przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 17 lutego 2016

Wystąpienie prezydenta podczas ogłoszenia decyzji ws. ustawy "Rodzina 500+"

Muszę powiedzieć, że to jest dla mnie niezwykle radosny dzień. Niezwykle radosny, ponieważ po raz pierwszy od 1989 roku powstaje i dziś zostanie zakończony proces legislacyjny ustawy, która rzeczywiście oznacza wsparcie dla rodzin - mówił Andrzej Duda. 
Wtorek, 16 lutego 2016

List prezydenta na pogrzebie Marii Stypułkowskiej-Chojeckiej

List prezydenta odczytany przez ministra Wojciecha Kolarskiego podczas uroczystości pogrzebowych śp. Marii Stypułkowskiej-Chojeckiej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie 
Wtorek, 16 lutego 2016

Wystąpienie prezydenta na debacie NRR dot. polityki historycznej

Wszystkie rozsądne państwa, które rozumieją swoje potrzeby, a przede wszystkim które mają poczucie swojej państwowej godności, prowadzą aktywną politykę historyczną – mówił prezydent otwierając we wtorek debatę w ramach Narodowej Rady Rozwoju. 
Poniedziałek, 15 lutego 2016

"Musimy wykazać się konsekwencją i dbać o interesy Polaków"

Widzę przede wszystkim próbę zablokowania dobrych zmian w Polsce przez część dużego biznesu. Jestem przekonany, że będziemy mieli w przyszłości do czynienia jeszcze z wieloma działaniami, które uderzą w Polskę - mówi prezydent w wywiadzie dla "Wprost". 
Sobota, 13 lutego 2016

List prezydenta z okazji uroczystego sympozjum z okazji 96. rocznicy zaślubin Polski z morzem w Kołobrzegu

Historia Rzeczypospolitej umacnia w Polakach dumę z Ojczyzny i podziw dla bohaterów walczących o Niepodległą - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał Doradca Prezydenta RP Paweł Mucha. 
Sobota, 6 lutego 2016

List prezydenta z okazji jubileuszu Danuty Szaflarskiej

Dziękuję Pani za ważny wkład w rozwój naszej kultury, za energię i oddanie, z jakimi wciąż realizuje Pani swoją artystyczną pasję - napisał prezydent Andrzej Duda z okazji sto pierwszej rocznicy urodzin aktorki. List został przekazany w sobotę. 
1 POPRZEDNIA 175176177178179180181  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.