przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 4 lipca 2016

Kondolencje w związku z zamachem terrorystycznym w Bagdadzie

Depesza kondolencyjna Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Prezydenta Republiki Iraku Muhammada Fuada Masuma w związku z zamachem terrorystycznym w Bagdadzie. 
Niedziela, 3 lipca 2016

List Prezydenta RP do uczestników pułtuskiego spotkania z repatriantami

Pragnę zapewnić, że Rzeczpospolita nie zapomina o swoich rodakach, którym dane było pozostać i żyć z dala od ojczystego kraju - napisał Prezydent RP Andrzej Duda. List odczytał w niedzielę w Pułtusku minister Adam Kwiatkowski. 
Piątek, 1 lipca 2016

List prezydenta na uroczystości promocji oficerskiej funkcjonariuszy Służby Więziennej

Życzę pomyślności nowo mianowanym podporucznikom Służby Więziennej, a także wszystkim jej funkcjonariuszom i pracownikom - napisał Prezydent RP Andrzej Duda. List odczytał w Kaliszu w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej minister Andrzej Dera. 
Środa, 29 czerwca 2016

Kondolencje po zamachach w Stambule

"W tej trudnej chwili przekazuję na Pana ręce w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym wyrazy solidarności i głębokiego współczucia. Modlimy się za wszystkich, których dotknęła ta tragedia" - napisał Andrzej Duda. 
Środa, 29 czerwca 2016

List prezydenta na koncercie z okazji 25-lecia podpisania Traktatu między RP a RFN o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy

Dzisiejsza uroczystość stwarza okazję, aby w sposób szczególny podkreślić zasługi organizacji polonijnych w Niemczech oraz całej społeczności osób polskiego pochodzenia zamieszkujących Niemcy - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 27 czerwca 2016

List prezydenta na obchodach 40. rocznicy strajku w Elektrowni Dolna Odra

Powszechne protesty budowały wspólną świadomość, że działając razem, można pokonać wszechmocną dotąd władzę - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał w poniedziałek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. 
Niedziela, 26 czerwca 2016

List Prezydenta RP skierowany do uczestników obchodów 40. rocznicy Wydarzeń Czerwca’76 w Ursusie „Tu zaczęła się Wolność”

"Nigdy dosyć podziękowań za dar wolności. Jednak hołd i podziękowanie to wciąż za mało. Dziedzictwo wolności zobowiązuje" - napisał Andrzej Duda. W jego imieniu list odczytał szef BBN minister Paweł Soloch. 
Piątek, 24 czerwca 2016

List Prezydenta RP z okazji 90. rocznicy urodzin Mariana Turskiego

Z okazji 90. rocznicy urodzin proszę przyjąć serdeczne życzenia satysfakcji z Pańskiego dorobku dziennikarskiego, kolejnych sukcesów w działalności społeczno-kulturalnej, dobrego zdrowia i wszelkiej osobistej pomyślności - napisał prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 74757677787980  100
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.