przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 20 listopada 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas Gali Finałowej III edycji Nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego” 

Cieszę się, że w roku stulecia odzyskania niepodległości mamy możliwość uhonorowania tych, którzy działalność dla dobra wspólnego poprzez niesienie innym pomocy i wsparcia – można powiedzieć: swoim bliźnim – na co dzień realizują – powiedział Prezydent. 
Poniedziałek, 19 listopada 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas Gali z okazji Święta Kolejarza 

To niezwykle ważna służba dla Polski, dla realizacji zabezpieczania jej strategicznych interesów, dla codziennego życia Polaków i gości, którzy do nas przyjeżdżają - mówił Prezydent. 
Poniedziałek, 19 listopada 2018

Wystąpienie w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych 

– Wiemy, jak wielka jest niepewność, jakie będą emerytury ZUS-u za lat 10, 20, 30, 40. Mam nadzieję, że odpowiedzią są Pracownicze Plany Kapitałowe. Wierzę głęboko, że ta idea będzie oznaczała sukces dla Polaków i gospodarki – powiedział Prezydent RP. 
Poniedziałek, 19 listopada 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości z okazji Dnia Seniora 

– Jestem przekonany, że silne państwo to porządna, silna rodzina. Silne państwo to dzieci, wnuki, prawnuki; to wielopokoleniowe rodziny, które są razem, które wspólnie się trzymają – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji Dnia Seniora. 
Czwartek, 15 listopada 2018

„Zachęcam Państwa do inwestowania. Cały czas mamy dobrą koniunkturę”

Chcemy, by Polska stała się miejscem gospodarczo otwartym właśnie poprzez polskie porty, drogi, które przebiegają przez nasz kraj, poprzez możliwości dostawy do Polski towarów - mówił Prezydent, inaugurując „Kongres 590”. 
Czwartek, 15 listopada 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas wręczenia Nagrody Gospodarczej 

To Państwo dzisiaj są jakby kontynuatorami tej wielkiej idei. Cieszę się, że mogę wskazać tych, którzy spośród wszystkich zgłoszonych są „naj” - mówił Prezydent Andrzej Duda do tegorocznych laureatów Nagrody Gospodarczej. 
Niedziela, 11 listopada 2018

„Jestem przekonany, że pod biało-czerwonym sztandarem jest miejsce dla każdego z nas” 

W każdym – wierzę w to głęboko – jest miłość do Ojczyzny, do niepodległej i suwerennej Polski – mówił Prezydent RP Andrzej Duda 11 listopada przed Grobem Nieznanego Żołnierza podczas głównych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości przekazania Orderów Orła Białego 

Wierzę, że odznaczeni patrzą teraz na nas z góry i że przyjmują ten moment z satysfakcją, bo chciałbym, żeby czuli, że Rzeczpospolita, mimo że często minęło bardzo wiele lat, wciąż o nich pamięta i docenia to wielkie dzieło, które zrealizowali dla Polski. 
1 POPRZEDNIA 3456789  76
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.