przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 21 marca 2018

Wystąpienie Prezydenta po przedstawieniu przez Szefa MSZ informacji o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2018 roku

- To, co mnie ogromnie ucieszyło, to bardzo silne podkreślenie, na samym początku wystąpienia ministra prof. Jacka Czaputowicza, współdziałania Prezydenta, Premiera, Szefa MSZ i Parlamentu w prowadzeniu polityki zagranicznej – ocenił Andrzej Duda. 
Wtorek, 20 marca 2018

Wystąpienie Prezydenta RP w Brusach podczas spotkania z wolontariuszami 

Chylę przed Wami czoła, że nie patrząc na siebie, na swoje sprawy, nie patrząc na swoją rodzinę i gospodarstwo, pobiegliście do remizy, rzuciliście się na pomoc, by służyć innym. To pokazało, jak wielki jest w Was duch - mówił Prezydent w Brusach. 
Czwartek, 15 marca 2018

Wystąpienie Prezydenta na odprawie kierownictwa MON i SZ RP 

Niech wojsko – zgodnie z naszymi najlepszymi tradycjami – będzie wartością, która nas łączy w myśleniu o Polsce, a nie dzieli. I to nie tylko w roku będącym rocznicą odzyskania niepodległości, ale zawsze - apelował Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 13 marca 2018

Wystąpienie Prezydenta na konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o polityce społecznej” 

W większości krajów zachodnich i europejskich konstytucje zawierają elementy, które wyraźnie stanowią o obowiązkach państwa związanych z zabezpieczeniem społecznym - mówił Prezydent otwierając we wtorek konferencję w Pałacu Prezydenckim. 
Czwartek, 8 marca 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas obchodów 50. rocznicy Marca ’68 na Uniwersytecie Warszawskim [PL/ENG/HEB] 

Ten teren Uniwersytetu Warszawskiego i to miejsce jest miejscem uświęconym bohaterstwem i odwagą ówczesnej polskiej młodzieży, za co dziś – jako Prezydent – składam im głęboki ukłon i wyrazy głębokiego szacunku - mówił Prezydent RP. 
Czwartek, 8 marca 2018

Wystąpienie Prezydenta na Lekcji RP w 50. rocznicę wydarzeń Marca ’68 

Polska poniosła gigantyczną stratę, bo to są ludzie inteligentni, to są ludzie, którzy poza granicami w wielu przypadkach osiągnęli ogromny sukces życiowy, zawodowy - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 6 marca 2018

Para Prezydencka na podsumowaniu Roku Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie 

Wszyscy wyrośliśmy z jednego pnia ‒ i to jest wspaniałe. To bardzo piękne, że właśnie nasza kultura, tradycja są tak mocno z sobą zrośnięte - mówił Prezydent Andrzej Duda. - Warto pomagać - zaznaczyła Pierwsza Dama. 
Poniedziałek, 5 marca 2018

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Środy Wielkopolskiej 

- To jest mój wielki cel, żeby polska rodzina miała lepsze warunki życia - powiedział w poniedziałek w Środzie Wielkopolskiej Prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, nowoczesne państwo to takie, które dba o swoich obywateli. 
1 POPRZEDNIA 2345678  52
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.