przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 18 listopada 2016

"Chciałbym, byśmy mówili: Najlepsze, bo polskie"

Konstytucja dla biznesu to bardzo ciekawe rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi prowadzących w Polsce przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa - ocenił w piątek prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 17 listopada 2016

Andrzej Duda w RMF FM: Możemy być spokojni o relacje z USA

Możemy być spokojni o to, że polityka USA wobec Polski i wzajemne relacje co najmniej nie ulegną pogorszeniu, a być może uda się je jeszcze bardziej zacieśnić - powiedział prezydent Andrzej Duda nawiązując do rozmowy z prezydentem elektem Donaldem Trumpem 
Piątek, 11 listopada 2016

Wywiad w "Sygnałach Dnia"

Polska to nasza ojczyzna, Polska to moja ojczyzna, którą kocham. Nie wyobrażam sobie życia poza Polską - powiedział prezydent Andrzej Duda w porannym wywiadzie dla Programu I Polskiego Radia. 
Czwartek, 10 listopada 2016

Wywiad dla dziennika "Polska The Times"

- Wierzę, że część konfliktów uda się przynajmniej w pewnej mierze załagodzić. Chciałbym, żebyśmy wszyscy podchodzili spokojniej do pewnych spraw - mówi prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 6 listopada 2016

Wywiad dla Polskiej Agencji Prasowej

Pierwszy rok pracy rządu w dziedzinie gospodarki oceniam pozytywnie - mówi w wywiadzie dla PAP Andrzej Duda. Prezydent zakłada, że 1 października 2017 roku wiek emerytalny będzie taki, jak kiedyś: 60 lat dla kobiet, 65 lat dla mężczyzn. 
Piątek, 28 października 2016

Prezydent o ekshumacjach: I dla mnie jest to sprawa bardzo trudna 

- Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo. Jej obowiązkiem jest zebrać wnikliwie dowody w sprawie i to po prostu czyni - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda w Polsat News, odnosząc się do planów ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. 
Wtorek, 25 października 2016

"Biznesmeni mogą liczyć na pomoc głowy państwa"

Zdecydowałem o kontynuowaniu przyznawania Nagród Gospodarczych Prezydenta RP jako elementu wsparcia dla najciekawszych, najbardziej perspektywicznych firm - mówi prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla "Dziennika. Gazety Prawnej". 
Poniedziałek, 24 października 2016

Wywiad Prezydenta dla tygodnika "wSieci"

"Wszystkie projekty wynikające z programu Prawa i Sprawiedliwości, poprawiające warunki życia obywateli i ich perspektywy, mają moje wsparcie, ponieważ się pod tym programem podpisałem". 
1 POPRZEDNIA 10111213141516  22
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.