przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 12 kwietnia 2017

Prezydent: Oczekuję przejrzystej polityki kadrowej w wojsku

Dla mnie sprawa jest jasna, dowódcy, żołnierze nie są politykami. To nie jest ich rola. Są żołnierzami, pełnią służbę dla Rzeczypospolitej - mówił prezydent Andrzej Duda na briefingu w przerwie dorocznej odprawy kierownictwa MON i sił zbrojnych. 
Środa, 12 kwietnia 2017

Wystąpienie prezydenta na odprawie kadry kierowniczej MON

To ważne zadanie: sprawna realizacja procesu modernizacji polskiej armii i budowanie nowego rodzaju sił zbrojnych, a mianowicie Wojsk Obrony Terytorialnej - podkreślał prezydent Andrzej Duda na odprawie kierowniczej kadry MON i Sił Zbrojnych RP. 
Środa, 12 kwietnia 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na spotkaniu z ministrami spraw zagranicznych państw Grupy Wyszehradzkiej i Partnerstwa Wschodniego

Cieszę się, że współdziałanie, także w formacie Trójmorza, jest podejmowane przez różne państwa - podkreślał prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 11 kwietnia 2017

Wystąpienie podczas uroczystości podpisania ustawy o zmianie ustawy ‒ Kodeks karny oraz innych ustaw

Cieszę się, że w niedługim czasie te przepisy wejdą w życie i – wierzę w to głęboko – udoskonalą istniejącą w polskim systemie prawnym ochronę przede wszystkim osób małoletnich , tak jak powiedziałem: poniżej 15. roku życia - powiedział Prezydent RP. 
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017

"Apeluję o wzajemny szacunek"

- Jako Prezydent Rzeczypospolitej apeluję i błagam was o szacunek, bo przez brak szacunku wzajemnego, łamiecie szacunek dla nich - mówił prezydent Andrzej Duda w wystąpieniu przed Pałacem Prezydenckim. 
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017

"Trudno zrozumieć to, co przez lata działo się wokół katastrofy smoleńskiej"

Trudno zrozumieć to, co przez lata działo się wokół katastrofy smoleńskiej, dlaczego sprawę oddano w ręce rosyjskie, nie ma protokołów, notatek z podstawowych wydarzeń - powiedział w poniedziałek w Krakowie prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 169170171172173174175  280
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.