przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 9 maja 2018

Wystąpienie podczas finału konkursu „Lider Dostępności 2018”

Kwestia problemów osób dotkniętych niepełnosprawnościami pojawia się w naszej przestrzeni publicznej ostatnio z bardzo dużą intensywnością − mówił Prezydent Andrzej Duda podczas finału 3. edycji konkursu „Lider Dostępności”. 
Środa, 9 maja 2018

Prezydent: Dostępność ma również wymiar społeczny

Już po raz trzeci pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej organizowany jest Konkurs Architektoniczno-Urbanistyczny „Lider Dostępności”. Cieszę się, że również po raz trzeci gala finałowa Konkursu i jego podsumowanie odbywają się w Pałacu Prezydenckim. 
Wtorek, 8 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania „Startupy w Pałacu – KOOPERACJA”

Zadaniem władzy – czy to centralnej, regionalnej, czy lokalnej – jest budowanie przyjaznego klimatu dla przedsiębiorców, okazywanie im zainteresowania – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania „Startupy w Pałacu – KOOPERACJA”. 
Poniedziałek, 7 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Sztumie

Zdecydowałem się na zapytanie obywateli o kształt przyszłej konstytucji w referendum konsultacyjnym mimo sprzeciwów niektórych osób ze sceny politycznej - mówił w poniedziałek prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Sztumu (Pomorskie). 
Poniedziałek, 7 maja 2018

List Prezydenta do uczestników XXI Konferencji „Gazterm” w Międzyzdrojach

Cieszę się, że w tym roku w swoich obradach postanowiliście Państwo skoncentrować się m.in. na tematyce związanej z Inicjatywą Trójmorza - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Krzysztofa Szczerskiego. 
Sobota, 5 maja 2018

Życzenia Prezydenta RP dla Jerzego Skolimowskiego

Dzisiejszy jubileusz przypomina o Pana wielkim wkładzie w rozwój polskiej kultury – jako reżysera, scenarzysty, aktora, malarza i poety - napisał Prezydent RP w liście przekazanym Jerzemu Skolimowskiemu w sobotę – w dniu jego 80. urodzin. 
1 POPRZEDNIA 2345678  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.