przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta z okazji urodzin Feliksa Falka

Współtworząc „kino moralnego niepokoju” stał się Pan jednym z wyrazicieli buntu wobec komunistycznego zakłamania - napisał prezydent Andrzej Duda. List wraz serdecznymi gratulacjami przekazał Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz. 
Wtorek, 23 lutego 2016

Prezydent: Chciałbym, aby polska historia była znana i dostępna   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vMx5BpiFOek" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla portalu „Wirtualna Polska” na żywo prosto z Pałacu Prezydenckiego pytany był m.in. o dokumenty z szafy Kiszczaka dotyczące Lecha Wałęsy, o 100 dni rządu, a także o niezależność prezydenta oraz sprawę TK. 
Poniedziałek, 22 lutego 2016

List z okazji 75. rocznicy pierwszego skoku Cichociemnych Spadochroniarzy AK

List prezydenta odczytany przez szefa BBN Pawła Solocha podczas uroczystego koncertu w Filharmonii Narodowej z okazji 75. rocznicy pierwszego skoku Cichociemnych Spadochroniarzy AK do Polski. 
Poniedziałek, 22 lutego 2016

Prezydent: Jego życie to niezgoda na triumf zła

"Śmierć Samuela Willenberga ma dla mnie znaczenie symboliczne. W Jego osobie straciliśmy polskiego i żydowskiego bohatera walczącego w obronie wolnej Rzeczypospolitej" - napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej. 
Poniedziałek, 22 lutego 2016

List prezydenta na uroczystości wręczenia odznaczeń byłym działaczom opozycji demokratycznej w Zambrowie

Pragnę przy tej okazji wyrazić moją wdzięczność wszystkim działaczom antykomunistycznej opozycji w Zambrowie i serdecznie pozdrowić działających tu harcerzy i instruktorów - napisał prezydent. List odczytał minister Andrzej Dera. 
Sobota, 20 lutego 2016

List prezydenta na zawodach "O Szablę Wołodyjowskiego"

List prezydenta Andrzeja Dudy do uczestników i organizatorów zawodów 61. Pucharu Świata kategorii A „O Szablę Wołodyjowskiego" 
1 POPRZEDNIA 181182183184185186187  214
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.