przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 23 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP na otwarciu Polsko-Kazachstańskiego Forum Gospodarczego

Dziś obecność Pana Prezydenta Nursułtana Nazarbajewa w Warszawie jest znakiem, w pewnym sensie nowego otwarcia po tamtym czasie w relacjach Polski i Kazachstanu – przede wszystkim, wierzymy w to głęboko z Panem Prezydentem – w tych relacjach gospodarczych 
Sobota, 20 sierpnia 2016

List Prezydenta RP do uczestników i organizatorów uroczystości z okazji stulecia bitwy pod Kostiuchnówką

Tu walczyli i ginęli ci, którzy na stos rzucili swój życia los dla wolnej Polski. Zmagania pod Kostiuchnówką należą do największych,najchlubniejszych bitew stoczonych przez Legiony Polskie w latach I wojny światowej. 
Czwartek, 18 sierpnia 2016

Wystąpienie prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Gniezna

Wierzę w to, że Państwo będziecie odczuwali tę dobrą zmianę. (...) Mam nadzieje, że to co robimy w Polsce to ukierunkowanie działalności politycznej rzeczywiście na potrzeby obywateli przyniesie dobre rezultaty, także dla Gniezna - mówił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Wystąpienie z okazji Święta WP 

Dzisiejsze święto, a w szczególności ta defilada, której tradycję przywrócił prezydent Lech Kaczyński, służy nie tylko pokazaniu jak wygląda dziś nasz potencjał militarny, ale przede wszystkim budowaniu wspólnoty pomiędzy żołnierzami służącymi Polsce. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Wystąpienie podczas wręczenia nominacji generalskich

Proszę, żebyście mądrze kierowali żołnierzami, proszę, żebyście pamiętali o nich zawsze, w każdym momencie, bo to także jest niezwykła odpowiedzialność za ludzkie życie. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Wystąpienie podczas odsłonięcia tablicy upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych

Spełniamy obowiązek, dzięki któremu Polska w dużym stopniu wobec swoich żołnierzy odzyskuje honor - mówił prezydent Andrzej Duda przed Grobem Nieznanego Żołnierza, na filarze którego w poniedziałek odsłonił tablicę upamiętniającą "Żołnierzy Wyklętych". 
1 POPRZEDNIA 183184185186187188189  244
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.