przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 17 września 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na Dożynkach Prezydenckich w Spale 

Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim polskim rolnikom – za cały rok trudu, pracy. Tym, którzy od stuleci w Rzeczypospolitej żywią nas i bronią - mówił prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich w Spale. 
Niedziela, 17 września 2017

Prezydent: Prawda o ich tragicznym losie wciąż trwa w naszej pamięci

Każdy z tych krzyży, umieszczonych na platformie wagonu, upamiętnia przecież tysiące obywateli Rzeczypospolitej, deportowanych do łagrów i miejsc osiedlenia - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym w niedzielę przez Szefa BBN Pawła Solocha. 
Niedziela, 17 września 2017

List do Uczestników i Organizatorów XXXV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ludzi Pracy

Przybywają tu Państwo kierowani ideałami „Solidarności”. Ideałami, które niezmiennie są aktualne i inspirujące - napisał Prezydent RP Andrzej Duda. List odczytała w niedzielę Agnieszka-Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP. 
Niedziela, 17 września 2017

"Chciałbym, żeby polscy rolnicy mieli poczucie sukcesu"

Chciałbym, żeby koniec tego sezonu rolnego, który w symboliczny sposób podsumowują dożynki, był takim momentem, gdy polscy rolnicy będą mieli poczucie sukcesu - mówił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla programu "Tydzień" w TVP1. 
Niedziela, 17 września 2017

Życzenia dla Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej

Proszę przyjąć serdeczne życzenia oraz gratulacje z okazji jubileuszu Pani urodzin. W tym szczególnym dniu pragnę przekazać Pani Profesor wyrazy uznania i wdzięczności za imponujący dorobek artystyczny - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 16 września 2017

List prezydenta do uczestników obchodów 75. rocznicy utworzenia Narodowych Sił Zbrojnych

Żołnierze konspiracji narodowej należeli do najwartościowszych bojowników o wyzwolenie Polski spod władzy i terroru obu okupantów - napisał prezydent w liście odczytanym przez zastępcę szefa BBN ministra Dariusza Gwizdałę. 
1 POPRZEDNIA 1234567  148
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.