przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 5 lutego 2016

List prezydenta z okazji 35. rocznicy strajku generalnego na Podbeskidziu

Wspominamy dzisiaj wydarzenie, które nie tylko zapisało się w historii polskich przemian, ale które nadal dostarcza odpowiedzi, jakimi wartościami powinniśmy się kierować w naszej Ojczyźnie - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 28 stycznia 2016

List prezydenta na uroczystościach pogrzebowych Bogusława Kaczyńskiego

Bogusław Kaczyński, autor niezapomnianych audycji telewizyjnych i radiowych, książek i artykułów, był bezgranicznie oddany muzyce oraz promowaniu kultury wysokiej - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 21 stycznia 2016

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Ij2xSRh9HZE?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom" - napisała Para Prezydencka w liście z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. 
Sobota, 16 stycznia 2016

List prezydenta do Ewy Demarczyk z okazji 75. urodzin

"Proszę przyjąć serdeczne urodzinowe gratulacje oraz życzenia pomyślnego spełnienia wszelkich zamierzeń osobistych i artystycznych" - napisał prezydent w liście do Ewy Demarczyk z okazji 75. urodzin artystki. 
Sobota, 16 stycznia 2016

List prezydenta na gali wręczenia Wektorów za rok 2015

List prezydenta Andrzeja Dudy do uczestników i organizatorów gali wręczenia Wektorów za rok 2015, odczytany przez Doradcę Prezydenta RP Zdzisława Sokala. 
Czwartek, 14 stycznia 2016

Para Prezydencka dziękuje za kartki świąteczne

"Jesteśmy bardzo wdzięczni za przekazane wyrazy pamięci, za niespotykaną życzliwość, duchowe wsparcie i tysiące ciepłych, z serca płynących słów" - napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda, dziękując za nadesłane życzenia świąteczne i noworoczne. 
Wtorek, 12 stycznia 2016

Depesza kondolencyjna do prezydenta Niemiec Joachima Gaucka

Głęboko poruszony informacją o zamachu terrorystycznym w Stambule, którego ofiarami padli obywatele Niemiec, składam na ręce Pana Prezydenta, w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, wyrazy najgłębszego współczucia - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 12 stycznia 2016

Kondolencje do prezydenta Turcji w związku z zamachem w Stambule

Naród polski nigdy nie pogodzi się w aktami terroru wymierzonymi w niewinnych ludzi – napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do prezydenta Turcji Recepa Erdoğana. 
1 POPRZEDNIA 74757677787980  89
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.