przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 19 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z Polonią w Chicago

Przede wszystkim chcę Wam podziękować za to, że nosicie Polskę w swoich sercach, mimo że daleko od jej granic. Polacy mieszkają w Chicago prawie że od samego początku istnienia miasta - podkreślał Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 18 maja 2018

Wypowiedź Prezydenta RP dla mediów w bazie Gwardii Narodowej Stanu Illinois

Rozmawiamy o pogłębianiu tej współpracy, o wspólnych szkoleniach. Nasi żołnierze wiele nauczyli się od swoich amerykańskich kolegów - mówił dziennikarzom Prezydent RP Andrzej Duda, podsumowując swoje spotkanie w Gwardii Narodowej Stanu Illinois w Kankakee 
Czwartek, 17 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas Debaty Wysokiego Szczebla Rady Bezpieczeństwa ONZ [PL/ENG]

- Jesteśmy moralnie i prawnie odpowiedzialni za reagowanie i przywracanie zaufania do prawa międzynarodowego - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 17 maja 2018

Oświadczenie Prezydenta RP po wystąpieniu na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ

- Jako pierwsza głowa państwa polskiego w historii mogę prowadzić posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych, najważniejszego z punktu widzenia bezpieczeństwa i pokoju organu na świecie - mówił Andrzej Duda. 
Czwartek, 10 maja 2018

Oświadczenie Prezydenta RP po spotkaniu z Prezydentem Czech 

Potrzebna jest nam w ramach Grupy Wyszehradzkiej jak największa spójność w działaniu. Bo tylko działając wspólnie będziemy rzeczywiście liczyć się także i w innych gremiach ‒ mówił Prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z Prezydentem Czech Milošem Zemanem. 
Środa, 9 maja 2018

Wystąpienie podczas finału konkursu „Lider Dostępności 2018”

Kwestia problemów osób dotkniętych niepełnosprawnościami pojawia się w naszej przestrzeni publicznej ostatnio z bardzo dużą intensywnością − mówił Prezydent Andrzej Duda podczas finału 3. edycji konkursu „Lider Dostępności”. 
Wtorek, 8 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania „Startupy w Pałacu – KOOPERACJA”

Zadaniem władzy – czy to centralnej, regionalnej, czy lokalnej – jest budowanie przyjaznego klimatu dla przedsiębiorców, okazywanie im zainteresowania – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania „Startupy w Pałacu – KOOPERACJA”. 
Poniedziałek, 7 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Sztumie

Zdecydowałem się na zapytanie obywateli o kształt przyszłej konstytucji w referendum konsultacyjnym mimo sprzeciwów niektórych osób ze sceny politycznej - mówił w poniedziałek prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Sztumu (Pomorskie). 
1234567  52
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.