przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 5 września 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas XXVI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach

- Chciałbym, aby nasz przemysł zbrojeniowy rozwijał się coraz dynamiczniej, byśmy mieli wyposażenie coraz nowocześniejsze. Jest tego już dużo, naprawdę mamy czym się pochwalić - podkreślał Andrzej Duda. 
Niedziela, 2 września 2018

Wystąpienie Prezydenta na Dożynkach Jasnogórskich 

Naszą wielką troską jest to, by polski rolnik mógł pracować spokojnie, jak najlepiej, jak najwydajniej; żeby uzyskiwał jak najlepsze rezultaty, aby jego rodzina mogła żyć nie tylko godnie, ale przede wszystkim na jak najwyższym poziomie - mówił Prezydent. 
Sobota, 1 września 2018

Wystąpienie Prezydenta RP na obchodach Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP 

Niepodległa ojczyzna będzie istnieć, dlatego, że będziecie mówili młodym, jaka powinna być Polska i jacy powinni być Polacy - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP. 
Sobota, 1 września 2018

Wystąpienie Prezydenta w Tczewie na obchodach 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej 

Budujmy silne państwo, które nie będzie wewnętrznie skłócone; budujmy państwo, które wyleczy wszystkie swoje choroby, które wyniosło z czasów zniewolenia; naprawmy to, co zostało zniszczone i zepsute - mówił Prezydent. 
Sobota, 1 września 2018

Wystąpienie Pary Prezydenckiej w III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

Mam nadzieję, że ci, którzy wyjadą studiować za granicę i zdobędą tam doświadczenie zawodowe w wielkich firmach, wrócą do naszego kraju po to, żeby Polskę rozwijać, korzystając także z tych wzorców, które zobaczyli poza granicami - powiedział Prezydent. 
Piątek, 31 sierpnia 2018

„W 1989 r. nastąpiła bezkrwawa rewolucja, ale płacimy za to cenę” 

Są dzisiaj różne dyskusje i spory dotyczące przełomu 1989 roku; fakty są takie, że w Polsce nastąpiła bezkrwawa w zasadzie rewolucja; płacimy za to jednak cenę - mówił Prezydent podczas obchodów 38. rocznicy Sierpnia 1980 roku. 
Wtorek, 28 sierpnia 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości odsłonięcia pomnika „Chwała Lotnikom Polskim”

Bardzo się cieszę, że w tym wyjątkowym roku, który jest rokiem stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ale jest też rokiem stulecia polskiego lotnictwa, polskich skrzydeł, odsłaniamy ten piękny i jakże wymowny pomnik - powiedział Prezydent. 
Czwartek, 23 sierpnia 2018

Wystąpienie na spotkaniu z przedstawicielami Polskich Dzieci z Pahiatua 

Dziękuję za wszystko, co uczyniliście dla Polski, dla Polaków tutaj, co czynicie - mówił Prezydent Andrzej Duda w w Wellington. - Spotkanie z Państwem jest dla mnie punktem kulminacyjnym tej wizyty - zaznaczył. 
1 POPRZEDNIA 3456789  67
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.