przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 28 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości pogrzebowych „Inki” i „Zagończyka” 

Nie mam przekonania, że my poprzez ten pogrzeb przywracamy im godność. Oni nigdy godności nie stracili, my przywracamy przez ten pogrzeb godność państwu polskiemu – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas mszy św. w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. 
Sobota, 27 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP podczas obchodów Święta Lotnictwa Polskiego

Dziękuję za zaproszenie, dziękuję za możliwość spotkania się tutaj z Państwem w tym pięknym dniu, w dniu Święta Lotnictwa. W dniu, w którym wspominamy także 10 lat obecności samolotów F-16 w polskich barwach, nad polskim niebem. 
Czwartek, 25 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP Andrzeja Dudy podczas Dubrovnik Forum 2016 

Od początku mojej prezydentury projekt pogłębiania więzów między państwami obszaru tzw. „Trójmorza” był stałym elementem agendy moich spotkań - powiedział prezydent Andrzej Duda w Chorwacji. 
Środa, 24 sierpnia 2016

Kondolencje w związku z trzęsieniem ziemi we Włoszech

W imieniu własnym oraz obywateli Rzeczypospolitej Polskiej składam wyrazy najgłębszego współczucia poszkodowanym oraz łączę się w bólu z ich bliskimi – napisał Prezydent RP w depeszy kondolencyjnej. 
Środa, 24 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP w Akademii Dyplomatycznej w Kijowie 

Nie ma i nigdy nie będzie naszego przyzwolenia dla polityki agresji, która niweczy zaufanie pomiędzy narodami, sprowadzając ich relacje do prostej różnicy potencjału sił - powiedział prezydent Andrzej Duda na dorocznej naradzie ambasadorów Ukrainy. 
Środa, 24 sierpnia 2016

List Prezydenta RP z okazji jubileuszu 120-lecia powstania pierwszej na ziemiach polskich izby rolniczej i 20-lecia reaktywacji izb rolniczych

Izby rolnicze już u swojego zarania odgrywały ważną rolę w jednoczeniu środowisk rolników i reprezentowaniu ich interesów. Cenne było również zaangażowanie w edukację rolniczą i upowszechnianie nowoczesnych metod gospodarowania. 
1 POPRZEDNIA 181182183184185186187  243
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.