przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 29 października 2015

Wystąpienie prezydenta na Forum dla Wolności i Rozwoju

Objechałem całą Polskę i muszę powiedzieć, że dużo pracy jest przed nami i wielkie, ogromne są nadzieje ludzi - powiedział prezydenta Andrzej Duda w Katowicach na Forum dla Wolności i Rozwoju Law4Growth. 
Piątek, 23 października 2015

Prezydent w orędziu: Idźmy na wybory    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/H8Yo5pIOTpY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

25 października będziemy wybierać naszych przedstawicieli do Sejmu i Senatu. Chciałbym zachęcić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu - powiedział prezydent Andrzej Duda w piątek w orędziu telewizyjnym. 
Wtorek, 13 października 2015

Toast wygłoszony przez Prezydenta RP podczas oficjalnego obiadu na cześć Belgijskiej Pary Królewskiej

Toast wygłoszony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę w Pałacu Prezydenckim podczas oficjalnej wizyty Jego Królewskiej Mości Króla Belgów Filipa i Jej Królewskiej Mości Królowej Belgów Matyldy. 
Czwartek, 1 października 2015

Wystąpienie prezydenta na inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim

Nie byłbym Prezydentem Rzeczypospolitej, gdyby nie Uniwersytet Jagielloński, gdyby nie to wszystko, co otrzymałem od uniwersytetu - powiedział w czwartek podczas uroczystości w Krakowie prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 28 września 2015

Wystąpienie Prezydenta RP na 70. sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych 

Pokój i prawo – dwa słowa klucze, dzięki którym jesteśmy w stanie zrozumieć i docenić rolę Narodów Zjednoczonych w ostatnich 70 latach historii świata - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas debaty generalnej 70. Sesji Zgromadzenia Ogólnego NZ. 
Niedziela, 27 września 2015

Wystąpienie Prezydenta RP w ramach Szczytu dot. agendy rozwojowej po 2015

Pomóżmy państwom, które są dzisiaj w potrzebie. Pomóżmy im jednak mądrze. Tak, aby stanęły na nogi. Aby mogły któregoś dnia przystąpić na równych zasadach do światowego krwiobiegu gospodarczego, bez zbędnych ograniczeń i barier - mówił prezydenta w ONZ. 
Czwartek, 17 września 2015

Wystąpienie na spotkaniu urodzinowym gen. Janusza Brochwicza-Lewińskiego ps. „Gryf”

Życie jest piękne wtedy, kiedy umiemy sprostać tym wszystkim wyzwaniom, które się w nim pojawiają. Pan miał wyzwania wielkie i straszne, ale Pan je przeszedł, zawsze z podniesionym czołem, zawsze z dumą - mówił prezydent do Jubilata. 
Wtorek, 15 września 2015

Wystąpienie prezydenta w Lancaster House

W imieniu własnym oraz w imieniu narodu polskiego, chciałbym także wyrazić wdzięczność narodowi brytyjskiemu za pamięć o heroicznych czynach polskich lotników w czasie Bitwy o Anglię - mówił w Londynie prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 40414243444546  46
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.