przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 24 marca 2017

"Walka z terroryzmem wymaga współdziałania na szeregu płaszczyzn"

- Terroryzm jest elementem sytuacji kryzysowej w Europie, wymaga współdziałania na całym szeregu płaszczyzn; konieczne są korekty polityki działania w związku z imigrantami, którzy do Europy cały czas przybywają - powiedział Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 21 marca 2017

Wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy na finałe IX edycji konkursu Pracodawca Przyjazny Pracownikom

Mogę Państwu tylko polecić: warto się reklamować, że tę nagrodę się otrzymało. Że są Państwo pracodawcą przyjaznym pracownikom, są Państwo tym pracodawcą, który szanuje pracownika i którego w związku z tym warto brać jako swojego pracodawcę. 
Czwartek, 16 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości wręczenia stypendiów ufundowanych przez Fundację „Dorastaj z Nami”

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo wzruszony od samego początku, gdy mamy kontakt z Fundacją, bo ta misja, którą Fundacja realizuje, jest misją wielką i jest misją wspaniałą - powiedział w czwartek w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 15 marca 2017

Wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy na uroczystości wpisania 10 obiektów na listę Pomników Historii

Właściwie każdy z tych obiektów jest elementem bezcennym, każdy niesie w sobie historię, każdy jest w jakimś sensie perłą - i myśli technicznej, i architektury, dziełem inżynierskim, a także z całą pewnością również przejawem twórczości artystycznej. 
Wtorek, 14 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas finału akcji "Start-upy w Pałacu_edycjaB2B"

Ja bym chciał, żeby Polska za kilka lat choćby taka kwestia jak miejsce Polski w G20 była niedyskutowalna, by była po prostu faktem. 
Piątek, 10 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas w gali wręczenia Nagrody im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Dziękuję za przyznanie tej nagrody panu Andrzejowi Gwieździe, który był dla pana prezydenta profesora Lecha Kaczyńskiego postacią pomnikową – chcę to bardzo mocno i wyraźnie podkreślić - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 8 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet

Tytułem, hasłem tego spotkania jest „Gdy kobieca wrażliwość budzi siłę”. Chcę powiedzieć Paniom z całą mocą, że ta kobieca wrażliwość, która rzeczywiście jest szczególna i niezwykła - powiedział prezydent Andrzej Duda w Dniu Kobiet w Pałacu Prezydenckim. 
Wtorek, 7 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na podsumowaniu roku Akcji Pomocowych dla Polaków na Wschodzie

- To nie jest pomoc ‒ to jest wdzięczność, i jej wyraz w związku z tym, i to jest solidarność. I te dwa słowa, które także w tych materiałach filmowych padały, mają tutaj znaczenie kluczowe - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas spotkania. 
1 POPRZEDNIA 42434445464748  67
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.