przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 23 października 2016

"Musimy być głodni sukcesu"

Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu "Polskiemu Przeglądowi Dyplomatycznemu". 
Niedziela, 11 września 2016

Wywiad Pary Prezydenckiej ze Spały 

Przy okazji Dożynek Prezydenckich w Spale Para Prezydencka udzieliła wywiadu dla magazynu „Tydzień”. Program został wyemitowany w niedzielę w TVP1. 
Piątek, 9 września 2016

Wywiad Prezydenta RP dla Radia Kielce

Bezpieczeństwo naszych żołnierzy to dla mnie jedna z najważniejszych kwestii, bo przecież jeżeli oni mają nas bronić, to przede wszystkim muszą to robić skutecznie - mówił Andrzej Duda na antenie Radia Kielce podczas wizyty na targach zbrojeniowych. 
Wtorek, 6 września 2016

"Będę zabiegał, by realizacja decyzji szczytu NATO nie była odkładana w czasie"

Istotne będzie także utrzymanie wydatków obronnych na poziomie minimum 2 proc. PKB oraz realizacja programów modernizacyjnych - mówi w wywiadzie udzielonym „Nowoczesnej Armii” Prezydent RP Andrzej Duda. 
Środa, 27 lipca 2016

Prezydent dla TVP3: Papież wyraził radość, że w Polsce jest wsparcie dla rodzin 

Prezydent Andrzej Duda ujawnił w środę, że papież Franciszek w rozmowie z nim wyraził zadowolenie, że w Polsce jest realizowany program wsparcia dla rodzin Rodzina 500 Plus. Jak dodał, poruszyli też kwestię niedawnego ataku na księdza we Francji. 
Wtorek, 26 lipca 2016

„Każde demokratyczne państwo musi się opierać na wartościach”

Chciałbym, żeby Światowe Dni Młodzieży były dla wszystkich uczestników duchowym przeżyciem, które wzmocni ich entuzjazm w bezinteresownym zaangażowaniu na rzecz innych ludzi – powiedział Prezydent RP w wywiadzie dla KAI. 
Sobota, 9 lipca 2016

"Jestem przekonany, że będziemy bardziej bezpieczni" 

Sojusz podjął takie decyzje, które odpowiadają na zmieniające się środowisko bezpieczeństwa i jestem z tego bardzo zadowolony, bo to oznacza realne wzmocnienie bezpieczeństwa Polski i naszej części Europy – powiedział prezydent Andrzej Duda w TVP. 
Piątek, 8 lipca 2016

Prezydent: Polska odniosła sukces

Niezmiernie istotny jest sam fakt obecności sojuszu i USA, która sprowadza się do tego, że jeśli będzie akt agresji, to siły sojusznicze staną do jego odparcia – mówi Prezydent RP Andrzej Duda w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". 
1 POPRZEDNIA 10111213141516  21
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.