przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 31 grudnia 2015

Orędzie noworoczne Prezydenta RP   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vV-PIZBaw4Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Jako prezydent Polski życzę wszystkim moim Rodakom, wszystkim obywatelom Rzeczypospolitej, abyśmy w coraz większym stopniu stawali się wspólnotą - mówił prezydent Andrzej Duda w orędziu noworocznym. 
Poniedziałek, 28 grudnia 2015

Wystąpienie prezydenta na warszawskich uroczystościach upamiętniających 97. rocznicę Powstania Wielkopolskiego

Panie Marszałku, nawiązując do Pańskich słów, jestem tutaj po to właśnie, aby podkreślić znaczenie insurekcji wielkopolskiej - powiedział prezydent podczas uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. 
Poniedziałek, 21 grudnia 2015

Wystąpienie prezydenta na zakończenie konferencji "Suwerenność, solidarność, bezpieczeństwo"

Wierzę w to, że te wielkie projekty, o których marzył, które planował Prezydent Lech Kaczyński, dadzą się ziścić, bo w gruncie rzeczy będzie zrealizowana jego polityka. Już nie tylko na poziomie polskim, ale na poziomie europejskim - powiedział prezydent. 
Poniedziałek, 21 grudnia 2015

Wystąpienie Prezydenta RP otwierające konferencję nt. polityki zagranicznej Lecha Kaczyńskiego

Kiedy dzisiaj patrzymy i rozmawiamy o tym, jakie były cele, ideały i dążenia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to trzeba powiedzieć tak: czasy się zmieniły, ale one absolutnie nie straciły na aktualności - powiedział Andrzej Duda, otwierając konferencję. 
Czwartek, 17 grudnia 2015

Wystąpienie prezydenta podczas obchodów 45. rocznicy Grudnia '70

Chyląc głowę przed pamięcią ofiar Grudnia ’70 proszę wszystkich Państwa o wsparcie dla procesu naprawy Rzeczypospolitej. Głęboko wierzę w to, że jesteśmy w stanie go dokonać - mówił prezydent podczas uroczystości w Gdyni. 
Środa, 9 grudnia 2015

Wystąpienie prezydenta podczas uroczystości ślubowania sędziego Trybunału Konstytucyjnego

W istniejącym w Polsce stanie prawnym podjęte przez Sejm decyzje, co chcę z całą mocą podkreślić, są obowiązujące - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 3 grudnia 2015

Prezydent: Polacy oczekują od polityków pracy na rzecz dobra wspólnego    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xH1AmbbPAuI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W ostatnich miesiącach wokół wyboru nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego narosło wiele wątpliwości. Wywołały one niepotrzebne spory i emocje - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda w orędziu telewizyjnym. 
Czwartek, 12 listopada 2015

Orędzie Prezydenta RP na pierwszym posiedzeniu Sejmu VIII kadencji 

Pamiętajmy o tym, że suwerenem jest naród – wszyscy, także ja na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zostaliśmy wybrani przez Polaków - powiedział prezydent w orędzie w Sejmie. 
1 POPRZEDNIA 43444546474849  49
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.