przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 19 września 2016

Wystąpienie podczas szczytu ONZ ws. uchodźców PL/ENG

Obowiązkiem społeczności międzynarodowej jest likwidacja prawdziwych przyczyn uchodźstwa, czyli konfliktów, i przywrócenie prawa każdego człowieka do życia w jego własnej ojczyźnie – mówił prezydent Andrzej Duda podczas szczytu ONZ. 
Czwartek, 15 września 2016

"UE musi zacząć kojarzyć się ze sprawnym działaniem, a nie biurokracją"

Trzeba działać tak, aby UE przestała kojarzyć się Europejczykom z biurokracją, a zaczęła się kojarzyć ze sprawnym działaniem – powiedział prezydent Andrzej Duda w czwartek w Sofii na spotkaniu prezydentów państw z grupy Arraiolos. 
Wtorek, 13 września 2016

"Państwo powinno wspierać młode, polskie firmy"

Prezydent Andrzej Duda zaznaczył, że celem powinno być, aby Polska nie konkurowała z innymi krajami niskimi kosztami pracy, ale nowoczesną myślą technologiczną i gospodarką oparta na wiedzy. 
Niedziela, 11 września 2016

Wystąpienie Prezydenta RP podczas Dożynek Prezydenckich w Spale

To zaszczyt dla Prezydenta Rzeczypospolitej, że może zaprosić do siebie polskich rolników, po to, żeby im podziękować i otrzymać od nich wspaniałe dary. Ogromnie za to dziękuję, w imieniu całego polskiego narodu - mówił prezydent Andrzej Duda w Spale. 
Piątek, 9 września 2016

Wystąpienie podczas XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego

Nie ma takich pieniędzy, których nie warto zapłacić za to, żeby Polska była krajem bezpiecznym, żebyśmy byli w stanie zminimalizować wszelkie zagrożenia, a więc tego żebyśmy byli państwem, które jest w stanie się obronić - mówił prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 4 września 2016

„Ziemia powinna znajdować się w rękach polskich rolników”

Jestem tu po to, aby Wam podziękować. Tegoroczne żniwa dobiegają końca, ale to rzecz jasna nie koniec Waszego trudu, bo trud rolniczy trwa przez cały rok - mówił prezydent podczas Dożynek Jasnogórskich. 
Czwartek, 1 września 2016

Wystąpienie z okazji 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej

Składamy dzisiaj hołd naszym Bohaterom! Wszystkim Polakom, którzy zginęli broniąc Ojczyzny. Którzy zginęli walcząc o to, by ta Ojczyzna wróciła, by można ją było odnowić, by znów istniała wolna, suwerenna, taka o jakiej marzyli - mówił Prezydent RP. 
Czwartek, 1 września 2016

"Marku, powierzamy Ci dzisiaj Twoją szkołę"

Wystąpienie Prezydenta Andrzeja Dudy podczas uroczystości nadania imienia ppor. Marka Uleryka szkołom w Dziewierzewie k. Kcyni (Kujawsko-Pomorskie). 
1 POPRZEDNIA 43444546474849  55
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.