przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 20 lipca 2018

Oświadczenie Prezydenta w sprawie referendum konsultacyjnego 

– Chcę, żeby to ludzie podyktowali prawnikom, elitom prawniczym, jakiej konstytucji w Polsce chcą. Bo dla mnie jest to przede wszystkim decyzja obywateli – tak powinno być w demokratycznym państwie – mówił Prezydent w oświadczeniu. 
Piątek, 20 lipca 2018

Wystąpienie Prezydenta RP na Święcie Policji 

Chcę życzyć wszystkim funkcjonariuszom Policji, cywilnym pracownikom Policji, najbliższym i nam wszystkim, by w polskiej Policji służyło się jak najlepiej. By „Program modernizacji” był skrupulatnie i dobrze realizowany - mówił Prezydent. 
Czwartek, 19 lipca 2018

Prezydent: Cieszy mnie sposób, w jaki wyprocedowaliśmy tę ustawę 

– Ta ustawa jest wewnętrznym konsensusem RDS zaakceptowanym przez Prezydenta RP, przez posłów i senatorów. I jest to rzecz niezwykle ważna – mówił Andrzej Duda podczas podpisania nowelizacji ustawy o RDS i innych instytucjach dialogu społecznego. 
Piątek, 13 lipca 2018

Orędzie Prezydenta przed Zgromadzeniem Narodowym z okazji 550-lecia parlamentaryzmu Rzeczpospolitej 

Zaangażowanie obywateli w sprawy publiczne i podejmowanie decyzji najważniejszych dla całego narodu przez jego reprezentantów – to nasze polskie ustrojowe DNA - powiedział Andrzej Duda w orędziu przed Zgromadzeniem Narodowym. 
Piątek, 13 lipca 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas podpisania nowelizacji ustawy o UKSW 

UKSW wykształci tych, którzy zadbają o ludzkie życie, kierując się zasadami etyki chrześcijańskiej, katolickiej - mówił Prezydent podczas uroczystości podpisania nowelizacji ustawy o utworzeniu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 
Czwartek, 12 lipca 2018

Prezydent podsumował Szczyt NATO w Brukseli 

- My Polacy, którzy jesteśmy na wschodniej flance, cieszymy się, że nacisk na podnoszenie wydatków na obronność jest tak duży - mówił Prezydent Andrzej Duda, podsumowując ustalenia dwudniowego Szczytu NATO w Brukseli. 
Niedziela, 8 lipca 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas wizyty na Wołyniu 

Dosłownie za kilka dni – 11 lipca – będziemy obchodzili 75. rocznicę ludobójstwa, do jakiego doszło na Wołyniu. Będzie to w Polsce Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego na Wołyniu na Polakach przez ukraińskich nacjonalistów - mówił Prezydent 
Sobota, 7 lipca 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas XX Światowego Zjazdu Kaszubów 

To rzeczywiście wyjątkowa okoliczność – XX Światowy Zjazd Kaszubów zbiega się z rocznicą stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jakże ważne jest to stulecie dla mieszkańców tej ziemi - podkreślił Andrzej Duda 
1 POPRZEDNIA 1234567  60
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.