przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 11 stycznia 2019

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia odznaczenia Agnieszce Radwańskiej 

- Serdecznie dziękuję za te wspaniałe chwile, które przeżyliśmy dzięki Pani, za dumę, którą czuliśmy w sercach. Dziękuję za rozsławianie polskiego tenisa na świecie. A także za to, że była i jest Pani przykładem dla wielu młodych ludzi - mówił Prezydent. 
Środa, 9 stycznia 2019

„Ten program to ewenement na skalę europejską” 

- Dziękuję za to, że w naszym kraju od dwóch lat jest realizowany program, który stanowi ewenement na skalę europejską - mówił Prezydent o projekcie „Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców”. 
Wtorek, 8 stycznia 2019

Prezydent: Otwieramy dzisiaj nowy etap w dziedzinie ochrony zdrowia Polaków 

Ochrona zdrowia, bezpieczeństwo zdrowotne czy też to zdrowie takie pojmowane na co dzień jest jednym z naszych najważniejszych problemów ‒ mówił Prezydent Andrzej Duda po podpisaniu projektu ustawy o Narodowej Strategii Onkologicznej. 
Wtorek, 8 stycznia 2019

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z mieszkańcami Człuchowa 

Właśnie dlatego został wprowadzony program 500 plus ‒ żeby wzmocnić polską rodzinę. pokazać jej: tak, Polska myśli o Was. I niech nikt nie mówi, że to jakaś jałmużna, bo jest to świadczenie należne rodzinie i rodzicom - mówił Prezydent. 
Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Życzenia Prezydenta RP dla wiernych Katolickich Kościołów Wschodnich z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie z serca płynące życzenia wszelkiej pomyślności, dostatku i dobrego zdrowia, a także pokoju i pokrzepienia we wspólnym przeżywaniu tego błogosławionego czasu – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 6 stycznia 2019

Wystąpienie podczas uroczystości Święta Trzech Króli 

Chciałbym proszę Państwa, żebyśmy zawsze tą wspólnotą pozostali, wspólnotą myślenia wzajemnie o sobie, wspólnotą bycia razem, wspólnotą rozumienia się nawzajem - mówił Prezydent w Wadowicach. 
1 POPRZEDNIA 1234567  280
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.