przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 17 września 2015

„Kwestia suwerenności jest dla Polaków jedną z podstawowych”

W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu dziennikowi „Daily Telegraph” prezydent Andrzej Duda przyznał, że są sprawy, w których w pełni zgadza się z brytyjskim premierem. - Myślę tutaj przede wszystkim o kwestii suwerenności - powiedział polski prezydent. 
Czwartek, 17 września 2015

List prezydenta podczas uroczystości w 76. rocznicę napaści ZSRR na Polskę

Podczas uroczystości pod pomnikiem Poległym i Pomordowanym w 76. rocznicę napaści ZSRR na Polskę, list Prezydenta RP odczytał szef BBN Paweł Soloch. 
Wtorek, 15 września 2015

Wystąpienie prezydenta w Lancaster House

W imieniu własnym oraz w imieniu narodu polskiego, chciałbym także wyrazić wdzięczność narodowi brytyjskiemu za pamięć o heroicznych czynach polskich lotników w czasie Bitwy o Anglię - mówił w Londynie prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 13 września 2015

Życzenia dla społeczności żydowskiej w Polsce   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/igfPCSK6RUQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Rozpoczynają się dwudniowe obchody niezwykle bogatego w treści i odniesienia żydowskiego święta Nowego Roku - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do Michaela Schudricha, Naczelnego Rabina Polski oraz do członków społeczności żydowskiej w Polsce. 
Niedziela, 13 września 2015

Wystąpienie Prezydenta RP na Dożynkach w Spale 

Będę czynił wszystko, aby polscy rolnicy mogli produkować spokojniej, aby Państwa praca była w naszym kraju doceniana - mówił prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich w Spale. 
Niedziela, 13 września 2015

Prezydent w TVP: Polska wieś wymaga wsparcia ze strony państwa

Podczas Dożynek Prezydenckich w Spale Para Prezydencka udzieliła krótkiego wywiadu Telewizji Polskiej. Prezydent podkreślił, że rolnictwo polskie potrzebuje więcej wsparcia ze strony państwa polskiego. 
1 POPRZEDNIA 180181182183184185186  190
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.