przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 5 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji Dnia Strażaka 

Dziękuję za dotychczasową służbę dla Rzeczypospolitej, ale przede wszystkim za służbę dla polskiego społeczeństwa, dla człowieka, dla każdego z nas - mówił Prezydent RP Andrzej Duda w wystąpieniu podczas Centralnych Obchodów Dnia Strażaka. 
Czwartek, 3 maja 2018

„Złożę wniosek, aby referendum ws. konstytucji odbyło się 10 i 11 listopada”

Złożę w Senacie wniosek, aby referendum konsultacyjne ws. konstytucji odbyło się 10 i 11 listopada; apeluję o obecność na referendum, w którym Polacy będą mogli wypowiedzieć się, co do swojej wizji przyszłego ustroju Polski – zapowiedział Prezydent. 
Czwartek, 3 maja 2018

Wspólna Deklaracja Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Republiki Litewskiej z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja [PL/ENG]

227 lat temu nasze Narody wzbogaciły Europę i świat nowoczesnym aktem prawnym, wyznaczającym standardy dla wielu współczesnych ustaw zasadniczych. 
Środa, 2 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji Dnia Flagi RP oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą

Bardzo dziękuję za to niezwykłe spotkanie, w bardzo szczególny dzień – w Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, ale także w Święto Polonii i Polaków za Granicą, 2 maja 2018 roku – mówił w środę Prezydent Andrzej Duda na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego. 
Wtorek, 1 maja 2018

List Prezydenta do uczestników Ogólnopolskiej Pielgrzymki Robotników i Pracodawców do Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu

- Cieszę się, że dziś, 1 maja, w Kaliszu, w Sanktuarium Świętego Józefa gromadzą się razem ludzie pracy i pracodawcy. To ważne wydarzenie, które służy zarówno budowaniu wspólnoty, jak i refleksji nad wartością, jaką jest ludzka praca napisał Prezydent 
Sobota, 28 kwietnia 2018

List z okazji 40-lecia utworzenia Wolnych Związków Zawodowych

Powstanie Wolnych Związków Zawodowych było jasnym sygnałem, że nikt, kto w słusznej sprawie staje do walki z opresyjnym państwem, nie będzie osamotniony, że może liczyć na pomoc i wsparcie - napisał Prezydent. List odczytał Doradca Andrzej Waśko. 
1 POPRZEDNIA 3456789  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.