przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 23 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Piekar Śląskich

"Wierzę w tę kreatywność, wierzę w ten etos ciężkiej, wytrwałej pracy, który jest tutaj na Śląsku, że będzie on budował Rzeczpospolitą, że polska władza będzie to wszystko wspierała" - mówił Prezydent w Piekarach Śląskich. 
Niedziela, 20 listopada 2016

List Prezydenta z okazji nadzwyczajnego koncertu – wykonania Oratorium „Quo vadis”

"Niechaj dzisiejszy koncert będzie znakomitym wydarzeniem artystycznym, przynoszącym wiele istotnych refleksji i wzruszeń estetycznych" - napisał Prezydent. List w jego imieniu odczytał doradca Tadeusz Deszkiewicz. 
Piątek, 18 listopada 2016

"Chciałbym, byśmy mówili: Najlepsze, bo polskie"

Konstytucja dla biznesu to bardzo ciekawe rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi prowadzących w Polsce przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa - ocenił w piątek prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 18 listopada 2016

List Pary Prezydenckiej z okazji 65-lecia Instytutu Matki i Dziecka

Instytut Matki i Dziecka od szeregu lat należy do wiodących klinik w Polsce. Jest to ogromną zasługą jego pracowników, którzy słyną zarówno z wybitnych osiągnięć naukowych, jak również z doskonałych wyników leczenia - czytamy w liście Pary Prezydenckiej. 
Czwartek, 17 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta RP na „Kongresie 590”

Było już takie hasło „Dobre, bo polskie”. Wierzę w to głęboko, że będziemy mogli spokojnie mówić „Najlepsze to polskie”. Jestem przekonany, że ten Kongres będzie się do tego przyczyniał - powiedział Prezydent RP podczas inauguracji „Kongresu 590”. 
Czwartek, 17 listopada 2016

Życzenia urodzinowe dla Mieczysława Tomaszewskiego

List Prezydenta RP do Prof. Mieczysława Tomaszewskiego został odczytany na uroczystości zorganizowanej przez Katedrę Teorii i Interpretacji Dzieła Muzycznego Wydziału Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej w Akademii Muzycznej w Krakowie. 
1 POPRZEDNIA 169170171172173174175  251
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.