przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 11 września 2016

Wywiad Pary Prezydenckiej ze Spały 

Przy okazji Dożynek Prezydenckich w Spale Para Prezydencka udzieliła wywiadu dla magazynu „Tydzień”. Program został wyemitowany w niedzielę w TVP1. 
Niedziela, 11 września 2016

List Prezydenta RP z okazji 333. rocznicy odsieczy wiedeńskiej

Wiktoria wiedeńska jest po dziś dzień ważnym elementem zbiorowej pamięci i powodem do dumy dla milionów rodaków - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał w niedzielę w Wiedniu minister Wojciech Kolarski. 
Sobota, 10 września 2016

List Pary Prezydenckiej z okazji VI Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich w Licheniu

Troszczą się Panie o to wszystko, co buduje poczucie przynależności i tożsamości - napisał Prezydent RP z Małżonką w liście z okazji VI Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich i Innych Organizacji Kobiecych z Terenów Wiejskich. 
Piątek, 9 września 2016

Wywiad Prezydenta RP dla Radia Kielce

Bezpieczeństwo naszych żołnierzy to dla mnie jedna z najważniejszych kwestii, bo przecież jeżeli oni mają nas bronić, to przede wszystkim muszą to robić skutecznie - mówił Andrzej Duda na antenie Radia Kielce podczas wizyty na targach zbrojeniowych. 
Piątek, 9 września 2016

Wystąpienie podczas XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego

Nie ma takich pieniędzy, których nie warto zapłacić za to, żeby Polska była krajem bezpiecznym, żebyśmy byli w stanie zminimalizować wszelkie zagrożenia, a więc tego żebyśmy byli państwem, które jest w stanie się obronić - mówił prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 8 września 2016

„Rozwija Pan swoją twórczość, pozostając wiernym samemu sobie oraz swojej publiczności”

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji Pańskich urodzin. Przy tej sposobności pragnę przekazać słowa uznania dla Pana dorobku estradowego - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do Krzysztofa Krawczyka, przekazanym jubilatowi w dniu urodzin. 
1 POPRZEDNIA 187188189190191192193  253
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.