przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 28 lutego 2016

List z okazji odsłonięcia pomników Hieronima Dekutowskiego „Zapory” i Józefa Franczaka „Lalka”

Jako Polak i krakowianin – bardzo się cieszę z powrotu do zwyczaju upamiętniania wybitnych rodaków w parku Jordana - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał podczas niedzielnej uroczystości minister Wojciech Kolarski. 
Sobota, 27 lutego 2016

List prezydenta z okazji inauguracji Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych

Pragnę podkreślić, jak wysoce cenię Państwa patriotyczne zaangażowanie w polskie sprawy, pielęgnowanie polskiej kultury i dziedzictwa narodowego, wychowanie dzieci w trosce o polszczyznę i bliskie relacje z krajem - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 27 lutego 2016

List prezydenta na Gali Dnia Myśli Braterskiej

W sobotę minister Andrzej Dera odczytał list prezydenta do organizatorów i uczestników Gali Dnia Myśli Braterskiej w Warszawie. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta z okazji obchodów ku czci Żołnierzy Wyklętych

"Pragnę złożyć hołd należny uczestnikom podziemia niepodległościowego z lat 1944−1963 i zachęcić wszystkich rodaków, byśmy razem uczcili ich odwagę, wierność i zasługi dla Ojczyzny oraz upamiętniali ich działania" - napisał w specjalnym liście prezydent. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta z okazji urodzin Feliksa Falka

Współtworząc „kino moralnego niepokoju” stał się Pan jednym z wyrazicieli buntu wobec komunistycznego zakłamania - napisał prezydent Andrzej Duda. List wraz serdecznymi gratulacjami przekazał Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta do Laureata Nagrody im. ks. bpa Romana Andrzejewskiego za rok 2015

Laureat Nagrody, idąc w ślad za duchowym ojcem franciszkanów, świętym Franciszkiem z Asyżu, od lat angażuje się w filozoficzne pogłębienie oraz popularyzację chrześcijańskiej refleksji nad zagadnieniami współczesnej ekologii - napisał Prezydent RP. 
1 POPRZEDNIA 174175176177178179180  208
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.