przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 24 maja 2017

Wystąpienie Prezydenta podczas Gali Jubileuszowej z okazji 200-lecia giełdy w Polsce

Mam nadzieję, że te pierwsze 200 lat giełdy będzie oznaczało otwarcie następnych 200 lat, już bez przerw - mówił prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości 200-lecia warszawskiej giełdy. 
Środa, 24 maja 2017

Orędzie Prezydenta RP Andrzeja Dudy 

"Zachęcam wszystkich do udziału w tym dziejowym zadaniu - bez względu na wyznanie, poglądy polityczne i światopogląd. Wspólnie stwórzmy naszą nową Konstytucję. Konstytucję dla Polski, dla nas wszystkich". 
Wtorek, 23 maja 2017

Prezydent: Powstanie zespół ds. przeglądu prawa samorządowego 

Jest potrzeba dokonania dużego, globalnego przeglądu wszystkich obowiązujących w Polsce przepisów, które dotyczą działalności samorządu terytorialnego - oznajmił prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z przedstawicielami organizacji samorządowych. 
Poniedziałek, 22 maja 2017

Oświadczenie Prezydenta RP podczas wizyty w Polsce Prezydenta Republiki Singapuru

- Ta wizyta ma znaczenie historyczne i jest dla nas ‒ dla mojego kraju, dla mnie ‒ tak ogromnie ważna - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z przedstawicielami mediów po rozmowach z Prezydentem Republiki Singapuru. 
Poniedziałek, 22 maja 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na Polsko-Singapurskim Forum Biznesowym

Cieszę się, że w ramach Unii Europejskiej mamy wypróbowanych partnerów. Ale myślę, że przyszedł czas, aby ze swoimi planami gospodarczymi, że swoim rozwojem gospodarczym podążać dalej - mówił prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 19 maja 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na VIII Warszawskich Targach Książki

Znów po 11 latach prezydenci Niemiec i Polski spotykają się tu, w Warszawie, gdzie właśnie niemiecka literatura, niemiecka książka mają tę honorową pozycję w czasie Warszawskich Targów Książki - powiedział prezydent Andrzej Duda na Stadionie Narodowym. 
Piątek, 19 maja 2017

Wypowiedź Prezydenta RP na wspólnej konferencji prasowej z Prezydentem RFN

Niemcy są naszym wielkim partnerem ‒ przede wszystkim gospodarczym, są naszym wielkim sąsiadem i chciałbym ogromnie, aby te relacje i polityczne, i gospodarcze, i międzyludzkie układały się jak najlepiej - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 17 maja 2017

"Cieszę się, że zacieśniamy współpracę w regionie Europy Śr.-Wsch." 

Cieszę się, że naszą odpowiedzią na problemy, które pojawiają się na arenie międzynarodowej, jest zacieśnianie współpracy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - powiedział w środę Prezydent RP do uczestników Szczytu Przewodniczących Parlamentów. 
1 POPRZEDNIA 43444546474849  73
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.