przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 16 maja 2017

Wystąpienie Prezydenta z okazji Święta Straży Granicznej 

- Z całego serca dziękuję za wspaniałą służbę dla Polski, za wspaniałe reprezentowanie Rzeczypospolitej ‒ i proszę o jeszcze - powiedział Prezydent na Rynku Wielkim w Zamościu. 
Poniedziałek, 15 maja 2017

Wypowiedź Prezydenta RP podczas wspólnej konferencji prasowej z Prezydentem Republiki Łotewskiej 

Mówiliśmy o sprawach związanych z naszym uczestnictwem w Sojuszu Północnoatlantyckim, o zapewnieniu naszym państwom i naszym społeczeństwom bezpieczeństwa – co zarówno dla Pana Prezydenta, jak i dla mnie jest ogromnie istotne - powiedział Prezydent RP. 
Czwartek, 11 maja 2017

Wystąpienie podczas inauguracji kampanii „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego”

- Wiek przejścia na emeryturę jest kwestią indywidualną, dlatego ludzie powinni mieć wybór, kiedy zakończą aktywność zawodową - uważa prezydent Andrzej Duda. Ustawa emerytalna, będąca inicjatywą legislacyjną prezydenta, wejdzie w życie w październiku br. 
Wtorek, 9 maja 2017

Prezydent na forum UA: Jesteśmy otwarci na przyjazną i partnerską współpracę [PL/ENG] 

Polska jako niestały członek RB ONZ uważnie słuchałaby głosów wszystkich partnerów. Polska chce rozumieć głosy i stanowiska państw afrykańskich - zadeklarował we wtorek prezydent Andrzej Duda na forum Unii Afrykańskiej w Addis Abebie. 
Poniedziałek, 8 maja 2017

Prezydenci Polski i Etiopii za wzrostem dwustronnego handlu 

Poziom wymiany handlowej i inwestycyjnej między Polską a Etiopią jest znacznie niższy niż potencjał obu krajów, trzeba ją zwiększyć – mówili w poniedziałek w Addis Abebie prezydenci Polski i Etiopii, Andrzej Duda i Mulatu Teshome Wirtu. 
Sobota, 6 maja 2017

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji Dnia Strażaka

Dziękuję za trud służby, za ratowanie ludzkiego życia, za ofiarność, za niezwykłe oddanie – oddanie służbie, Bogu, Polsce, ale przede wszystkim zwykłemu człowiekowi - mówił prezydent Andrzej Duda na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. 
Piątek, 5 maja 2017

Oświadczenie Prezydenta RP podczas wizyty w Polsce JW Emira Państwa Katar

Chcę przede wszystkim wyrazić moją wielką satysfakcję i moją wielką radość z powodu tej oficjalnej wizyty Waszej Wysokości Emira Kataru w Warszawie, w Polsce. Wizyty, która jest – proszę Państwa – wizytą historyczną - podkreślił prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 3 maja 2017

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji Święta Narodowego 3 Maja na Placu Zamkowym 

Chcę, żeby w sprawie konstytucji Rzeczypospolitej odbyło się w naszym kraju, w przyszłym roku, w roku 100-lecia niepodległości, referendum - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 45464748495051  74
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.