przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 23 listopada 2017

Prezydent: Naszym zamierzeniem jest 100 Pomników Historii na stulecie odzyskania niepodległości 

-Te obiekty są wielkim świadectwem naszej historii, tradycji i powodem do naszej wielkiej dumy-powiedział Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia rozporządzeń włączających kolejne zabytki na listę Pomników Historii. 
Środa, 22 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o polskiej wsi”

Dziś polską wieś można śmiało pokazać jako powód do dumy. Jako pokaz udanej transformacji i tego, że Polak potrafi gospodarować, zadbać o swoje otoczenie, potrafi być nowoczesny – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 21 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas Grecko-Polskiego Forum Innowacji i Zielonych Technologii w Atenach

Bardzo mocno wspieram właśnie innowacyjny, przede wszystkim młody biznes – start-upy. Staram się je przygarniać do Pałacu Prezydenckiego i organizować dla nich spotkania, które są zarazem promocją ich wynalazków - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 21 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z przedstawicielami społeczności polskiej w Grecji

- Mam nadzieję, że te relacje polsko-greckie będą jeszcze lepsze i że także ja, jako przedstawiciel polskich władz, będę mógł się przyczynić, idąc Państwa śladem, do budowania dobrego wizerunku RP w tym pięknym i przyjaznym kraju - mówił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 20 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas inauguracji wystawy poświęconej Jerzemu Iwanowowi-Szajnowiczowi

Chcemy budować świat, w którym będą przestrzegane wolność narodów i równość państw. Świat oparty na poszanowaniu prawa międzynarodowego przez wszystkie kraje bez względu na ich potencjał militarny czy gospodarczy - mówił prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 16 listopada 2017

Wystąpienie podczas Gali Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

- Cieszę się ogromnie, że jako Prezydent mogłem dzisiaj wręczyć te statuetki laureatom. Dziękuję wszystkim Państwu za udział w tej jubileuszowej, już XV edycji konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Rzeczypospolite - powiedział Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 16 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta podczas "Kongresu 590"

- Moją wielką ambicją jest to, żebyśmy pod względem płac, a więc poziomu życia rodzin zbliżali się do Europy Zachodniej - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas "Kongresu 590" - jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń gospodarczych w Polsce. 
Środa, 15 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta podczas wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich

To niezwykle istotne, żebyście Państwo starali się patrzeć na każdą sprawę w sposób indywidualny, żebyście za każdą sprawą starali się widzieć człowieka i jego sprawę i tak też tego człowieka traktowali na sali sądowej - apelował Prezydent Andrzej Duda. 
1234567  41
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.