przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 9 września 2018

List Prezydenta na Dożynkach w Barzkowicach

Dożynki to święto zakorzenione w staropolskiej tradycji, wpisane w naszą narodową tożsamość. W imieniu Rzeczypospolitej, pragnę najserdeczniej podziękować wszystkim rolnikom ziemi zachodniopomorskiej za ofiarny wysiłek - napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 8 września 2018

Wystąpienie Pary Prezydenckiej na zakończenie akcji Narodowe Czytanie

Chcielibyśmy, żeby to czytanie ‒ i „Przedwiośnia” i innych wielkich powieści – łączyło nas we wspólnocie, w tym, co dla nas ważne, w naszej tradycji, historii, w naszym polskim duchu, z którego także wypłynęła niepodległość – powiedział Prezydent. 
Sobota, 8 września 2018

Wystąpienie Pary Prezydenckiej podczas inauguracji Narodowego Czytania w Ogrodzie Saskim

Podczas inauguracji akcji w lutym tego roku zachęcaliśmy wszystkich Państwa do tego, by narodowe czytanie trwało przez cały jubileuszowy rok, i tak się właśnie dzieje. 
Sobota, 8 września 2018

List Prezydenta z okazji Dożynek Archidiecezjalnych w Gryfinie

Dziękuję wszystkim rolnikom ziemi zachodniopomorskiej za całoroczny trud. Dziękuję za niesione współrodakom dary, których symbolami są dożynkowe wieńce i pachnący bochen chleba - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Pawła Muchę. 
Sobota, 8 września 2018

Wystąpienie Pary Prezydenckiej w ogrodzie Domu Artystów Weteranów Scen Polskich

Chcemy bardzo serdecznie podziękować, że zechcieli się Państwo włączyć także tutaj – oczywiście oprócz tej pracy, która odbywa się na różnego rodzaju scenach, gdzie Państwa koleżanki i koledzy realizują dzisiaj Narodowe Czytanie - mówił Prezydent. 
Piątek, 7 września 2018

List Prezydenta na uroczystości inauguracji kształcenia słuchaczy XXX Promocji Krajowej Szkoły Administracji Publicznej

W progi Krajowej Szkoły Administracji Publicznej wstępują dzisiaj przedstawiciele elit intelektualnych, którzy, nawiązując do etosu obywatelskiego I oraz II RP, pragną możliwie najlepiej przygotować się do służby państwu polskiemu - napisał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 45678910  243
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.