przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 23 stycznia 2019

Wypowiedź Prezydenta dla polskich mediów podsumowująca drugi dzień w Davos

Prezydent w ramach Światowego Forum Ekonomicznego wziął dziś udział w zamkniętych debatach poświęconych m.in. przyszłości relacji transatlantyckich. Spotkania te podsumował podczas briefingu dla polskich dziennikarzy. 
Wtorek, 22 stycznia 2019

Wypowiedź Prezydenta RP podczas spotkania z mediami w Polish House w Davos 

Możemy stać tutaj śmiało z podniesioną głową i mówić o świetnie rozwijającym się kraju, o bardzo dobrych warunkach, o doskonale wykształconych ludziach - przekonywał Andrzej Duda. 
Niedziela, 20 stycznia 2019

Wystąpienie Prezydenta na otwarciu charytatywnych zawodów narciarskich

Dziękuję, że tym mroźnym rankiem w Zakopanem po raz kolejny możemy się spotkać na tak niezwykle ważnym, chwytającym za serce wydarzeniu - mówił Andrzej Duda, otwierając charytatywne zawody w narciarstwie alpejskim 12H Slalom Maraton Zakopane 2019. 
Piątek, 18 stycznia 2019

Wystąpienie podczas spotkania z przedstawicielami Kościołów i związków wyznaniowych

Bardzo bym chciał, abyśmy – jako wspólnota ludzi żyjących na polskiej ziemi, o różnych poglądach – umieli z sobą rozmawiać, nie obrażając nikogo, nie poniżając, nie postponując nawet w kwestiach najtrudniejszych – mówił Prezydent RP podczas spotkania. 
Poniedziałek, 14 stycznia 2019

Wypowiedź Prezydenta podczas briefingu prasowego 

Proszę o szacunek i pamięć wobec wielkiego człowieka, wielkiego polityka i wielkiego obywatela Gdańska, jakim bez wątpienia był Pan Prezydent Adamowicz. Chcę jeszcze raz podkreślić, że wszyscy oddajemy hołd pamięci Pana Prezydenta - mówił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 14 stycznia 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z Korpusem Dyplomatycznym [PL/ENG] 

O ile rok 2018 był rokiem świętowania niepodległości, to rok bieżący będzie rokiem stulecia odrodzonej niepodległej polskiej dyplomacji. Przed stu laty, w roku 1919, Polska zaczęła aktywnie nawiązywać relacje dyplomatyczne - mówił Prezydent. 
Sobota, 12 stycznia 2019

Wystąpienie Prezydenta RP podczas Noworocznego Spotkania Rodziny Olimpijskiej

Sportowych sukcesów było bardzo wiele. Chciałem za nie jeszcze raz z całego serca podziękować wszystkim, a nie tylko tym, którzy stali uhonorowani złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami światowych i naszych – krajowych – wielkich wydarzeń sportowych. 
Piątek, 11 stycznia 2019

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia odznaczenia Agnieszce Radwańskiej 

- Serdecznie dziękuję za te wspaniałe chwile, które przeżyliśmy dzięki Pani, za dumę, którą czuliśmy w sercach. Dziękuję za rozsławianie polskiego tenisa na świecie. A także za to, że była i jest Pani przykładem dla wielu młodych ludzi - mówił Prezydent. 
1234567  76
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.