przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 21 listopada 2017

List Prezydenta z okazji obchodów 99. rocznicy powołania Straży Ochrony Kolei

„Pragnę przekazać wyrazy uznania dla poświęcenia, z jakim pełnią Państwo swoją służbę, dla nieustannej gotowości bezinteresownego spieszenia z pomocą w sytuacjach zagrożenia.” - napisał Prezydent Andrzej Duda, w liście odczytanym podczas uroczystości. 
Poniedziałek, 20 listopada 2017

List Prezydenta Andrzeja Dudy na uroczystości pogrzebowe śp. Aliny Janowskiej

„Pragnę wyrazić szczere uznanie wobec Jej wszystkich aktywności oraz inicjatyw, za którymi nieprzerwanie stało dobro drugiego człowieka i polskiej kultury.” - napisał Andrzej Duda w liście, odczytanym przez Doradcę Prezydenta Tadeusza Deszkiewicza. 
Poniedziałek, 20 listopada 2017

List Prezydenta RP odczytany na gali Święta Kolejarza

Kolejarze zapisali się złotymi zgłoskami w dziejach walki o wolną Polskę w latach powojennych. Strajk kolejarzy w Lublinie w lipcu 1980 r. poprzedził wydarzenia na Wybrzeżu - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Andrzeja Derę. 
Niedziela, 19 listopada 2017

List Prezydenta RP na uroczystości pogrzebowe żołnierza AK i WiN Antoniego Dołęgi

Oddajemy dziś hołd śp. chorążemu Antoniemu Dołędze ps. Znicz. Czynimy to w wolnej Polsce, o którą walczył i w której nadejście głęboko wierzył - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym podczas uroczystości przez przedstawiciela BBN. 
Sobota, 18 listopada 2017

List Prezydenta RP z okazji jubileuszu 65-lecia Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

„Składam najserdeczniejsze gratulacje wszystkim, którzy zapracowali na wysoki prestiż tej powszechnie cenionej i szanowanej służby ratowniczej” - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście skierowanym do uczestników centralnych uroczystości 65-lecia GOPR. 
Sobota, 18 listopada 2017

List Prezydenta z okazji odsłonięcia popiersi Żołnierzy Wyklętych w Głogowie

Bardzo się cieszę, że społeczność Głogowa czci pamięć uczestników obydwu konspiracji, którzy swoje życie poświęcili walce o wolną i suwerenną Rzeczpospolitą - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Andrzeja Derę. 
Piątek, 17 listopada 2017

List do prof. Anny Seniuk z okazji urodzin

"Bardzo się cieszę, że swoje doświadczenie wykorzystuje Pani w pracy, przekazując kolejnym pokoleniom bezcenną wiedzę, dzieląc się nią i inspirując swoją miłością do sztuki aktorskiej" - napisał Prezydent Andrzej Duda 
Czwartek, 16 listopada 2017

Prezydent: Żegnamy śp. Profesora Walerego Pisarka, wybitnego językoznawcę i medioznawcę.

„Zapamiętamy śp. Profesora Walerego Pisarka jako badacza o niespożytej energii, pełnego nowych pomysłów, jako ciepłą, serdeczną osobę." - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście, odczytanym podczas uroczystości pogrzebowych Profesora. 
1 POPRZEDNIA 45678910  76
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.