przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 13 maja 2016

Prezydent do organizatorów i uczestników VIII Kongresu Kobiet

Polki radzą sobie znakomicie, w nauce, wojsku, polityce i biznesie. Polska należy od lat do światowej czołówki, jeśli chodzi o liczbę kobiet we władzach przedsiębiorstw - napisał Prezydent RP Andrzej Duda z okazji rozpoczynającego się w piątek Kongresu. 
Piątek, 13 maja 2016

List prezydenta na I Międzynarodowym Forum Biznesu i Przedsiębiorczości Rodzinnej

Gospodarka – jej zasady, cele, wartości, którymi się kieruje – nigdy nie jest oderwana od kontekstu społecznego i etycznego - napisał Prezydent RP. List odczytał Marek Chrzanowski, Koordynator Sekcji „Gospodarka, Praca, Przedsiębiorczość” NRR. 
Niedziela, 8 maja 2016

List prezydenta do uczestników i organizatorów Parady Konstytucji 3 Maja w Chicago

Zachowuję w pamięci serdeczne spotkania z mojej niedawnej wizyty w Chicago. Cieszę się z możliwości przekazania instytucjom, które wówczas odwiedziłem, biało-czerwonych flag - napisał Prezydent RP. List odczytał w Chicago minister Adam Kwiatkowski. 
Piątek, 6 maja 2016

"Cieszył się szacunkiem i zaufaniem ludzi"

Żegnamy dzisiaj Księdza Arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego – wybitnego, zasłużonego hierarchę polskiego Kościoła, świadka i uczestnika przełomowych wydarzeń w życiu naszego narodu - napisał prezydent Andrzej Duda do uczestników uroczystości pogrzebowych. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Życzenia od Prezydenta RP dla Polonii i Polaków za Granicą

Z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą życzę Wam, Drodzy Rodacy, aby łączące nas więzi stawały się jeszcze silniejsze, abyśmy miłość do Polski potrafili przekazywać następnym pokoleniom. Życzę Wam osobistego powodzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Przesłanie z okazji 95. rocznicy III powstania śląskiego

Dzisiaj w imieniu całego narodu polskiego składam hołd bohaterskim powstańcom śląskim. Ze czcią chylę czoła przed wieloma pokoleniami Ślązaków, którzy mimo oderwania od Polski oparli się naporowi germanizacji - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 1 maja 2016

Życzenia Prezydenta RP z okazji Święta Paschy

Z okazji Święta Paschy wszystkim wiernym chrześcijańskich Kościołów wschodnich życzę wszelkiej pomyślności, pokoju i nadziei - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do wiernych Kościołów wschodnich. 
Niedziela, 1 maja 2016

List na uroczystości otwarcia Olimpiady Szachowej Młodzieży 2016 w Olecku

Szachy to wprawdzie sztuka królewska, lecz nauka powszechna. Szachowe partie są świetnymi lekcjami zwycięstwa i strategicznego myślenia, które rozwijając umysł, kształtują charakter - napisał prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 71727374757677  94
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.