przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 2 lutego 2016

"Zaprzysiężenie trzech kolejnych sędziów byłoby łamaniem konstytucji"

Konstytucja mówi jasno, że sędziów w Trybunale Konstytucyjnym jest 15; zaprzysiężenie jeszcze trzech to złamanie konstytucji - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, obecnie "w tej sprawie wszystko w zasadzie" zależy od parlamentu. 
Wtorek, 2 lutego 2016

"Ostateczne porozumienie UE z Londynem dopiero będzie negocjowane"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LrhCTtOLJPg?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Porozumienie między Unią Europejską a Londynem dopiero będzie negocjowane; obecna propozycja ma charakter wstępny - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda w programie "Minęła dwudziesta" w TVP Info. 
Wtorek, 2 lutego 2016

Prezydent: „Rodzina 500 plus” to pierwsze prawdziwe wyciągnięcie ręki do Polaków   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uR3RTsHNnp0?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Cieszę się, że program jest tak szybko realizowany, bo to ważne i oczekiwane przez wyborców - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda w programie „Minęła dwudziesta” w TVP Info. 
Czwartek, 28 stycznia 2016

List prezydenta na uroczystościach pogrzebowych Bogusława Kaczyńskiego

Bogusław Kaczyński, autor niezapomnianych audycji telewizyjnych i radiowych, książek i artykułów, był bezgranicznie oddany muzyce oraz promowaniu kultury wysokiej - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 28 stycznia 2016

Toast wygłoszony przez Prezydenta RP podczas obiadu wydanego na cześć Prezydent Chorwacji i jej Małżonka 

Wznoszę toast za dobrą współpracę naszych społeczeństw, za bezpieczeństwo naszych krajów i narodów i za pomyślną przyszłość - mówił prezydent Duda podczas obiadu oficjalnego wydanego przez polską Parę Prezydencką na cześć chorwackiej Pary Prezydenckiej. 
Środa, 27 stycznia 2016

Wystąpienie na obchodach 71. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Auschwitz to nie jest tylko muzeum. Auschwitz to nie jest tylko wielki grób, bo prochy pomordowanych są wszędzie i można powiedzieć, że to miejsce jest jednym wielkim grobem - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 184185186187188189190  214
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.