przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 29 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji uroczystości wręczenia awansów generalskich

Po zwycięstwie, które polskie społeczeństwo odniosło na przełomie lat 80. i 90., wyzwalając się z żelaznej kurtyny, wyzwalając się z okowów komunistycznego systemu ‒ czas na budowę silnej, sprawnej, dobrze wyposażonej polskiej armii - powiedział prezydent 
Wtorek, 29 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta z okazji 98. rocznicy odtworzenia Marynarki Wojennej RP

Po 27 lat zaniedbań i niedoinwestowania Marynarka Wojenna nie jest dziś w stanie, którego byśmy oczekiwali; czas najwyższy, aby to się zmieniło - powiedział prezydent Andrzej Duda we wtorek w Gdyni. 
Poniedziałek, 28 listopada 2016

Andrzej Duda: Jednostka NATO w Szczecinie świetnie funkcjonuje

Wielonarodowy Korpus Północno-Wschodni w Szczecinie świetnie funkcjonuje i wypełnia swoje role związane z realizacją obietnic zawartych podczas szczytów NATO w Newport oraz w Warszawie - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 25 listopada 2016

Wystąpienie podczas wręczenia awansu generalskiego dla Ludwika Krempy

"Panie Generale, z całego serca dziękuję za ten wielki czyn Pańskiego życia, serdecznie dziękuję za tę niezłomną postawę bohaterstwa w walce o wolność ojczyzny, tę postawę, która dziś jest wielkim przykładem dla polskich lotników" - mówił Prezydent RP. 
Piątek, 25 listopada 2016

Wystąpienie podczas inauguracji XII Krajowego Zjazdu Adwokatury

Jestem tutaj jako Prezydent Rzeczypospolitej przez szacunek do Adwokatury jako instytucji, dziś mogę powiedzieć: instytucji Rzeczypospolitej Polskiej, państwa polskiego – ważnej instytucji w polskim państwie - powiedział prezydent Andrzej w Krakowie. 
Czwartek, 24 listopada 2016

Wystąpienie prezydenta na Krajowym Zjeździe Delegatów NSZZ „Solidarność”

Chciałem z całego serca dzisiaj z tego miejsca, mając tę jedyną w swoim rodzaju okazję, podziękować za to zaufanie, którym nas obdarzyliście, i potwierdzić jeszcze raz, że zobowiązania będą sukcesywnie realizowane - mówił w czwartek w Płocku Prezydent RP. 
Środa, 23 listopada 2016

Wystąpienie podczas uroczystości podpisania pierwszej ustawy innowacyjnej

Ustawa dotyczy rozwoju w Polsce innowacyjności, podniesienia poziomu innowacyjności, a tym samym poprawy funkcjonowania polskiej gospodarki, polskiej nauki, a przede wszystkim poprawy naszej pozycji na świecie - ocenił prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 23 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Piekar Śląskich

"Wierzę w tę kreatywność, wierzę w ten etos ciężkiej, wytrwałej pracy, który jest tutaj na Śląsku, że będzie on budował Rzeczpospolitą, że polska władza będzie to wszystko wspierała" - mówił Prezydent w Piekarach Śląskich. 
1 POPRZEDNIA 42434445464748  59
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.