przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 8 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta przed koncertem z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez RP 

- Jesteśmy w szczególnym miejscu. Ten teatr powstał 230 lat temu z woli króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. To miejsce, które pamięta tamtą pierwszą, wolną jeszcze Rzeczpospolitą – przypomniał Prezydent Andrzej Duda przemawiając w Teatrze Królewskim. 
Piątek, 8 czerwca 2018

Wypowiedź Prezydenta RP dla mediów po pierwszej sesji spotkania Bukaresztańskiej Dziewiątki 

- Najważniejsza informacja dzisiaj: przed chwilą przyjęliśmy wspólną deklarację państw Bukaresztańskiej Dziewiątki na szczyt NATO w Brukseli - powiedział Prezydent Andrzej Duda na wspólnej konferencji prasowej z Prezydentem Rumunii. 
Czwartek, 7 czerwca 2018

Wypowiedź Prezydenta RP dla mediów po spotkaniu z Prezydentem Rumunii 

- Rozmawialiśmy o sytuacji bezpieczeństwa w naszej części Europy, o perspektywie naszego jutrzejszego spotkania w formacie B9, które poprzedza szczyt NATO w Brukseli - poinformował Prezydent Andrzej Duda podczas konferencji prasowej. 
Wtorek, 5 czerwca 2018

Wypowiedź Prezydenta dla mediów po spotkaniu z Prezydentem Niemiec

Chcę wyrazić ogromną radość i podziękować Panu Prezydentowi Frankowi-Walterowi Steinmeierowi za przyjęcie mojego zaproszenia i przybycie do Warszawy w związku z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości - powiedział Andrzej Duda. 
Niedziela, 3 czerwca 2018

Wystąpienie Prezydenta RP na obchodach XI Święta Dziękczynienia 

- Jako naród na ręce Eminencji składamy podziękowania całemu polskiemu Kościołowi - za to, że zawsze, przez 1052 lata, jesteście z nami. Jesteście dla Boga, ale też dla ojczyzny i wiernych - mówił w niedzielę w Warszawie Prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 2 czerwca 2018

Wystąpienie Andrzeja Dudy na XXII Spotkaniu Młodych LEDNICA 2000 

- Polska młodzież jest, jest razem, śpiewa pieśni, modli się, tworzy, buduje wspólnotę, a nad nią powiewają biało-czerwone sztandary. Jakże bardzo Wam za to dziękuję! - mówił Prezydent Andrzej Duda w sobotę na Polach Lednickich. 
Piątek, 1 czerwca 2018

Wystąpienie Pary Prezydenckiej na Festynie Rodzinnym „Rodzina z Energią” w Białej Podlaskiej 

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałe przygotowanie dzisiejszego święta, tego festynu - mówił w piątek, w Dniu Dziecka, w Białej Podlaskiej Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 30 maja 2018

Wystąpienie Prezydenta w Dowództwie Komponentu Wojsk Specjalnych

Służą Państwo Polsce, nawiązując do najlepszych tradycji - mówił Prezydent RP Andrzej Duda w środę podczas wizyty w Dowództwie Komponentu Wojsk Specjalnych w Krakowie. 
1 POPRZEDNIA 3456789  60
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.