przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 25 czerwca 2018

List z okazji XXV Zjazdu Katedr Prawa Administracyjnego

Prawo administracyjne reguluje wewnętrzną organizację i postępowanie władzy publicznej oraz stosunki pomiędzy państwem a obywatelami. Dotyczy więc ono nas wszystkich. W dużym stopniu decyduje o tym, jaki obraz Rzeczypospolitej - napisał Prezydent. 
Niedziela, 24 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta na święcie Marynarki Wojennej RP 

Gratuluję święta stulecia Polskiej Marynarki Wojennej. Dziękuję oficerom, marynarzom i Państwa rodzinom za wspaniałą służbę, poświęcenie, za stałą gotowość do strzeżenia bezpieczeństwa ojczyzny i Polaków - powiedział Prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 24 czerwca 2018

List Prezydenta w 42. rocznicę wydarzeń Czerwca ’76 w Ursusie

Dzisiaj, w demokratycznej, suwerennej Rzeczypospolitej, w roku obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ze szczególną czcią pochylamy głowy przed uczestnikami Czerwca ‘76 - napisał Prezydent w liście odczytanym przez min. Andrzeja Derę. 
Sobota, 23 czerwca 2018

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Ojca

Wszystkim Tatom z okazji dzisiejszego święta składamy najlepsze życzenia i gratulacje. Rola Ojca w życiu dziecka jest niezwykle ważna - to nie tylko okazywanie miłości, ale również uczenie świata oraz przekazywanie wartości. 
Piątek, 22 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas festiwalu studenckiego Gaudeamus 

Cieszę się, że dziś możemy razem świętować w tak radosny sposób i w gronie młodych ludzi, w gronie przyjaciół, niepodległość naszych państw - powiedział Prezydent podczas otwarcia Bałtyckiego Festiwalu Studenckiego Gaudeamus w estońskim Tartu. 
Piątek, 22 czerwca 2018

List Prezydenta z okazji jubileuszu 750-lecia Miasta Żywca

Jubileusz ten jest powodem dumy i radości przede wszystkim dla żywiecczan. Ale nie tylko. To szczególne święto jednego z najstarszych polskich miast budzi serdeczne uczucia w całej Polsce i na świecie - napisał Andrzej Duda 
1 POPRZEDNIA 45678910  223
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.