przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 27 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP podczas obchodów Święta Lotnictwa Polskiego

Dziękuję za zaproszenie, dziękuję za możliwość spotkania się tutaj z Państwem w tym pięknym dniu, w dniu Święta Lotnictwa. W dniu, w którym wspominamy także 10 lat obecności samolotów F-16 w polskich barwach, nad polskim niebem. 
Czwartek, 25 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP Andrzeja Dudy podczas Dubrovnik Forum 2016 

Od początku mojej prezydentury projekt pogłębiania więzów między państwami obszaru tzw. „Trójmorza” był stałym elementem agendy moich spotkań - powiedział prezydent Andrzej Duda w Chorwacji. 
Środa, 24 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP w Akademii Dyplomatycznej w Kijowie 

Nie ma i nigdy nie będzie naszego przyzwolenia dla polityki agresji, która niweczy zaufanie pomiędzy narodami, sprowadzając ich relacje do prostej różnicy potencjału sił - powiedział prezydent Andrzej Duda na dorocznej naradzie ambasadorów Ukrainy. 
Środa, 24 sierpnia 2016

Oświadczenie Prezydenta RP dla mediów po spotkaniu z Prezydentem Ukrainy

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Rzeczypospolitej i w imieniu własnym za zaproszenie na te uroczystości. Dzisiejsze ważne uroczystości, symboliczne uroczystości, 25-lecia niepodległości Ukrainy i istnienia nowego państwa ukraińskiego. 
Wtorek, 23 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP na otwarciu Polsko-Kazachstańskiego Forum Gospodarczego

Dziś obecność Pana Prezydenta Nursułtana Nazarbajewa w Warszawie jest znakiem, w pewnym sensie nowego otwarcia po tamtym czasie w relacjach Polski i Kazachstanu – przede wszystkim, wierzymy w to głęboko z Panem Prezydentem – w tych relacjach gospodarczych 
Czwartek, 18 sierpnia 2016

Wystąpienie prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Gniezna

Wierzę w to, że Państwo będziecie odczuwali tę dobrą zmianę. (...) Mam nadzieje, że to co robimy w Polsce to ukierunkowanie działalności politycznej rzeczywiście na potrzeby obywateli przyniesie dobre rezultaty, także dla Gniezna - mówił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Wystąpienie z okazji Święta WP 

Dzisiejsze święto, a w szczególności ta defilada, której tradycję przywrócił prezydent Lech Kaczyński, służy nie tylko pokazaniu jak wygląda dziś nasz potencjał militarny, ale przede wszystkim budowaniu wspólnoty pomiędzy żołnierzami służącymi Polsce. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Wystąpienie podczas wręczenia nominacji generalskich

Proszę, żebyście mądrze kierowali żołnierzami, proszę, żebyście pamiętali o nich zawsze, w każdym momencie, bo to także jest niezwykła odpowiedzialność za ludzkie życie. 
1 POPRZEDNIA 42434445464748  53
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.