przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 17 lutego 2018

Spotkanie Prezydentów Polski Litwy z mediami. Wypowiedź Prezydenta RP

Wierzę, że wszystkie nieporozumienia i problemy, które występowały i gdzieś tam jeszcze występują, będzie się dało przezwyciężyć dla dobra współpracy pomiędzy naszymi krajami i rozwoju wzajemnych relacji - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 15 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta RP w czasie spotkania z przedstawicielami Polaków w Wilnie

Jestem Państwu ogromnie zobowiązany za to, że cały czas jesteście Polakami i dbacie, by Wasze dzieci nie zapomniały o polskości, by znały język, polską historię, kulturę, literaturę, poezję. Dziękuję za to ogromnie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 14 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z rodzinami wielodzietnymi

Nie ma Polska większego dobra niż polskie Matki, które wychowują dzieci, które dbają o dom, które troszczą się o to, aby tradycja była przechowywana, aby była przekazywana z pokolenia na pokolenie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 14 lutego 2018

Wystąpienie na konferencji „Nic nowego bez nas. W poszukiwaniu modelu skutecznego wpływu pacjentów na system ochrony zdrowia w Polsce”

- To jest wielka dyskusja, która trwa nie tylko u nas – ona trwa we wszystkich krajach, nawet tych najbardziej rozwiniętych i nawet tych najbardziej zamożnych. Ile inwestować w opiekę zdrowotną, medyczną? - mówił Prezydent podczas debaty w Belwederze. 
Wtorek, 13 lutego 2018

Wystąpienie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Jesteśmy tutaj rzeczywiście w momencie szczególnym, bo dwa dni po Światowym Dniu Chorego - powiedział Prezydent Andrzej Duda, który we wtorek wraz z Małżonką złożył wizytę w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 
Piątek, 9 lutego 2018

Spotkanie Prezydenta RP z polskimi mediami w koreańskiej strefie zdemilitaryzowanej

Rozmawiamy o tym, co zrobić, by Korea Północna przestała być zagrożeniem. Polska przez najbliższe dwa lata będzie członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ. Więc ta sprawa jest jedną z tych, które znajdują się w naszej agendzie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 7 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości powołania nowych członków rządu w skład Rady Dialogu Społecznego

Cieszę się, że nowe osoby rozpoczynają pracę w Radzie, bo można powiedzieć, że Rada, która pracuje zaledwie od dwóch lat – w tym roku rozpoczyna się trzeci rok pracy Rady – jak do tej pory jest sukcesem - podkreślił Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 6 lutego 2018

Oświadczenie Prezydenta RP na temat nowelizacji ustawy o IPN [PL/ENG]

My też mamy prawo do swojej wrażliwości. My mamy też prawo do prawdy historycznej. I my mamy też prawo do tego, abyśmy byli w prawdziwy sposób, zgodnie z faktami oceniani - podkreślał Prezydent Andrzej Duda. 
1234567  46
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.