przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 22 października 2018

Prezydent o Nord Stream 2: To inwestycja polityczna

– To inwestycja, która nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek rachunkiem ekonomicznym. To inwestycja o charakterze politycznym, realizowana przede wszystkim przez Rosję. Niestety, współpracują w tym niemieckie firmy – mówi w wywiadzie dla PR24 Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 22 października 2018

Wywiad Prezydenta dla portalu PolskieRadio24.pl

– To bardzo dobrze, że coraz więcej Polaków podejmuje obywatelską decyzję o wyborze swoich przedstawicieli. Dziękuję tym, którzy wzięli udział w wyborach – mówił Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla portalu PolskieRadio24.pl. 
Poniedziałek, 22 października 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas konferencji „Technologie przyszłości. Przemysł kosmiczny” 

„Cieszy mnie bardzo, że młodzi dzisiaj już na tym etapie – gdy tak naprawdę życie naukowe, zawodowe dopiero się dla nich zaczyna, są właściwie na starcie – wchodzą w projekty bardzo ambitne, już tworzą świetne, wspaniałe, oszałamiające rozwiązania” 
Poniedziałek, 22 października 2018

Życzenia urodzinowe dla Urszuli Dudziak

Z okazji jubileuszu Pani urodzin przesyłam serdeczne gratulacje, najlepsze życzenia i podziękowania za Pani wspaniały dorobek artystyczny, który tworzy ważny rozdział w historii polskiej i światowej muzyki - napisał Prezydent w przekazanym artystce liście 
Niedziela, 21 października 2018

List Prezydenta do uczestników gali wręczenia Nagród im. Grzegorza Palki Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II

Pragnę przekazać serdeczne gratulacje i pozdrowienia tegorocznym laureatom Nagrody im. Grzegorza Palki oraz wszystkim osobom nagrodzonym i wyróżnionym tym prestiżowym laurem - napisał Andrzej Duda. 
Niedziela, 21 października 2018

Wykład Prezydenta pt. „Wyzwania dla Polski w stulecie odzyskania niepodległości” 

Stulecie odzyskania niepodległości nie jest tylko czasem wspomnień i podsumowań. Skłania ono również do dalekosiężnego spojrzenia w przyszłość – mówił Prezydent Andrzej Duda na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. 
1234567  254
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.