przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 31 października 2016

List do Organizatorów i Uczestników uroczystości rozpoczęcia obchodów jubileuszu 500-lecia Reformacji

Na Państwa ręce kieruję najlepsze życzenia dla całej wspólnoty ewangelicko-augsburskiej w Rzeczypospolitej" - napisał Prezydent Andrzej-Duda. List w jego imieniu przeczytała Agnieszka Lenartowicz - Łysik 
Sobota, 29 października 2016

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Starego Sącza

Dwa miasta zajmują szczególne miejsce w moim sercu – Kraków i Stary Sącz. W dzieciństwie ‒ gdy człowiek najbardziej się kształtuje - sporą część swojego życia, tego procesu dojrzewania, spędziłem tutaj, w Starym Sączu. 
Sobota, 29 października 2016

Wystąpienie prezydenta podczas uroczystej sesji rady miejskiej w Starym Sączu

Chciałem Państwu bardzo serdecznie z całego serca podziękować za to, że tę decyzję rada miasta podjęła jednogłośnie, ogromnie jestem Państwu za to wdzięczny - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości nadania mu honorowego obywatelstwa. 
Piątek, 28 października 2016

Prezydent o ekshumacjach: I dla mnie jest to sprawa bardzo trudna 

- Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo. Jej obowiązkiem jest zebrać wnikliwie dowody w sprawie i to po prostu czyni - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda w Polsat News, odnosząc się do planów ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. 
Czwartek, 27 października 2016

List Prezydenta z okazji Międzynarodowego Kongresu „Przywracanie pamięci o zapomnianych bohaterach II wojny światowej. Pomoc Polaków w ratowaniu Żydów”

"Życzę Państwu, aby również obecny Kongres przyczynił się do kształtowania prawdziwego obrazu przeszłości – z pożytkiem dla naszej wspólnej polsko-żydowskiej przyszłości" - napisał prezydent. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 27 października 2016

Wystąpienie Prezydenta podczas otwarcia Polsko-Senegalskiego Forum Gospodarczego

"Polski prezydent zaznaczył, że wymiana handlowa między naszymi krajami w tym roku wzrosła o 20 proc. - Chcemy, aby ta współpraca jeszcze się powiększała, aby więzi gospodarcze były jeszcze silniejsze i do tego państwa zachęcam". 
1 POPRZEDNIA 176177178179180181182  251
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.