przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 26 września 2018

Wystąpienie podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ [PL/ENG] 

Aby zapobiec koszmarom nowych przypadków użycia broni masowego rażenia, potrzebujemy pełnego zaangażowania nas wszystkich, bez żadnego wyjątku w przestrzeganie zobowiązań w tej dziedzinie – mówił Prezydent podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ. 
Środa, 26 września 2018

Konferencja prasowa Prezydenta RP w Nowym Jorku 

Jeżeli współpraca w przestrzeni międzynarodowej ma się układać dobrze, musi być sprawiedliwa – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z dziennikarzami, podsumowując trzydniową wizytę w Nowym Jorku. 
Poniedziałek, 24 września 2018

Wystąpienie Prezydenta na otwarciu Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Nowym Jorku 

- Zapraszam do dalszego inwestowania w Polsce, bo jestem przekonany, że warto. olska jest jednym z absolutnie najbardziej prężnych, najlepiej rozwijających się i przodujących europejskich rynków - podkreślił Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 24 września 2018

Wystąpienie podczas uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 

– Dziękuję za miłość do Polski, za poczucie związku z Polską, za przyjaźń z Polakami i Polską – mówił Prezydent Andrzej Duda w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku podczas uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 
Niedziela, 23 września 2018

List do uczestników pielgrzymki samorządowców z Podkarpacia

Ogromnie ważne, aby samorząd terytorialny dawał przykład codziennego wytrwałego i owocnego wysiłku, podejmowanego na rzecz narodu i Ojczyzny – napisał Prezydent RP w liście do uczestników pielgrzymki samorządowców z Podkarpacia. 
Sobota, 22 września 2018

List Prezydenta z okazji 65-lecia Radia Zachód w Zielonej Górze

Życzę całemu zespołowi Radia Zachód wielu kolejnych lat pomyślnej działalności, sukcesów dziennikarskich i artystycznych oraz wszelkiej pomyślności i jak największej satysfakcji z pełnienia tej ważnej misji - napisał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 567891011  251
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.