przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 4 listopada 2016

List Prezydenta do Uczestników i Organizatorów uroczystości wręczenia certyfikatów wpisu na Polską Listę Krajową Programu UNESCO Pamięć Świata

"Ważne jest, aby i Polska Lista Krajowa, i Międzynarodowa Lista Programu UNESCO „Pamięć Świata” były rozszerzane o kolejne obiekty pochodzące z naszego kraju" - napisał Prezydent Andrzej Duda. List w jego imieniu odczytał Minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 3 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta podczas sesji naukowej „Sto lat awangardy w Polsce”

Polscy artyści awangardy, tworząc nową sztukę, nie odrywali jej od tradycji - mówił prezydent Andrzej Duda, który zainaugurował obchody 100-lecia awangardy w Polsce. 
Czwartek, 3 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta RP w czasie spotkania z Prezydent Estonii

Bardzo się cieszę z tej wizyty, bo jest to jedna z pierwszych wizyt zagranicznych Pani Prezydent, co wskazuje na to, że nasze spojrzenie na kwestie obecnej sytuacji politycznej jest bardzo zbliżone – powiedział Andrzej Duda. 
Środa, 2 listopada 2016

List do Przywódców Kościołów i Wspólnot Religijnych w Państwie Izrael PL/ENG

"Pokój – pax, irini, szalom, salam – jest podstawowym warunkiem prawdziwego rozwoju, tak w sferze duchowości, jak i w innych dziedzinach życia" - napisał Prezydent Andrzej Duda. List w jego imieniu odczytał Minister Wojciech Kolarski. 
Poniedziałek, 31 października 2016

List do Organizatorów i Uczestników uroczystości rozpoczęcia obchodów jubileuszu 500-lecia Reformacji

Na Państwa ręce kieruję najlepsze życzenia dla całej wspólnoty ewangelicko-augsburskiej w Rzeczypospolitej" - napisał Prezydent Andrzej-Duda. List w jego imieniu przeczytała Agnieszka Lenartowicz - Łysik 
Sobota, 29 października 2016

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Starego Sącza

Dwa miasta zajmują szczególne miejsce w moim sercu – Kraków i Stary Sącz. W dzieciństwie ‒ gdy człowiek najbardziej się kształtuje - sporą część swojego życia, tego procesu dojrzewania, spędziłem tutaj, w Starym Sączu. 
1 POPRZEDNIA 168169170171172173174  244
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.