przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 13 marca 2016

Prezydent w Gnieźnie: Mam świadomość 1050 lat trwania państwa polskiego

Dzisiaj, kiedy patrzę na te miejsca jako Prezydent Rzeczypospolitej, to czuję wielką odpowiedzialność za prowadzenie polskich spraw - powiedział Andrzej Duda w wywiadzie dla radiowej Jedynki, udzielonym w piątek podczas X Zjazdu Gnieźnieńskiego. 
Niedziela, 13 marca 2016

List do uczestników Marszu Pamięci w 73. rocznicę likwidacji krakowskiego getta

Ufam, że dzisiejsza uroczystość przemówi na nowo do wrażliwości ludzi młodych. Że będąc ostrzeżeniem, lekcją o tragedii krakowskich Żydów, stanie się też drogą do poznania historii ich życia tutaj, pod Wawelem - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 11 marca 2016

List prezydenta na uroczystości z okazji 17. rocznicy wstąpienia Polski do NATO

Po siedemnastu latach od wstąpienia naszego kraju do NATO przekonujemy się jeszcze dobitniej, jak doniosły i niezbędny był to akt dla bezpieczeństwa Polski - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. 
Środa, 9 marca 2016

List na finale XXII edycji plebiscytu "Złoty Inżynier"

List prezydenta odczytany przez ministra Andrzeja Derę podczas uroczystości finałowej XXII edycji plebiscytu "Złoty Inżynier" Przeglądu Technicznego. 
Wtorek, 8 marca 2016

Życzenia prezydenta z okazji Dnia Kobiet   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/AYPk2XznLzQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Składam wszystkim Paniom życzenia dobrego zdrowia, pomyślności, uśmiechu i pogody ducha. My, mężczyźni, wiemy, ile znaczy Wasza obecność dla szczęścia rodzin, spokoju domów, dla harmonii wspólnego życia" - napisał prezydent w liście z życzeniami. 
Niedziela, 6 marca 2016

List na uroczystości wręczenia Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”

List prezydenta do organizatorów i uczestników uroczystości wręczenia Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”, odczytany przez ministra Wojciecha Kolarskiego. 
1 POPRZEDNIA 179180181182183184185  215
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.