przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

List Prezydenta RP z okazji 100-lecia Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny

Jestem pełen uznania dla wykonywanej z poświęceniem Państwa misji, stale skoncentrowanej wokół wielkiej wartości, jaką jest zdrowie polskiego społeczeństwa - napisał Andrzej Duda. Słowa Prezydenta odczytała minister Halina Szymańska. 
Niedziela, 8 kwietnia 2018

Kondolencje Prezydenta RP w związku z tragicznym wydarzeniem w Münster [PL/ENG]

Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o tragicznym wydarzeniu w Münster, podczas którego ucierpiało tak wiele osób odpoczywających w sobotnie popołudnie - napisał Prezydent RP w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta RFN. 
Sobota, 7 kwietnia 2018

List Prezydenta RP na uroczystości odsłonięcia pomnika Zbigniewa Wassermanna

Ich misja została nagle przerwana, ale wierzę, że my, Polacy, zawsze będziemy przechowywać w pamięci ich drogi życiowe i osiągnięcia, a w naszych sercach będziemy pielęgnować wierność najwyższym wartościom, którymi oni się kierowali - napisał Prezydent RP 
Sobota, 7 kwietnia 2018

Wielkanocne życzenia dla wiernych Kościołów wschodnich

„Z okazji Świąt Wielkanocnych duchowieństwu i wszystkim wiernym Kościołów wschodnich życzę wewnętrznej odnowy i nadziei, jakie płyną ze wspólnego przeżywania tego błogosławionego czasu” - napisał Prezydent RP Andrzej Duda. 
Czwartek, 5 kwietnia 2018

List Prezydenta RP na VI Kongresie Polskiego Przemysłu Gazowniczego

Branża energetyczna ma ogromne znaczenie dla kondycji całej polskiej gospodarki i dla ekonomicznego rozwoju naszej Ojczyzny - napisał Prezydent RP w liście do uczestników odbywającego się w Łodzi kongresu. List odczytał minister Andrzej Dera. 
Wtorek, 3 kwietnia 2018

List Prezydenta z okazji wręczenia nagrody im. M. Nowakowskiego

Niech to wyjątkowe literackie osiągnięcie będzie inspiracją do dalszej twórczej pracy i otworzy nowe pisarskie perspektywy - napisał Prezydent z okazji wręczenia Nagrody Literackiej im. Marka Nowakowskiego, której laureatem jest Paweł Sołtys. 
Wtorek, 27 marca 2018

Depesza kondolencyjna w związku z pożarem w centrum handlowym w Kemerowie

Depesza kondolencyjna Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Prezydenta Federacji Rosyjskiej Pana Władimira Putina w związku z pożarem w centrum handlowym w Kemerowie. 
Sobota, 24 marca 2018

List Prezydenta RP do uczestników obchodów Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów

Godne upamiętnienie ofiar niemieckich zbrodni w latach II wojny światowej – to nasz, współczesnych Polaków, obywatelski i moralny obowiązek i powinność dziejowa względem minionych pokoleń - napisał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 3456789  85
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.