przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 16 lutego 2018

Prezydent: Ludzie nauki zasługują na szczególny szacunek

Praca uczonego to powołanie, którego realizacja wymaga poświęceń i głębokiego przekonania o celowości często żmudnych i wieloletnich badań - napisał Prezydent Andrzej Duda. List podczas uroczystości wręczenia odznaczeń odczytała minister Halina Szymańska. 
Czwartek, 15 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta RP w czasie spotkania z przedstawicielami Polaków w Wilnie

Jestem Państwu ogromnie zobowiązany za to, że cały czas jesteście Polakami i dbacie, by Wasze dzieci nie zapomniały o polskości, by znały język, polską historię, kulturę, literaturę, poezję. Dziękuję za to ogromnie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 14 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z rodzinami wielodzietnymi

Nie ma Polska większego dobra niż polskie Matki, które wychowują dzieci, które dbają o dom, które troszczą się o to, aby tradycja była przechowywana, aby była przekazywana z pokolenia na pokolenie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 14 lutego 2018

Wystąpienie na konferencji „Nic nowego bez nas. W poszukiwaniu modelu skutecznego wpływu pacjentów na system ochrony zdrowia w Polsce”

- To jest wielka dyskusja, która trwa nie tylko u nas – ona trwa we wszystkich krajach, nawet tych najbardziej rozwiniętych i nawet tych najbardziej zamożnych. Ile inwestować w opiekę zdrowotną, medyczną? - mówił Prezydent podczas debaty w Belwederze. 
Środa, 14 lutego 2018

List Prezydenta do uczestników Dnia Polskiego podczas XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang

„Cieszę się, że obok umiejętności naszych znakomitych zawodników mogą Państwo poznać talent i potencjał polskich muzyków młodego pokolenia” - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Adama Kwiatkowskiego. 
Wtorek, 13 lutego 2018

Wystąpienie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Jesteśmy tutaj rzeczywiście w momencie szczególnym, bo dwa dni po Światowym Dniu Chorego - powiedział Prezydent Andrzej Duda, który we wtorek wraz z Małżonką złożył wizytę w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 
1 POPRZEDNIA 1234567  184
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.