przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 28 listopada 2016

Andrzej Duda: Jednostka NATO w Szczecinie świetnie funkcjonuje

Wielonarodowy Korpus Północno-Wschodni w Szczecinie świetnie funkcjonuje i wypełnia swoje role związane z realizacją obietnic zawartych podczas szczytów NATO w Newport oraz w Warszawie - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 28 listopada 2016

List prezydenta z okazji 25-lecia Krajowego Związku Banków Spółdzielczych

Aby polska gospodarka mogła się dynamicznie rozwijać, potrzebuje inwestycyjnego napędu pochodzącego przede wszystkim z rodzimych zasobów kapitałowych - napisał Prezydent RP. List odczytał Doradca Prezydenta RP Marek Dietl. 
Piątek, 25 listopada 2016

Wystąpienie podczas inauguracji XII Krajowego Zjazdu Adwokatury

Jestem tutaj jako Prezydent Rzeczypospolitej przez szacunek do Adwokatury jako instytucji, dziś mogę powiedzieć: instytucji Rzeczypospolitej Polskiej, państwa polskiego – ważnej instytucji w polskim państwie - powiedział prezydent Andrzej w Krakowie. 
Piątek, 25 listopada 2016

Wystąpienie podczas wręczenia awansu generalskiego dla Ludwika Krempy

"Panie Generale, z całego serca dziękuję za ten wielki czyn Pańskiego życia, serdecznie dziękuję za tę niezłomną postawę bohaterstwa w walce o wolność ojczyzny, tę postawę, która dziś jest wielkim przykładem dla polskich lotników" - mówił Prezydent RP. 
Czwartek, 24 listopada 2016

"Kwota wolna będzie podwyższana zapewne stopniowo" 

Zakładam, że kwota wolna od podatku będzie miała wysokość co najmniej ośmiu tysięcy złotych, ale będzie ona podwyższana pewnie stopniowo - powiedział w czwartek w wywiadzie dla portalu Interia prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 24 listopada 2016

Wystąpienie prezydenta na Krajowym Zjeździe Delegatów NSZZ „Solidarność”

Chciałem z całego serca dzisiaj z tego miejsca, mając tę jedyną w swoim rodzaju okazję, podziękować za to zaufanie, którym nas obdarzyliście, i potwierdzić jeszcze raz, że zobowiązania będą sukcesywnie realizowane - mówił w czwartek w Płocku Prezydent RP. 
1 POPRZEDNIA 181182183184185186187  265
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.