przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 10 września 2017

List prezydenta do uczestników obchodów rocznicowych w Gietrzwałdzie

Gietrzwałd jest doskonałą ilustracją tego najściślejszego związku, jaki łączy polskość z chrześcijaństwem - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Adama Kwiatkowskiego na obchodach 140.rocznicy objawień w Gietrzwałdzie. 
Niedziela, 10 września 2017

List prezydenta do uczestników XXX Barzkowickich Targów Rolnych

Nigdy nie wolno zapominać, że sektor rolniczy tworzy istotny składnik naszej gospodarki. W blisko półtora miliona gospodarstw wypracowywana jest olbrzymia część polskiego dochodu narodowego - podkreśla prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 10 września 2017

List Prezydenta RP z okazji 80. rocznicy powstania COP

Centralny Okręg Przemysłowy to jedno z największych przedsięwzięć gospodarczych odrodzonej Rzeczypospolitej i jeden z najbardziej ambitnych projektów ekonomicznych w naszej historii - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 9 września 2017

List prezydenta do uczestników obchodów 70. rocznicy urodzin bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Błogosławiony Ksiądz Popiełuszko za życia był dla nas, Polaków, przewodnikiem duchowym w zmaganiach z komunizmem – napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez dyrektor generalną Kancelarii Prezydenta Grażynę Ignaczak-Bandych. 
Sobota, 9 września 2017

List prezydenta Andrzeja Dudy do uczestników obchodów 1000. rocznicy obrony Niemczy

Niechaj ten jubileusz umocni miłość Ojczyzny i gotowość do służenia Rzeczypospolitej codzienną dobrą pracą, z czego słynie społeczność Dolnego Śląska - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez Agnieszkę Lenartowicz-Łysik, Doradcę Prezydenta RP. 
Sobota, 9 września 2017

List prezydenta do uczestników obchodów 71. rocznicy zamordowania żołnierzy NSZ Zgrupowania „Bartka”

Jestem przekonany, że pamięć o Żołnierzach Wyklętych umacnia w nas, Polakach, wolę trwania przy tych imponderabiliach. Jako Prezydent Rzeczypospolitej składam dzisiaj hołd bohaterom powstania antykomunistycznego - napisał prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 2345678  149
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.