przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 26 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta RP w Bibliotece Narodowej w Pałacu Rzeczypospolitej 

Kto wie, jaka byłaby Polska, gdybyśmy nie mieli Biblioteki Narodowej. Kto wie, czy w ogóle by była. Bo Biblioteka to przecież nieoceniony element dokumentujący nasz dorobek kulturowy, intelektualny - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 24 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta z okazji 200. rocznicy pierwszego publicznego występu Fryderyka Chopina 

Fryderyk Chopin był wielkim polskim patriotą, jest najbardziej znanym na świecie polskim artystą i kompozytorem. Najbardziej też chyba popularnym, bo przecież muzykę Chopina można usłyszeć w każdym zakątku świata. 
Czwartek, 22 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej

Prezydent podkreślił, że tegoroczne spotkanie z harcerzami jest szczególne, ponieważ przypada w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, a także w Roku Harcerstwa. 
Sobota, 17 lutego 2018

Spotkanie Prezydentów Polski Litwy z mediami. Wypowiedź Prezydenta RP 

Wierzę, że wszystkie nieporozumienia i problemy, które występowały i gdzieś tam jeszcze występują, będzie się dało przezwyciężyć dla dobra współpracy pomiędzy naszymi krajami i rozwoju wzajemnych relacji - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 15 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta RP w czasie spotkania z przedstawicielami Polaków w Wilnie 

Jestem Państwu ogromnie zobowiązany za to, że cały czas jesteście Polakami i dbacie, by Wasze dzieci nie zapomniały o polskości, by znały język, polską historię, kulturę, literaturę, poezję. Dziękuję za to ogromnie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 14 lutego 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z rodzinami wielodzietnymi 

Nie ma Polska większego dobra niż polskie Matki, które wychowują dzieci, które dbają o dom, które troszczą się o to, aby tradycja była przechowywana, aby była przekazywana z pokolenia na pokolenie - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 14 lutego 2018

Wystąpienie na konferencji „Nic nowego bez nas. W poszukiwaniu modelu skutecznego wpływu pacjentów na system ochrony zdrowia w Polsce” 

- To jest wielka dyskusja, która trwa nie tylko u nas – ona trwa we wszystkich krajach, nawet tych najbardziej rozwiniętych i nawet tych najbardziej zamożnych. Ile inwestować w opiekę zdrowotną, medyczną? - mówił Prezydent podczas debaty w Belwederze. 
Wtorek, 13 lutego 2018

Wystąpienie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi 

Jesteśmy tutaj rzeczywiście w momencie szczególnym, bo dwa dni po Światowym Dniu Chorego - powiedział Prezydent Andrzej Duda, który we wtorek wraz z Małżonką złożył wizytę w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 
1 POPRZEDNIA 45678910  52
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.