przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. // W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. //
| | |
A | A | A
Niedziela, 6 stycznia 2019

Życzenia dla wiernych Kościoła Prawosławnego z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Niech obchody tego wielkiego święta spełnionej nadziei, będące znakiem wiary oraz wierności pięknym tradycjom chrześcijańskim, przyniosą Państwu odrodzenie sił ducha i ciała – życzy Prezydent Andrzej Duda wiernym Kościoła Prawosławnego. 
Sobota, 5 stycznia 2019

Gratulacje dla Biskupa Janusza Mastalskiego

Z okazji święceń biskupich oraz objęcia funkcji biskupa pomocniczego archidiecezji krakowskiej proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia - napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 2 stycznia 2019

Kondolencje Prezydenta RP w związku z wybuchem gazu w Magnitogorsku [PL/ENG]

Polacy łączą się w bólu z najbliższymi ofiar i poszkodowanymi - napisał Prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta Federacji Rosyjskiej. 
Niedziela, 30 grudnia 2018

Andrzej Duda: Żeby rok 2019 był po prostu dobrym rokiem

– Życzę wszystkim moim Rodakom, żeby rok 2019 był po prostu dobrym rokiem – mówił w rozmowie z TVP Info Prezydent Andrzej Duda. W wywiadzie m.in. podsumowanie pierwszych lat prezydentury, ocena reformy sądownictwa w Polsce i kondycji współczesnej Europy. 
Piątek, 28 grudnia 2018

List Prezydenta do organizatorów i uczestników Europejskiego Spotkania Młodych Taizé w Madrycie

Młodzi uczestnicy spotkania w stolicy Hiszpanii są głosem chrześcijańskiej Europy – pełnym szacunku dla wspólnej tradycji i pragnienia współpracy ze wszystkimi ludźmi dobrej woli – napisał Prezydent Andrzej Duda w przesłaniu na spotkanie wspólnoty Taizé. 
Czwartek, 27 grudnia 2018

„Powstanie Wielkopolskie było fundamentem odrodzonej Polski” 

Twardo powiedzmy: Powstanie Wielkopolskie było i jest fundamentem odrodzonej Polski. Było i jest fundamentem niepodległości – oświadczył Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości w Poznaniu z okazji setnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego. 
1 POPRZEDNIA 1234567  280
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.