przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 25 stycznia 2016

Prezydent: Plan dobrej zmiany jest wykonywany

Ja swoje projekty: o obniżeniu wieku emerytalnego, o kwocie wolnej od podatku wniosłem. I będę przedstawiał kolejne - mówi prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla tygodnika „wSieci”. 
Czwartek, 21 stycznia 2016

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Ij2xSRh9HZE?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom" - napisała Para Prezydencka w liście z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. 
Poniedziałek, 18 stycznia 2016

Prezydent w "FT": Polska jest nadal proeuropejska   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/W-vI3uWJ_Gs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Jesteśmy i pozostaniemy proeuropejscy. Polska pragnie utrzymywać przyjazne i owocne stosunki z wszystkimi naszymi partnerami w Europie - zapewnia prezydent Andrzej Duda w "Financial Times". 
Niedziela, 17 stycznia 2016

Prezydent w "FAS" za jak najlepszymi relacjami z Niemcami

Prezydent Andrzej Duda zapewnił na łamach "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung", że zależy mu na tym, aby relacje między Niemcami a Polską rozwijały się jak najlepiej. Powiedział, że boli go, iż w dyskusji padają niepotrzebne emocjonalne słowa. 
Niedziela, 17 stycznia 2016

Prezydent w "FAS": Stosunki z Niemcami są dla nas bardzo ważne

Bardzo zależy mi, żeby stosunki pomiędzy Niemcami a Polską kształtowały się najlepiej jak to możliwe. Są jednak także problemy, na przykład Nord Stream 2 - mówi prezydent Andrzej Duda w rozmowie z "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung". 
Sobota, 16 stycznia 2016

List prezydenta do Ewy Demarczyk z okazji 75. urodzin

"Proszę przyjąć serdeczne urodzinowe gratulacje oraz życzenia pomyślnego spełnienia wszelkich zamierzeń osobistych i artystycznych" - napisał prezydent w liście do Ewy Demarczyk z okazji 75. urodzin artystki. 
1 POPRZEDNIA 185186187188189190191  214
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.