przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 14 czerwca 2018

List Prezydenta z okazji Światowych Dni Morza 2018

To dla nas ogromna satysfakcja i duma, że Polska jako pierwszy kraj w Europie Środkowo-Wschodniej i regionie Morza Bałtyckiego jest gospodarzem tego największego święta morskiego Narodów Zjednoczonych - napisał Andrzej Duda. 
Środa, 13 czerwca 2018

List Prezydenta na odsłonięcie pomnika Szczypiornistów w Kaliszu

Wierzę, że odsłonięty dziś pomnik upamiętniający wydarzenia, które należą do historii polskiego sportu i historii Polski, zachęci wiele osób do uprawiania tej wspaniałej dyscypliny - napisał Prezydent. 
Sobota, 9 czerwca 2018

List Prezydenta na otwarcie wystawy poświęconej polskiej adwokaturze

Praca adwokata jest misją – nie tylko wobec osób, które adwokat reprezentuje, ale także w stosunku do państwa, którego system prawny współtworzy - napisał Prezydent w liście z okazji otwarcia wystawy w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. 
Sobota, 9 czerwca 2018

List Prezydenta do uczestników Forum Praw i Wolności

Warto pamiętać, że Polska ma bogate tradycje w kwestii przestrzegania praw człowieka, znacznie wyprzedzające samo wyznaczenie tego pojęcia - napisał Andrzej Duda. 
Piątek, 8 czerwca 2018

List Prezydenta z okazji Święta Lasu

Z owoców codziennej pracy leśników korzysta cały naród. W tym wyjątkowym dniu chciałbym skierować słowa uznania i wdzięczności za Państwa całoroczny trud - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Adama Kwiatkowskiego. 
Czwartek, 7 czerwca 2018

List Prezydenta do uczestników Kongresu „100 Lat Polskiej Gospodarki”

Projekt „100 Lat Polskiej Gospodarki” to okazja do szerszej refleksji. Do przypomnienia pierwszoplanowych postaci rozwoju gospodarczego odrodzonej RP, sposobność do czerpania inspiracji od teoretyków polskiej myśli ekonomicznej - napisał Andrzej Duda. 
Czwartek, 7 czerwca 2018

Życzenia urodzinowe dla Henryka Jerzego Chmielewskiego

- Proszę o przyjęcie wyrazów szczerego szacunku, a także życzeń jak najlepszego zdrowia oraz wszelkiej osobistej pomyślności - napisał Prezydent Andrzej Duda z okazji jubileuszu 95. urodzin Henryka Jerzego Chmielewskiego. 
Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Prezydent: Generał Ryszard Kukliński to postać niezwykła

Gen. Ryszard Kukliński wybiegał myślą w przyszłość, kierował się wizją świata bez zimnej wojny i żelaznej kurtyny, myślał o rzeczywistości, w której Europa, a w niej Polacy i inne wolne narody będą wspólnie tworzyć lepszą przyszłość - napisał Prezydent. 
1 POPRZEDNIA 45678910  93
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.