przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 18 września 2018

Prezydent w rozmowie z TVP: Jesteśmy gotowi zainwestować w stałą bazę wojsk USA

Moja wizyta w USA ma służyć m.in. wzmocnieniu polskiego przekazu o potrzebie zagwarantowania bezpieczeństwa naszej części Europy, poprzez dodatkową obecność amerykańską i stałą bazę wojsk amerykańskich w Polsce - podkreślił Prezydent w wywiadzie dla TVP. 
Poniedziałek, 17 września 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas Forum Biznesowego Trójmorza [PL/ENG] 

Jesteśmy świadomymi i odpowiedzialnymi członkami przestrzeni euroatlantyckiej. Dlatego nie wyobrażam sobie, aby Trójmorze mogło działać poza tymi granicami, ani tym bardziej wbrew tym organizacjom i ich wartościom - mówił Andrzej Duda podczas szczytu. 
Niedziela, 16 września 2018

Prezydent: Nasza żywność pojawia się wszędzie na świecie – i to jest wielka zasługa także polskich rolników

Nasza żywność pojawia się w zasadzie wszędzie na świecie – i to jest wielka zasługa także polskich rolników i ich mądrego gospodarowania, a zarazem tradycji, którą przekazują z pokolenia na pokolenie - mówił Prezydent w wywiadzie dla programu „Tydzień”. 
Niedziela, 16 września 2018

Wystąpienie Andrzeja Dudy na Dożynkach Prezydenckich 

W ciągu ostatnich dwóch lat eksport polskiej żywności wzrósł trzykrotnie i stanowi obecnie 13 proc. całego naszego eksportu. To ogromna gałąź naszej gospodarki – gałąź, która staje się jednym z jej filarów - mówił Andrzej Duda na Dożynkach Prezydenckich. 
Niedziela, 16 września 2018

List Prezydenta z okazji 36. Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę

Właśnie za to wszystkim Państwu gorąco dziękuję – za Państwa całoroczny wysiłek, bez którego Polska niepodległa, bezpieczna i sprawiedliwa nie może istnieć - napisał Andrzej Duda w liście z okazji 36. Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę. 
Niedziela, 16 września 2018

List Prezydenta na uroczystości dożynkowe w Solecznikach na Litwie

Łączę się z Państwem serdecznymi myślami w ten wyjątkowy czas, gdy jeszcze silniej odczuwamy więź ze zwyczajami przodków i bogatą historią - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście na uroczystości dożynkowe w Solecznikach na Litwie. 
1 POPRZEDNIA 1234567  243
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.