przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 2 grudnia 2016

Prezydent Andrzej Duda: Cały czas stoimy przy Ukrainie

Polska cały czas stoi przy Ukrainie, wspieramy ją w walce o suwerenność - mówił w piątek w Warszawie prezydent Andrzej Duda. Polska nie jest tylko strategicznym partnerem, ale także naszym przyjacielem - zadeklarował ukraiński prezydent Petro Poroszenko. 
Środa, 30 listopada 2016

"Innowacyjność to połączenie wielkich umysłów, idei i inicjatywy"

Innowacyjność to połączenie wielkich umysłów, idei i inicjatywy. Jest to coś, co odnajdujemy zarówno w Szwecji, jak i w Polsce - powiedział prezydent Andrzej Duda na seminarium "Innovation: a key to future growth. Polish and Swedish experiences". 
Środa, 30 listopada 2016

"Pojednanie między narodami PL i UKR w oparciu o prawdę historyczną"

W relacjach między narodami polskim i ukraińskim trzeba szukać porozumienia, ale nie można go szukać poza prawdą historyczną - powiedział Andrzej Duda pytany, jakie kwestie będzie chciał poruszyć podczas piątkowego spotkania z prezydentem Ukrainy. 
Środa, 30 listopada 2016

List prezydenta na Gali XIX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości

Uczestnicy i laureaci Konkursu Polskiego Produktu Przyszłości udowadniają, że Polacy chcą i potrafią być twórcami innowacyjnych rozwiązań - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał Doradca Prezydenta RP Marek Dietl. 
Wtorek, 29 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji uroczystości wręczenia awansów generalskich

Po zwycięstwie, które polskie społeczeństwo odniosło na przełomie lat 80. i 90., wyzwalając się z żelaznej kurtyny, wyzwalając się z okowów komunistycznego systemu ‒ czas na budowę silnej, sprawnej, dobrze wyposażonej polskiej armii - powiedział prezydent 
Wtorek, 29 listopada 2016

List Prezydenta RP do uczestników obchodów Dnia Podchorążego

Podchorążowie! W dniu Waszego Święta pragnę złożyć wyrazy uznania za Waszą służbę i pracę. Życzę Wam jednocześnie sukcesów i najlepszych wyników w nauce, a w przyszłości satysfakcji i dumy z zaszczytu bycia oficerami - napisał prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 179180181182183184185  264
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.