przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 9 stycznia 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas powołania nowych członków Rady Ministrów

Wiele dobrych rzeczy udało się już zrobić. Ale wiele także jeszcze przed nami. Jeszcze wiele ważnych elementów jest do zrealizowania, oczekiwanych przez społeczeństwo - podkreślał Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 8 stycznia 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z przedstawicielami instytucji obywatelskich oraz organizatorami kampanii społecznych

- Dziękuję, że zechcieli Państwo przybyć do Pałacu ‒ właśnie Wy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, organizacji obywatelskich, którzy mają wolę i wizję włączenia się w tę wielką 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez RP - mówił Prezydent. 
Poniedziałek, 8 stycznia 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas noworocznego spotkania Polskiej Rodziny Olimpijskiej

Każde państwo, które chce się liczyć, chce istnieć w przestrzeni międzynarodowej, pokazać swój potencjał, chce być rozpoznawalne ‒ stara się o to, by mieć sportowców, którzy będą odnosili sukcesy i zwyciężali - podkreślał Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 20 grudnia 2017

Oświadczenie Prezydenta RP

Uważam, że rozwiązania, które zostają wprowadzone, absolutnie służą demokratyzacji państwa. I są przeciwieństwem oligarchizacji państwa - podkreślił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z dziennikarzami w Pałacu Prezydenckim. 
Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas żołnierskiej Wigilii

Chciałem Wam za to z całego serca podziękować – za cały ten rok oddanej służby ojczyźnie. Chciałem podziękować z całego serca Waszym bliskim za poświęcenie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 16 grudnia 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości poświęcenia Bursztynowego Ołtarza Ojczyzny

Dziękuję za wielki zaszczyt, jakiego dostąpiłem ‒ że mogłem wraz z Przewodniczącym Solidarności, ruchu wyrosłego stąd, z Gdańska, odsłonić dzisiaj ten wspaniały Ołtarz Ojczyzny - mówił Prezydent RP po uroczystej mszy św. w bazylice św. Brygidy w Gdańsku. 
Sobota, 16 grudnia 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na ceremonii pogrzebowej „Trzech Komandorów” w Gdyni

Po raz pierwszy możemy pożegnać ich dzisiaj z honorami należnymi im jako bohaterom Rzeczypospolitej - mówił Prezydent Andrzej Duda w sobotę w Gdyni podczas pogrzebu śp. Stanisława Mieszkowskiego, Jerzego Staniewicza, Zbigniewa Przybyszewskiego. 
Czwartek, 14 grudnia 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości zapalenia świec chanukowych

- Polacy i Żydzi są do siebie podobni, mają podobny sposób spojrzenia na świat i podobną wewnętrzną, nie tylko potrzebę, ale wewnętrzne przekonanie, że o wolność zawsze trzeba walczyć, i że trzeba ją za wszelką cenę zachować - powiedział Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 1234567  46
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.