przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta RP na konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o rodzinie”

Rodzina stanowi absolutny fundament społecznego ustroju państwa; to nie tylko związek dwojga ludzi ze sobą, ale z punktu widzenia państwowego służy ona rozwojowi społeczeństwa - podkreślał Prezydent RP Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas koncertu „Mazowsze Niepodległej”

Chciałem ogromnie podziękować za to, że w roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości ten najświetniejszy polski zespół folklorystyczny inauguruje swoje 70-lecie właśnie od koncertu dla Niepodległej – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 1 lutego 2018

Wystąpienie na uroczystości wręczenia not identyfikacyjnych rodzinom ofiar totalitaryzmów

Przez akt odnalezienia ofiar totalitaryzmów, przez akt pochówku, godnego, z honorami, my nie przywracamy im godności, oni godność zawsze mieli. My przywracamy godność Polsce, że wreszcie ich odnajdujemy - mówił Prezydent RP Andrzej Duda. 
Wtorek, 30 stycznia 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas podpisania ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz niektóre inne dni

Cieszę się, że mamy wreszcie ustawę, która faktycznie jest pokazaniem takiej naszej wewnątrzspołecznej, wewnątrzpolskiej solidarności - podkreślał Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 29 stycznia 2018

Prezydent: Nigdy nie zgodzę się, aby Polska była oczerniana przez fałszywe oskarżenia [PL/ENG] 

- Nie było systemowego udziału Polaków w dziele straszliwej Zagłady Żydów. Były pojedyncze przypadki podłości. Domagam się od całego świata elementarnej sprawiedliwości wobec Polski - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 25 stycznia 2018

Wypowiedź dla mediów podczas Forum Ekonomicznego w Davos 

W kolejnym dniu ‒ bardzo interesującym i pracowitym - odbyłem już dwa spotkania bilateralne. Pierwsze z panem prezydentem Serbii – Aleksandarem Vučiciem. I drugie ‒ z królem Jordanii Abdullahem II - mówił w czwartek w Davos Prezydent RP Andrzej Duda. 
Środa, 24 stycznia 2018

Wystąpienie Prezydenta RP na spotkaniu z liderami światowego biznesu PL/ENG 

Większość ekspertów jest zgodna co do tego, że przyszłość gospodarki polskiej rysuje się w jasnych barwach. Wszystkie wskaźniki makroekonomiczne są bardzo pozytywne - powiedział w środę w Davos Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 24 stycznia 2018

Wypowiedź Prezydenta RP dla polskich mediów w Davos 

Wielokrotnie słyszałem o świetnie rozwijającej się Polsce, o tym, że nasza gospodarka jest w doskonałej kondycji – i mówili to najwięksi przedstawiciele światowego biznesu - podkreślał Prezydent Andrzej Duda podczas Światowego Forum Ekonomicznego. 
1 POPRZEDNIA 1234567  46
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.