przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 lipca 2016

List Prezydenta z okazji 72. rocznicy bitwy pod Krawczunami

"Jako prawdziwi bohaterowie nie tracili odwagi i nadziei nawet wtedy, gdy wyszły na jaw ustalenia konferencji w Teheranie, zapowiadające późniejszy podział Europy na strefy wpływów" - napisał Andrzej Duda. List odczytał Minister Adam Kwiatkowski. 
Wtorek, 12 lipca 2016

Kondolencje po tragicznym wypadku kolejowym w Apulii

Jestem głęboko wstrząśnięty tragicznym wypadkiem kolejowym, do którego doszło w Apulii - napisał Prezydent RP Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta Republiki Włoskiej Sergio Mattarelli. 
Poniedziałek, 11 lipca 2016

List Prezydenta RP do Prezesa Polskiego Związku Lekkiej

"Serdeczne gratulacje dla polskiej reprezentacji, która zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej na 23. Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce odbywających się w Amsterdamie. Za to wspaniałe osiągnięcie dziękuję wszystkim medalistom". 
Niedziela, 10 lipca 2016

List prezydenta do uczestników XXV Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

Hasło tegorocznej pielgrzymki kieruje Państwa myśli ku przyszłości. Szczególnie teraz, w przededniu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, pomyślmy o młodych - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytała w niedzielę Szefowa KPRP Małgorzata Sadurska. 
Sobota, 9 lipca 2016

"Jestem przekonany, że będziemy bardziej bezpieczni" 

Sojusz podjął takie decyzje, które odpowiadają na zmieniające się środowisko bezpieczeństwa i jestem z tego bardzo zadowolony, bo to oznacza realne wzmocnienie bezpieczeństwa Polski i naszej części Europy – powiedział prezydent Andrzej Duda w TVP. 
Piątek, 8 lipca 2016

"Sojusz musi potwierdzić zasadę niepodzielności swojego bezpieczeństwa"

Jestem dumny, że Warszawa - miasto symbolizujące żywotność i kreatywność polskiego narodu, jest gospodarzem szczytu w bardzo ważnym momencie dla Sojuszu Północnoatlantyckiego - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda na pierwszej sesji szczytu NATO. 
1 POPRZEDNIA 171172173174175176177  226
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.