przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 15 sierpnia 2015

Wystąpienie z okazji Święta Wojska Polskiego

Ogromnie się cieszę, że dziś dzień naszej wielkiej rocznicy i naszej wielkiej radości. Radosne święto zwycięstwa Polski. 95 lat od Wielkiej Bitwy Warszawskiej (...) - mówił w sobotę przed Belwederem prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

List prezydenta z okazji uroczystości upamiętniających 95. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie

Pod Ossowem toczyły się jedne z najcięższych walk Bitwy Warszawskiej. To tutaj Armia Czerwona doznała pierwszej poważnej porażki w niepowstrzymanym, jak się wydawało, natarciu na Warszawę - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

"Cel jest jeden – wzmocnienie bezpieczeństwa Polski" 

O wzmocnieniu bezpieczeństwa Polski, wzmocnieniu gwarancji bezpieczeństwa dla Europy Środkowo-Wschodniej mówił prezydent Andrzej Duda, w dniu Święta Wojska Polskiego, w wywiadzie dla „Sygnałów Dnia” w radiowej Jedynce. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

Wywiad prezydenta w "Sygnałach dnia" Polskiego Radia

Życzę wszystkich polskim żołnierzom i wszystkich Polakom wszystkiego dobrego na święto Wojska Polskiego - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda w sobotę w "Sygnałach Dnia" Polskiego Radia. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

List Prezydenta RP do Organizatorów i Uczestników mszy świętej polowej w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu

List prezydenta Andrzeja Dudy okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny odczytał w sobotę minister Wojciech Kolarski w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. 
Czwartek, 13 sierpnia 2015

"Poszerzenie referendum to sprawa godna rozważenia"

Zapoznałem się z wnioskiem o poszerzenie referendum i w najbliższych dniach podejmę decyzję. Chciałbym jeszcze spotkać się ze środowi­skami, których postulaty są w tym wnio­sku de facto zawarte – mówi prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla „Faktu". 
1 POPRZEDNIA 276277278279280281282  282
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.