przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 14 stycznia 2016

Para Prezydencka dziękuje za kartki świąteczne

"Jesteśmy bardzo wdzięczni za przekazane wyrazy pamięci, za niespotykaną życzliwość, duchowe wsparcie i tysiące ciepłych, z serca płynących słów" - napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda, dziękując za nadesłane życzenia świąteczne i noworoczne. 
Wtorek, 12 stycznia 2016

Depesza kondolencyjna do prezydenta Niemiec Joachima Gaucka

Głęboko poruszony informacją o zamachu terrorystycznym w Stambule, którego ofiarami padli obywatele Niemiec, składam na ręce Pana Prezydenta, w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, wyrazy najgłębszego współczucia - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 12 stycznia 2016

Kondolencje do prezydenta Turcji w związku z zamachem w Stambule

Naród polski nigdy nie pogodzi się w aktami terroru wymierzonymi w niewinnych ludzi – napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do prezydenta Turcji Recepa Erdoğana. 
Sobota, 9 stycznia 2016

List prezydenta na uroczystości "Benemerenti" Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego

W dniu inauguracji obchodów jubileuszu 25-lecia Ordynariatu wyrażam wdzięczność i uznanie wszystkim "benemerentibus – dobrze zasłużonym" dla jego reaktywowania i rozwoju - napisał Andrzej Duda. List odczytał doradca prezydenta prof. Andrzej Zybertowicz. 
Czwartek, 7 stycznia 2016

Życzenia dla wiernych chrześcijańskich Kościołów wschodnich   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/cLFXXapXS1M?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Wszystkim wiernym chrześcijańskich Kościołów wschodnich z okazji obchodzonego dzisiaj Święta Narodzenia Chrystusa życzę radości, pokoju i nadziei. 
Poniedziałek, 4 stycznia 2016

List na spotkaniu z Polakami przybyłymi z Mariupola i Donbasu

List prezydenta Andrzeja Dudy do organizatorów i uczestników świątecznego spotkania z Polakami przybyłymi z Mariupola i Donbasu, odczytany przez ministra Adama Kwiatkowskiego w Ośrodku Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach 
Poniedziałek, 4 stycznia 2016

List do wolontariuszy Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży

List prezydenta Andrzeja Dudy do wolontariuszy Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. 
Środa, 30 grudnia 2015

List prezydenta na mszy pogrzebowej śp. Ojca Jana Góry OP

List prezydenta Andrzeja Dudy do uczestników mszy świętej pogrzebowej śp. Ojca Jana Góry OP w Kościele OO. Dominikanów w Poznaniu, odczytany przez ministra Andrzeja Derę. 
1 POPRZEDNIA 71727374757677  85
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.