przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 28 lutego 2016

List z okazji odsłonięcia pomników Hieronima Dekutowskiego „Zapory” i Józefa Franczaka „Lalka”

Jako Polak i krakowianin – bardzo się cieszę z powrotu do zwyczaju upamiętniania wybitnych rodaków w parku Jordana - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał podczas niedzielnej uroczystości minister Wojciech Kolarski. 
Sobota, 27 lutego 2016

List prezydenta z okazji inauguracji Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych

Pragnę podkreślić, jak wysoce cenię Państwa patriotyczne zaangażowanie w polskie sprawy, pielęgnowanie polskiej kultury i dziedzictwa narodowego, wychowanie dzieci w trosce o polszczyznę i bliskie relacje z krajem - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 27 lutego 2016

List prezydenta na Gali Dnia Myśli Braterskiej

W sobotę minister Andrzej Dera odczytał list prezydenta do organizatorów i uczestników Gali Dnia Myśli Braterskiej w Warszawie. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta z okazji obchodów ku czci Żołnierzy Wyklętych

"Pragnę złożyć hołd należny uczestnikom podziemia niepodległościowego z lat 1944−1963 i zachęcić wszystkich rodaków, byśmy razem uczcili ich odwagę, wierność i zasługi dla Ojczyzny oraz upamiętniali ich działania" - napisał w specjalnym liście prezydent. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta do Laureata Nagrody im. ks. bpa Romana Andrzejewskiego za rok 2015

Laureat Nagrody, idąc w ślad za duchowym ojcem franciszkanów, świętym Franciszkiem z Asyżu, od lat angażuje się w filozoficzne pogłębienie oraz popularyzację chrześcijańskiej refleksji nad zagadnieniami współczesnej ekologii - napisał Prezydent RP. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta z okazji urodzin Feliksa Falka

Współtworząc „kino moralnego niepokoju” stał się Pan jednym z wyrazicieli buntu wobec komunistycznego zakłamania - napisał prezydent Andrzej Duda. List wraz serdecznymi gratulacjami przekazał Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz. 
1 POPRZEDNIA 240241242243244245246  274
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.