przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 22 listopada 2015

Wspólne przesłanie prezydentów Polski i Niemiec na spotkanie Biskupów Episkopatów   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/BpzGNnKOFjI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

My, Prezydenci Polski i Niemiec, w poczuciu ogromnej wdzięczności pamiętamy o tym akcie założycielskim pokojowego sąsiedztwa - czytamy w przesłaniu. Odczytał je w niedzielę w Częstochowie minister Andrzej Dera w obecności Ambasadora RFN. 
Sobota, 21 listopada 2015

Depesza kondolencyjna do Prezydenta Republiki Mali

Głęboko poruszony informacją o zamachu terrorystycznym w Bamako, w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, składam na ręce Pana Prezydenta wyrazy najgłębszego współczucia wszystkim dotkniętym tą tragedią - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 20 listopada 2015

Prezydent dziękuje dzieciom za prace z okazji 11 listopada

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali
Prezydent Andrzej Duda serdecznie dziękuje wszystkim Dzieciom i Nauczycielom za piękne prace plastyczne, laurki i życzenia przesłane z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Publikujemy kilka przykładowych prac. 
Piątek, 20 listopada 2015

List prezydenta do Uczestników promocji absolwentów w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie

Promocja oficerska wpisuje się w naszą narodową tradycję. Jesteśmy spadkobiercami chlubnej historii polskiego lotnictwa - napisał prezydent. List odczytał przedstawiciel Biura Bezpieczeństwa Narodowego. 
Czwartek, 19 listopada 2015

List prezydenta z okazji 90-lecia Polskiego Radia S.A.

Jubileusz 90-lecia Polskiego Radia jest okazją, aby z dumą przypomnieć dokonania pionierów radiofonii w Polsce – będących również liderami radiofonizacji w ówczesnej Europie - napisał prezydent. List odczytał w czwartek minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 19 listopada 2015

List prezydenta na ceremonii otwarcia Campusu Google

Z satysfakcją przyjąłem, że Warszawa postrzegana jest jako ważny ośrodek rozwoju i że dołącza do elitarnego grona kilku miast, w których Państwa firma zdecydowała się umieścić swoje Campusy - napisał prezydent. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
1 POPRZEDNIA 168169170171172173174  190
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.