przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 27 listopada 2018

List Prezydenta z okazji otwarcia wystawy „Rodzina Ulmów. Honorując Sprawiedliwych”

Na Papieskim Uniwersytecie Urbanianum w Rzymie odbyło się dziś uroczyste otwarcie wystawy „Rodzina Ulmów. Honorując Sprawiedliwych”. Podczas wydarzenia Prezydenta reprezentował minister Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 27 listopada 2018

List z okazji stulecia Straży Ochrony Kolei

Każdego dnia Państwa praca umacnia skuteczność, prestiż i powagę Rzeczypospolitej oraz podstawy jej gospodarczego rozwoju – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników uroczystości z okazji stulecia Straży Ochrony Kolei. 
Poniedziałek, 26 listopada 2018

List Prezydenta z okazji 100. rocznicy powołania Urzędu Patentowego RP

Naszym zadaniem jako państwa jest zapewnienie jak najlepszych warunków do wdrażania wynalazków i rozwoju przedsiębiorczości. Polskie innowacje powinny w jak największym stopniu budować polską gospodarkę - napisał Prezydent. 
Poniedziałek, 26 listopada 2018

Prezydent: Kolejarz to więcej niż zawód, to ważna misja publiczna

Obecnie branża kolejowa odgrywa nieprzerwanie ważną rolę w naszej gospodarce narodowej – i posiada potencjał, aby być jednym z kół zamachowych polskiego rozwoju – napisał Prezydent z okazji 100-lecia utworzenia Związku Zawodowego Kolejarzy. 
Poniedziałek, 26 listopada 2018

List Prezydenta z okazji centralnych obchodów Barbórki 2018 Polskiej Spółki Gazownictwa

Składam Państwu wyrazy szacunku i gorące podziękowania za zaangażowanie, z jakim wypełniają Państwo swoje obowiązki – a także za przywiązanie do górniczego etosu, którego wyrazem jest zachowywanie pięknych barbórkowych tradycji - napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 24 listopada 2018

List Prezydenta na obchody 85. rocznicy Wielkiego Głodu na Ukrainie [PL/ENG]

Dzisiaj Polacy wspólnie z Ukraińcami oddają hołd i cześć milionom ofiar, które poniosły śmierć w wyniku tej zorganizowanej na masową skalę zbrodni napisał Prezydent Andrzej Duda w liście skierowanym do Prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki. 
Piątek, 23 listopada 2018

Życzenia od Pary Prezydenckiej dla Krzysztofa Pendereckiego z okazji 85. rocznicy urodzin

Życzymy Panu niesłabnących sił ducha i ciała, pomyślnej realizacji wszelkich zamierzeń artystycznych, aktywnej i owocnej obecności w życiu kulturalnym Polski i świata oraz satysfakcji z Pańskich sukcesów twórczych i pedagogicznych. 
Piątek, 23 listopada 2018

List Prezydenta z okazji uroczystości barbórkowych w Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego

Z okazji zbliżającego się dnia świętej Barbary, górniczej patronki, składam najlepsze życzenia oraz wyrazy uznania i wdzięczności całemu środowisku ratowników górniczych w naszym kraju - napisał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 2345678  113
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.