przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 20 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas inauguracji wystawy poświęconej Jerzemu Iwanowowi-Szajnowiczowi

Chcemy budować świat, w którym będą przestrzegane wolność narodów i równość państw. Świat oparty na poszanowaniu prawa międzynarodowego przez wszystkie kraje bez względu na ich potencjał militarny czy gospodarczy - mówił prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 16 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta podczas "Kongresu 590"

- Moją wielką ambicją jest to, żebyśmy pod względem płac, a więc poziomu życia rodzin zbliżali się do Europy Zachodniej - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas "Kongresu 590" - jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń gospodarczych w Polsce. 
Czwartek, 16 listopada 2017

Wystąpienie podczas Gali Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

- Cieszę się ogromnie, że jako Prezydent mogłem dzisiaj wręczyć te statuetki laureatom. Dziękuję wszystkim Państwu za udział w tej jubileuszowej, już XV edycji konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Rzeczypospolite - powiedział Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 15 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta podczas wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich

To niezwykle istotne, żebyście Państwo starali się patrzeć na każdą sprawę w sposób indywidualny, żebyście za każdą sprawą starali się widzieć człowieka i jego sprawę i tak też tego człowieka traktowali na sali sądowej - apelował Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 15 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z medalistami uniwersjad

-Sport akademicki wychował sportowców, których niezapomniane dziś nazwiska rozsławiają Polskę na świecie - mówił Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z medalistami letniej i zimowej uniwersjady. 
Wtorek, 14 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na otwarciu wystawy w Żydowskim Instytucie Historycznym

Oni zginęli, ale pozostawili po sobie rzecz bezcenną: Podziemne Archiwum Getta Warszawy. To dzięki ich pracy znamy straszliwe realia życia codziennego w tej dzielnicy zamkniętej, ich materialne artefakty - mówił we wtorek Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta RP w czasie spotkania z mieszkańcami Krapkowic 

Boleję nad tym, ktoś mówi o Polsce, która ma być tylko dla Polaków. Dla mnie Polak to ten, kto chce pracować dla Polski, kto chce, żeby Polska była na mapie, żeby Polska była państwem silnym. To jest dla mnie Polak! – podkreślił Prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 11 listopada 2017

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji Święta Niepodległości 

Musimy pamiętać, że niepodległość nie jest dana raz na zawsze – podkreślił prezydent Andrzej Duda w wystąpieniu podczas głównych obchodów 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. 
1 POPRZEDNIA 45678910  46
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.