przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 7 grudnia 2018

Wywiad Prezydenta dla TVP Katowice

- Najważniejsze jest to, że polskie PKB cały czas rośnie, a emisyjność naszej gospodarki spada, więc jesteśmy na dobrej ścieżce rozwojowej – przekonywał Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla TVP Katowice. 
Piątek, 23 listopada 2018

Prezydent dla „Tygodnika Solidarność”: Atakują nas? Atakuje się silnych

O rozwoju inicjatywy Trójmorza, reformie sądownictwa, polskich relacjach ze Stanami Zjednoczonymi i znaczeniu „Solidarności” w procesie odzyskania wolności mówił Prezydent Andrzej Duda w rozmowie, która ukazała się na łamach „Tygodnika Solidarność”. 
Czwartek, 22 listopada 2018

Prezydent: Inicjatywy takie jak „Szlachetna Paczka” budują społeczeństwo obywatelskie

Dlatego tak mocno wspieram „Szlachetną Paczkę”, bo uważam, że jest to niezwykle potrzebny element budowy nowoczesnego, silnego państwa z jednej strony, a z drugiej strony także budowania wspólnoty – mówił Prezydent w wywiadzie dla portalu Interia.pl. 
Czwartek, 15 listopada 2018

Ustawa o PPK zostanie podpisana

Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych zostanie podpisana w poniedziałek – zapowiedział Andrzej Duda podczas Kongresu 590 w podrzeszowskiej Jasionce. 
Czwartek, 15 listopada 2018

Prezydent: Kongres 590 okazją do wymiany kontaktów biznesowych

To jest Kongres, który stwarza okazję dla małych i średnich firm, żeby spotkać się z tymi wielkimi i nawiązać kontakty biznesowe – mówił Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla telewizji wPolsce.pl. 
Czwartek, 15 listopada 2018

Wywiad Prezydenta RP dla TV wPolsce.pl

Będę zadowolony po upływie mojej kadencji, po zakończeniu prezydentury, jeżeli będę mógł usłyszeć od przeciętnej polskiej rodziny, że żyje się jej lepiej niż wtedy, gdy zaczynałem swoją służbę jako Prezydent - powiedział Andrzej Duda. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Prezydent dla TVP3: Mamy być z czego dumni

Trwało to długo, ale wywalczyliśmy sobie znowu wolność i niepodległość, i to są nasze powody do dumy bez wątpienia - podkreślił Prezydent Andrzej Duda w świątecznym wywiadzie dla TVP3. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Wywiad Prezydenta dla kanału M5 węgierskiej telewizji publicznej

Ogromnie mi zależy, żeby w polskim społeczeństwie, zwłaszcza w młodym pokoleniu była duma - z polskiej historii,z naszej postawy - podkreślał Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla kanału M5 węgierskiej telewizji publicznej. 
1234567  22
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.