przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 25 czerwca 2016

Wystąpienie Prezydenta podczas obchodów rocznicy Wydarzeń Radomskich 1976 roku

Gdyby nie było Radomia, gdyby nie było tamtych zdarzeń, gdyby nie było tego bohaterstwa, może nie byłoby „Solidarności” - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości w Radomiu. 
Piątek, 24 czerwca 2016

List Prezydenta RP z okazji 90. rocznicy urodzin Mariana Turskiego

Z okazji 90. rocznicy urodzin proszę przyjąć serdeczne życzenia satysfakcji z Pańskiego dorobku dziennikarskiego, kolejnych sukcesów w działalności społeczno-kulturalnej, dobrego zdrowia i wszelkiej osobistej pomyślności - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

List prezydenta na otwarciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce k. Rzeszowa

Z przyjemnością przekazuję, że w listopadzie tego roku w Rzeszowie odbędzie się organizowany pod moim patronatem Kongres Gospodarczy, w trakcie którego wręczę najlepszym polskim przedsiębiorcom Nagrody Gospodarcze i wyróżnienia - napisał Andrzej Duda. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

List Prezydenta do harcerzy

"Mimo iż minęło już wiele lat od momentu, gdy po raz ostatni założyłem harcerski mundur, to w sercu wciąż zachowuję harcerskie ideały. Harcerzem pozostaje się przez całe życie" napisał prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Wystąpienie na uroczystości „25 Lat Demokratycznego Prawa Wyborczego i Organów Wyborczych w Polsce”

W moim przekonaniu nic bardziej fundamentalnego dla demokracji, niż uczciwe, rzetelnie przeprowadzone wybory nie występuje. Stąd tak ogromna rola Państwowej Komisji Wyborczej - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości w Zamku Królewskim. 
Poniedziałek, 20 czerwca 2016

Prezydent: Europa Środkowo-Wschodnia staje się ważna dla Chin

Prezydent RP zauważył w wywiadzie dla dziennika „China Daily”, że druga wizyta chińskiego Przewodniczącego Xi Jinpinga w Europie Środkowo-Wschodniej w przeciągu mniej niż trzech miesięcy jest wyrazem pełnego uznania dla dynamiki i wagi naszego regionu. 
1 POPRZEDNIA 176177178179180181182  227
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.