przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 5 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji Dnia Strażaka 

Dziękuję za dotychczasową służbę dla Rzeczypospolitej, ale przede wszystkim za służbę dla polskiego społeczeństwa, dla człowieka, dla każdego z nas - mówił Prezydent RP Andrzej Duda w wystąpieniu podczas Centralnych Obchodów Dnia Strażaka. 
Czwartek, 3 maja 2018

„Złożę wniosek, aby referendum ws. konstytucji odbyło się 10 i 11 listopada”

Złożę w Senacie wniosek, aby referendum konsultacyjne ws. konstytucji odbyło się 10 i 11 listopada; apeluję o obecność na referendum, w którym Polacy będą mogli wypowiedzieć się, co do swojej wizji przyszłego ustroju Polski – zapowiedział Prezydent. 
Środa, 2 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji Dnia Flagi RP oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą

Bardzo dziękuję za to niezwykłe spotkanie, w bardzo szczególny dzień – w Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, ale także w Święto Polonii i Polaków za Granicą, 2 maja 2018 roku – mówił w środę Prezydent Andrzej Duda na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego. 
Czwartek, 26 kwietnia 2018

Wystąpienie na kongresie „Wspólnie o Konstytucji na Narodowym” 

Jednak jedno jest dla mnie jasne: zasadniczym celem reformy konstytucyjnej pozostaje z pewnością umocnienie polskiej niepodległości, suwerenności i pomyślnego bytu Polaków - powiedział Prezydent na kongresie „Wspólnie o Konstytucji na Narodowym”. 
Czwartek, 26 kwietnia 2018

Wystąpienie na Polsko-Amerykańskim Szczycie Gospodarczym

Z satysfakcją odnotowuję, że moje działania przynoszą wymierne efekty w postaci zaangażowania Państwa firm w inwestowanie w Polsce. Jesteśmy partnerami w bezpieczeństwie. Jesteśmy partnerami w biznesie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 25 kwietnia 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego

Prezydent Andrzej Duda prosił w środę podczas wizyty w Krośnie Odrzańskim o wspominanie w roku 100-lecia niepodległości swoich przodków, którzy przyczynili się do wyzwolenia Polski spod zaborów i działali na rzecz budowania silnego państwa. 
Wtorek, 24 kwietnia 2018

Prezydent: Rekomenduję, aby lokować działalność biznesową na rynku etiopskim

Warto bacznie przyjrzeć się perspektywicznemu rynkowi etiopskiemu; rekomenduję, aby myśleć o lokowaniu tam swojej działalności biznesowej - mówił Prezydent Andrzej Duda we wtorek w Warszawie po spotkaniu z Prezydentem Etiopii Mulatu Teshome Wirtu. 
Piątek, 20 kwietnia 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości wpisania nowych obiektów na listę Pomników Historii 

Cieszę się, że kolejnym dziesięciu obiektom w całej Polsce – których na liście Pomników Historii od dziś będzie już 91 – zostanie przydana dodatkowa, także i prestiżowa wartość wynikająca z wpisania na listę Pomników Historii - mówił Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 1234567  52
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.