przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 27 czerwca 2018

Wypowiedź Prezydenta na konferencji w Rydze 

Mówiliśmy o sytuacji w UE, trochę o brexicie, o sytuacji naszych wspólnot w Wielkiej Brytanii, bo mieszka tam bardzo wielu Łotyszy i Polaków, zwłaszcza młodych. Więc oczywiście zabiegamy o to, żeby mieli jak najlepsze warunki - mówił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 25 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta RP na spotkaniu z mieszkańcami Malborka 

Zamek malborski jest czymś niezwykle symbolicznym ‒ to z całą pewnością wizytówka tej ziemi i w jakimś sensie szczęście miasta. Bo mieszkać obok, żyć przy tak wspaniałym zabytku to rzeczywiście w jakimś sensie wyjątkowy przywilej - mówił Prezydent. 
Niedziela, 24 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta na święcie Marynarki Wojennej RP 

Gratuluję święta stulecia Polskiej Marynarki Wojennej. Dziękuję oficerom, marynarzom i Państwa rodzinom za wspaniałą służbę, poświęcenie, za stałą gotowość do strzeżenia bezpieczeństwa ojczyzny i Polaków - powiedział Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 22 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas festiwalu studenckiego Gaudeamus 

Cieszę się, że dziś możemy razem świętować w tak radosny sposób i w gronie młodych ludzi, w gronie przyjaciół, niepodległość naszych państw - powiedział Prezydent podczas otwarcia Bałtyckiego Festiwalu Studenckiego Gaudeamus w estońskim Tartu. 
Czwartek, 21 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas otwarcia Mobilnego Muzeum Multimedialnego 

- Cieszę się ogromnie z tego, że to przedsięwzięcie nam się udało, że ta wystawa jest. Pod auspicjami Prezydenta Rzeczypospolitej wkrótce stąd, z Warszawy, ruszy w Polskę i będzie objeżdżała polskie miasta i miasteczka - mówił Andrzej Duda. 
Środa, 20 czerwca 2018

Wystąpienie podczas XVIII Kongresu Gmin Wiejskich w Poznaniu 

– To właśnie dzięki uporowi i niezłomności polskich chłopów nie udało się w pełni wprowadzić w Polsce komunizmu, nie udała się kolektywizacja, nie udała się dechrystianizacja – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas XVIII Kongresu Gmin Wiejskich. 
Środa, 20 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości powołania nowego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Bardzo serdecznie gratuluję, a jednocześnie patrzę na Pana jako na człowieka, który bierze na siebie wielką odpowiedzialność. Sprawy rolnictwa są niezwykle ważne, to ogromny obszar w gospodarce naszego kraju – niezwykle ważny - mówił Andrzej Duda. 
Wtorek, 19 czerwca 2018

Prezydent: Ten rok i ta edycja Nagrody będzie miała charakter wyjątkowy

Mamy wielką tradycję, do której w jakimś sensie Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej chce nawiązywać - mówił Prezydent Andrzej Duda, powołując skład Kapituły XVI edycji Nagrody Gospodarczej. 
1 POPRZEDNIA 2345678  60
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.