przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 7 grudnia 2018

Wystąpienie Prezydenta RP na spotkaniu z mieszkańcami Raciborza 

Ale ochrona klimatu i powietrza przede wszystkim przed pyłem, czyli smogiem, to jest także nasza sprawa – każdego domu, każdego gospodarstwa. Proszę, by starali się Państwo korzystać z paliw, które jednak oszczędzają dla nas czyste powietrze - mówił. 
Czwartek, 6 grudnia 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji w Elblągu 

To dzisiejsze spotkanie na zakończenie ćwiczeń Anakonda-18 jest przede wszystkim kolejnym podkreśleniem naszego sojuszu i naszych zdolności obronnych, co jest tak niezwykle ważne w tym dynamicznie zmieniającym się świecie - podkreślił Andrzej Duda. 
Środa, 5 grudnia 2018

Życzenia dla Barbary Krafftówny

Z okazji jubileuszu Pani urodzin, w imieniu własnym oraz Małżonki, mam zaszczyt przekazać Pani najserdeczniejsze życzenia, a także wyrazy najwyższego szacunku dla Pani wspaniałego dorobku artystycznego - napisał Andrzej Duda. 
Wtorek, 4 grudnia 2018

Wystąpienie Prezydenta RP na Akademii Barbórkowej Grupy Tauron 

Polski przemysł wydobywczy – polskie górnictwo – stanowi jeden z fundamentów naszej gospodarki, stanowi o naszym bezpieczeństwie energetycznym, jest w ogromnym stopniu gwarancją naszej suwerenności energetycznej - podkreślał Prezydent. 
Wtorek, 4 grudnia 2018

List Prezydenta z okazji 25-lecia Katolickiej Agencji Informacyjnej

Dziękuję wszystkim Państwu za codzienną pracę, poprzez którą przyczyniają się Państwo do upowszechniania wiedzy o Kościele, jego nauczaniu oraz o działaniach duchowieństwa i wiernych świeckich - napisał Andrzej Duda. 
Wtorek, 4 grudnia 2018

List Prezydenta z okazji Święta Barbórki

Słowa uznania kieruję do górników, a także do badaczy, inżynierów, służb ratowniczych i nadzoru górniczego. Wszystkim Państwu z serca dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu trudnych, odpowiedzialnych i często niebezpiecznych zadań. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  280
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.