przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 2 lipca 2016

Prezydent: Bezpieczeństwo NATO jest niepodzielne 

Polska wyjdzie ze szczytu NATO jako bezpieczniejszy kraj – zapewnił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla portalu Onet.pl. Zaznaczył, że „rzeczywista obecność Sojuszu Północnoatlantyckiego w Polsce jest dziś niezbędna”. 
Piątek, 1 lipca 2016

"Wierzę, że zbliżający się szczyt NATO będzie sukcesem" 

Bezpieczeństwo naszej części Europy jest zagrożone, dlatego trzeba wzmacniać NATO i jego obecność w tym regionie - uważa prezydent Andrzej Duda. Jak podkreślił, Polska musi prowadzić dialog z Rosją jako partner, a nie jako słabeusz. 
Piątek, 1 lipca 2016

List prezydenta na uroczystości promocji oficerskiej funkcjonariuszy Służby Więziennej

Życzę pomyślności nowo mianowanym podporucznikom Służby Więziennej, a także wszystkim jej funkcjonariuszom i pracownikom - napisał Prezydent RP Andrzej Duda. List odczytał w Kaliszu w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej minister Andrzej Dera. 
Środa, 29 czerwca 2016

List prezydenta na koncercie z okazji 25-lecia podpisania Traktatu między RP a RFN o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy

Dzisiejsza uroczystość stwarza okazję, aby w sposób szczególny podkreślić zasługi organizacji polonijnych w Niemczech oraz całej społeczności osób polskiego pochodzenia zamieszkujących Niemcy - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 29 czerwca 2016

"Unia Europejska potrzebuje Wielkiej Brytanii jako partnera gospodarczego" 

Unia Europejska potrzebuje Wielkiej Brytanii jako partnera gospodarczego, ale też sama Wielka Brytania potrzebuje Unii - ocenił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla Onet.pl. Przyznał, że Brexit to zła wiadomość dla Polski. 
Środa, 29 czerwca 2016

Kondolencje po zamachach w Stambule

"W tej trudnej chwili przekazuję na Pana ręce w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym wyrazy solidarności i głębokiego współczucia. Modlimy się za wszystkich, których dotknęła ta tragedia" - napisał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 174175176177178179180  227
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.