

List Prezydenta z okazji odsłonięcia Pomnika Pamięci Emigracji Polskiej w Halifaksie

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego monumentu. Wierzę, że będzie on trwałym śladem obecności Polaków w Kanadzie oraz inspiracją do coraz lepszej współpracy między naszymi krajami - napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 15 września 2018

List Prezydenta RP z okazji jubileuszu 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

To bardzo wymowne, że dzisiejszy jubileusz zasłużonego dla narodowej kultury „Śląska” obchodzony jest w roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości – napisał Prezydent RP w liście z okazji jubileuszu 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. 
Sobota, 15 września 2018

List Prezydenta z okazji 195. rocznicy powstania zakładów farmaceutycznych w Tarchominie

Są Państwo spadkobiercami długiej tradycji i ważnym ogniwem w budowaniu nowoczesnej Polski, w której wspólnie osiągane sukcesy służą wspólnemu dobru - napisał Andrzej Duda. List odczytał prezydencki minister Błażej Spychalski. 
Sobota, 15 września 2018

List Prezydenta RP do Uczestników i Organizatorów XXII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Leśników na Jasną Górę

Chciałbym skierować słowa uznania i wdzięczności za profesjonalizm i oddanie, z jakim pielęgnują Państwo najlepsze tradycje leśne – napisał Prezydent Andrzej Duda do Uczestników i Organizatorów XXII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Leśników na Jasną Górę 
1 POPRZEDNIA 2345678  103
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.