przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 18 lipca 2017

Wystąpienie prezydenta podczas uroczystości w Wojskowym Instytucie Medycznym

To, co możemy osiągać, to coraz lepsze wyniki w leczeniu, coraz lepsze wyniki w tym, żeby wyprowadzić ze stanu chorobowego pacjentów - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda na otwarciu Zakładu Radioterapii oraz zmodernizowanej Kliniki Onkologii. 
Wtorek, 18 lipca 2017

"Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS" 

Prezydent RP złożył już projekt nowelizacji ustawy o Krajowej Rady Sądownictwa. Chce, aby członków nowej KRS Sejm wybierał większością 3/5 głosów. 
Piątek, 7 lipca 2017

Oświadczenie Prezydenta RP podczas wspólnej konferencji z Prezydent Republiki Chorwacji

Chcę jeszcze raz bardzo podziękować Pani Prezydent Kolindzie Grabar-Kitarović za świetną współorganizację i wspaniałe współprowadzenie wczoraj tego niezwykle ważnego spotkania, jakim był drugi Szczyt Państw Inicjatywy Trójmorza. 
Czwartek, 6 lipca 2017

Wystąpienie prezydenta w czasie sesji transatlantyckiej II Szczytu Inicjatywy Trójmorza

Nasza współpraca ma dać Europie trzy impulsy: modernizacyjny, integracyjny i zjednoczeniowy - mówił prezydent Andrzej Duda w czasie II Szczytu Inicjatywy Trójmorza. 
Czwartek, 6 lipca 2017

„Powołamy forum biznesowe państw Trójmorza”

Głównym naszym przedmiotem zainteresowania jest rozwój infrastruktury i rozwój bezpieczeństwa – powiedział prezydent Andrzej Duda w czasie spotkania z dziennikarzami na zakończenie II Szczytu Inicjatywy Trójmorza. 
Czwartek, 6 lipca 2017

Wystąpienia Prezydentów Polski i USA podczas konferencji prasowej 

Prezydent USA Donald Trump potwierdził silny sojusz z Polską stwierdzając, że oba kraje nie były nigdy wcześniej tak blisko. Mówił o zobowiązaniu Stanów Zjednoczonych do podtrzymywania pokoju w Europie Środkowej i Wschodniej. 
Niedziela, 2 lipca 2017

Wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy na 41. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dziękuję za to, że UNESCO zaangażowało się w sprawę Krakowa, i także za to, że dzięki UNESCO Kraków dzisiaj jest tak piękny. Jestem za to ogromnie wdzięczny. Dziękuję także za to, że właśnie w Krakowie odbywa się 41. sesja - mówił prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 1 lipca 2017

Życzenia z okazji 150. rocznicy powstania państwa kanadyjskiego 

Liść Klonowy - nieodłączny symbol Waszego Kraju - miał zawsze szczególne miejsce w naszych sercach. Jest on symbolem najcenniejszych wartości, podzielanych przez Kanadę i Polskę: gościnności, szacunku i nadziei - podkreślił prezydent Andrzej Duda. PL/ENG 
1 POPRZEDNIA 42434445464748  76
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.